Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירת מוצר: מתאם USB להפעלת Carplay/Android Auto עבור מולטימדיה מבוססת אנדרואיד

lior_a
שימו לב! השרשור הזה בן 1245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1C698B10-606C-4E33-B214-610C74F3A6BB.jpgIMG_9054_port.jpgIMG_9293_port.jpg

דרישות המוצר:

1. מערכת מולטימדיה ברכב מבוססת Android 4.0 ומעלה. (אין תמיכה במערכות מולטימדיה שאינן מבוססות אנדרואיד!)

2. עבור Carplay: מכשירי אייפון מסוג iPhone 5 ומעלה, עם גרסה iOS 8 ומעלה.

עבור Android Auto: מכשירי אנדרואיד בגרסה 4.3 ומעלה.

איך משתמשים במוצר:

1. התקנת APK שמסופק ע״י יצרן המתאם.

2. הפעלת האפליקציה שהותקנה בשלב 1.

3. חיבור מכשיר הטלפון למתאם באמצעות כבל USB, וחיבור המתאם למחבר ה-USB של מערכת המולטימדיה. (חיבור נתונים, לא חיבור להטענה בלבד)

4. הרשאה ל-Carplay לעבוד במצב שהטלפון נעול.

הסקירה שלי:

המתאם חובר למערכת מולטימדיה מסוג שרמן שגרסת ה-Android שלה היא 6.0.1. (הותקנה על ידי שייקה אביזרים http://www.shaykes.com/)

לאחר התקנת ה-APK של המתאם (לינק להורדה נמצא על המדבקה של אריזת המוצר) במערכת המולטימדיה, האפליקציה הופעלה. הופיע מסך שמבקש לחבר את המכשיר למתאם.

כמה שניות לאחר חיבור האייפון שלי (iPhone X iOS 12.1.2) למתאם הופיע ממשק ה-Carplay הידוע.

עד כה השתמשתי במספר אפליקציות שתומכות ב-Carplay שמותקנות על המכשיר שלי כמו: Waze, Overcast, Phone, Messages, Whatsapp ולא נתקלתי בכל בעיה שהיא.

הנה כמה מהיתרונות שמצאתי משימוש במתאם:

- אפשרות שימוש במיקרופון, ובכפתורי השליטה בהגה לצורך התממשקות עם Siri/Google Assistant

- מכשיר הטלפון נטען בזמן החיבור למתאם

- אפשרות שימוש באפליקציות מערכת המולטימדיה במקביל ל-Carplay/Android Auto

- אפשרות עדכון קושחת המתאם ותוכנת האפליקציה במידה ויהיו עדכונים בעתיד

המוצר עלה 40$ ונרכש מ-Aliexpress דרך הקישור הבא:

https://www.aliexpress.com/item/Carlinkit-USB-Apple-Carplay-Dongle-and-Android-Phone-Android-Auto-for-Android-Car-Screen-Touch-Screen/32840142197.html?spm=2114.search0104.3.1.22b66311flzkBj&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902,searchweb201603_16,ppcSwitch_0&algo_expid=e3bb1fa6-efe3-423e-81e3-d2a3b778bbee-0&algo_pvid=e3bb1fa6-efe3-423e-81e3-d2a3b778bbee&transAbTest=ae803_5

עריכה אחרונה על ידי lior_a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אהלן.

יש לי ניסאן קשקאי 2018 עם מערכת מקורית והתקנה של תוסף אנדרואיד על גבי המערכת המקורית שהותקן על ידי א.ד.י מערכות.

משתגע מהתוסף הזה ורוצה להשתמש ב-Android Auto.

האם המתאם הזה יעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלון,

אם מותקנת לך שם מערכת הפעלה Android מגרסה 4.0 ומעלה (מה שאני מניח שכן) אז המתאם הזה יעבוד בלי בעיה. ניתן להשתמש בו עבור Apple Carplay וגם עבור Android Auto.

אני משתמש בו כבר כמעט 3 חודשים וממש מרוצה. ממליץ בחום.

