Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות שלט מפיויסי פוליטאלן או חומר דומה "חניה פרטית רכב זר יגרר"

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה טמבל חנה לי בחניה הפרטית ועכשיו שבת אני לא יכול לצפצף.צלצלתי למשטרה אמרו שאם זה לא רשום בטאבו הם לא יכולים לעשות כלום. החניה של כל הבנין ואנחנו מחלקים בינינו חניה אחת לכל דייר קיצר אני מחפש מדבקה שכזאת להרתיע ואני תוהה איפה קונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לתת שניים שלושה צפצופים ב9 בערב ביום שישי

אף אחד לא ימות מזה ואף שכן לא יתעצבן עליך, אלא אם אתה גר במאה שערים.

תרים לו גם את המגבים- פעולה קטנה, שקטה אבל מציקה. או לחילופין, קפל לו את המראות.

אם זה היה בשעות היום, הייתי ממליץ לך גם לחסום אותו ושיתרוצץ קצת, אבל לך תדע מתי כבודו יפנה משם את הרכב.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לחסום,וארד לצפצף לא נעים לי כי שישי בערב ויש שכנים דתים. ירדתי צפצפתי לא עזר . סביר שזה משיהו שהגיע לשכן אבל היות ושישי אני לא יכול ללחוץ באינטרקום . מרגיז . במדינה מתוקנת אתה קורא לשוטר

עריכה אחרונה על ידי mike56
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הענין אם כל העצות שיש בהם פגיעה מסוימת ברכב החונה שהוא יודע היכן הרכב שלי חונה קובע ואני לא, כך שיכול להגיע באיזה לילה למסע נקמה ברכב לך תדע אם מי יש לך עסק. אדם תרבותי ומתחב לא מחנה כך בחניה של בנין. בור שהכי טוב זה להשאיר לו מזכרת על הרכב אבל את זה לא אעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי למוקד עירוני הם הפנו אותי למשטרה. המשטרה לא מטפלת כי זה לא רשום על שמי בטאבו. יש לנו בבנין מספר חניות כמספר הדירות וכל דייר יש חניה אחת חלקנו בינינו אבל בגלל שזה לא רשום בטאבו המשטרה לא מוכנה לטפל ואפילו להתקשר שיסלק את הרכב . יתכן ואם זה היה אמצע שבוע זה היה יותר קל . באמצע שבוע הייתי מתקשר לכל הדירות באינטרקום אבל בשבת זה בעיתי מה גם שלא בטוח שזה מהבנין שלי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים שאין לו טאבו על המקום. ההבנות בין השכנים מעניינים כקליפת השום. יש למי שחנה שם זכויות על המקום בדיוק כמוך.

יצא לי לחנות ככה בירושלים ובני ברק. שם זה נהוג במיוחד לנחס שטח ציבורי. חסר שיגעו לי באוטו. יש מצלמות היום בכל מקום. אפילו במאה שערים.

לעניין השלט, אפשר להזמין מה שרוצים שיהיה כתוב בכל בית דפוס שמדפיס שלטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנויות טמבור אני קניתי ובהום סנטר.

מחזק, יש בכל טמבוריה בינונית ומעלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים שאין לו טאבו על המקום. ההבנות בין השכנים מעניינים כקליפת השום. יש למי שחנה שם זכויות על המקום בדיוק כמוך.

יצא לי לחנות ככה בירושלים ובני ברק. שם זה נהוג במיוחד לנחס שטח ציבורי. חסר שיגעו לי באוטו. יש מצלמות היום בכל מקום.

אפילו במאה שערים.

לעניין השלט, אפשר להזמין מה שרוצים שיהיה כתוב בכל בית דפוס שמדפיס שלטים.

תשובה נכונה - אולי החניה לא פרטית, והיא משותפת למספר בניינים באזור.

במידה והשטח הוא שלכם, יש לגשת לטאבו ולהוציא תשריט אשר רשום בו - כי שטח החניה הוא בבעלות שלכם ורשום בטאבו.

.. ובפתח החניה של הבניין, להתקין שער .

ורק עכשיו - ובמידה ורכב זר יכנס לחניה הפרטית של הבניין, אפשר להתלונן למשטרה.. והרכב יגרר או יקבל דו"ח.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...