אגב, לפני איזה שבוע-שבועיים יצא מוצר חדש של אותה חברה, מתאם Wireless עם אותה פונקציונליות שעולה 80$ (הWired עולה היום באיזור ה56$)

שווה לבחון את האופציה הזאתי לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלון,

אם מותקנת לך שם מערכת הפעלה Android מגרסה 4.0 ומעלה (מה שאני מניח שכן) אז המתאם הזה יעבוד בלי בעיה. ניתן להשתמש בו עבור Apple Carplay וגם עבור Android Auto.

אני משתמש בו כבר כמעט 3 חודשים וממש מרוצה. ממליץ בחום.

אגב, לפני איזה שבוע-שבועיים יצא מוצר חדש של אותה חברה, מתאם Wireless עם אותה פונקציונליות שעולה 80$ (הWired עולה היום באיזור ה56$)

שווה לבחון את האופציה הזאתי לדעתי.

יש לך קישור למוצר האלחוטי?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום, אם יש לי מערכת מבוססת אנדרואיד 4 שהיא איטית בטירוף האם הדונגל הזה והרצה של APPLE CAR PLAY יהיה גם איטי? או שה"כוח" בעצם נשאב מהטלפון ומה שרואים במסך זה רק "שיקוף" של הנייד... מקווה שהשאלה ברורה... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היציבות של הדבר הזה? יש ניתוקים?

סירי עובדת דרך המיקרופון של הרכב?

לא נתקלתי בניתוקים או כל בעיה אחרת

כן, סירי עובדת דרך המיקרופון של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אם יש לי מערכת מבוססת אנדרואיד 4 שהיא איטית בטירוף האם הדונגל הזה והרצה של APPLE CAR PLAY יהיה גם איטי? או שה"כוח" בעצם נשאב מהטלפון ומה שרואים במסך זה רק "שיקוף" של הנייד... מקווה שהשאלה ברורה... :roll:

היי mosheva,

גם המערכת שלי יש ברכב היא איטית (יחסית) אבל בזכות זה שCarplay משתמשת רק במסך לתצוגה ולמגע אך בכוח העיבוד של הטלפון עצמו אז אין בעיה של איטיות. מדובר ב״שיקוף״ כמו שאמרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אני קיבלתי את שלי היום, אבל בלי שום לינק להורדת האפליקציה למכשיר האנדרואיד ואין לו בעצם שימוש. סתם מבאס.

כנראה בגלל ההתעניינות הרבה במוצר לאחר הסקירה, הסינים החליטו להעלות את המחיר....עכשיו זה כ 70 דולר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי שלום

המוצר יכול לפתור את הבעיה שיש לי ? יש לנו מאזדה 6 עם APPLE CAR וטלפון אנדרואיד משמע אנחנו לא יכולים להשתמש באפלקאר הרכב.

האם המוצר הזה יפתור את הבעיה? האם אחבר את הדונגל הזה מהאנדרואיד שלי לאפלקאר אוכל להשתמש במערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום

המוצר יכול לפתור את הבעיה שיש לי ? יש לנו מאזדה 6 עם APPLE CAR וטלפון אנדרואיד משמע אנחנו לא יכולים להשתמש באפלקאר הרכב.

האם המוצר הזה יפתור את הבעיה? האם אחבר את הדונגל הזה מהאנדרואיד שלי לאפלקאר אוכל להשתמש במערכת?

מאזדה בארץ לא מפרסמת על אפשרות חיבור דרך ממשק Android Auto כיוון שתוכנה פורמאלית לא תומכת בעיברית (פקודות קוליות). במידה וברכב שלך תוכנה עדכנית עם עבודה דרך Car Play היא תומכת גם בחיבור של Android Auto לכן במידה ויש לכם טלפון עם מערכת הפעלה אנדרויד צריך פשוט להוריד אפליקציה Android Auto מאתר apkmirror.com (רשום בגוגל android auto apk) ולהתקין אותה לאחר הורדה.

בחיבור ראשוני צריך לאשר בטלפון ובמולטימדיה ברכב שאתה מסכים ומאשר כמה דברים רלוונטיים וזה הכל.

אני יכול להגיד בוודאות שזה עובד כי אני עשיתי את העדכון תוכנה במאזדה שלי במוסך מורשה וגם הם לא היו בטוחים עם זה עובד או לא. הראתי והסברתי להם איך זה בדיוק עובד. אבל שוב אף יבואן לא יתחייב לך על זה כי רשמית זה לא נתמך בארץ בנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...