Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 208 Active pro - חוות דעת על בדיקה

1Pizza1
שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://imgur.com/a/3d1orI8

47 אלף קילומטר. טסט לשנה. היסוטריית טיפולים מסודרת.

רוצה עליה 55K.

רעש חריקה בזמן בלימה.

אחרי הבדיקה נדלקה נורה של "SERVICE". המוכר יצא מהרכב ונכנס כדי לכבות אותה (לא נדלקה שוב), התעצבן ואמר שהמכון בדיקה עושה מה שהוא רוצה והם שינו משהו.

אשמח לחוות דעת.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי 1Pizza1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://imgur.com/a/3d1orI8

47 אלף קילומטר. טסט לשנה. היסוטריית טיפולים מסודרת.

רוצה עליה 55K.

רעש חריקה בזמן בלימה.

אחרי הבדיקה נדלקה נורה של "SERVICE". המוכר יצא מהרכב ונכנס כדי לכבות אותה (לא נדלקה שוב), התעצבן ואמר שהמכון בדיקה עושה מה שהוא רוצה והם שינו משהו.

אשמח לחוות דעת.

תודה.

יש לי שאלה שקשורה לאוטו האם זה טורבו? וזריז כמו הפביה ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המוכר כיבה את ה-Service?

מחשיד העניין.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיבה את האוטו, יצא ונכנס.

הדלקנו אותו לפני זה, נסעתי עליו מעט, לא היו בעיות לפני הבדיקה.

איך הבדיקה עצמה? כמה יעלה בערך לתקן את כל זה?

עריכה אחרונה על ידי 1Pizza1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מומחה לתקלות - אבל בעקרון כל ההודעות האלו לא היו צריכות להיות.

אל תגע ברכב בלי שייבדק במוסך מורשה לובינסקי או מתמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לתקלות מחשב, אם אני מבין נכון לפי הבדיקה הזאת תצטרך לעשות כיוון פרונט ולהחליף צמיגים, להחליף רצועת אביזרים ולחפש נזילות, להחליף צלחות בלמים.

אני די בטוח שתוכל למצוא עסקאות יותר טובות לדגם הנ״ל- לצורך השוואה אני קניתי 208 אקטיב פרו 2016 לפני כ- 5 חודשים, הרכב היה בן שנתיים וחצי עם 54k ק״מ. 50k ש״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לתקלות מחשב, אם אני מבין נכון לפי הבדיקה הזאת תצטרך לעשות כיוון פרונט ולהחליף צמיגים, להחליף רצועת אביזרים ולחפש נזילות, להחליף צלחות בלמים.

אני די בטוח שתוכל למצוא עסקאות יותר טובות לדגם הנ״ל- לצורך השוואה אני קניתי 208 אקטיב פרו 2016 לפני כ- 5 חודשים, הרכב היה בן שנתיים וחצי עם 54k ק״מ. 50k ש״ח.

נשמע לי מטורף.. לא מצאתי עסקה טובה מזאת ביד 2.

גם הייתי בלובינסקי טרייד וטריידמוביל לפני שהגעתי אליו, הראתי להם את העסקה הזאת כשהם הציעו לי את המחירים המגוחכים שלהם.

אחד אמר "מציאה" השניה אמרה "טמבל"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ֿהרכב לא ממש מבוקש ביד שניה, הכל תלוי בסבלנות ויכולת המיקוח שלך.

יכול להיות שמצב השוק של הרכב השתנה מאז שקניתי (בנובמבר), קשה לי להאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הרכב לבדיקה במוסך שמתמחה בסיטרואן/פיז׳ו כגון גבע או אורן. תוכל גם לקבל הצעת מחיר הוגנת לתיקון הליקויים שיתגלו ולקזז מהמחיר של הרכב.

הסריקה של מכוני הבדיקה לא שווה הרבה, צריך לבצע עם תוכנה ייעודית (לקסיה/דיאגבוקס) ולא גנרית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מטורף.. לא מצאתי עסקה טובה מזאת ביד 2.

גם הייתי בלובינסקי טרייד וטריידמוביל לפני שהגעתי אליו, הראתי להם את העסקה הזאת כשהם הציעו לי את המחירים המגוחכים שלהם.

אחד אמר "מציאה" השניה אמרה "טמבל"...

איתם בכל מקרה אין מה לדבר כי הם עובדים כמו באסטה בשוק. מבחינת רוב הסוכנים (מדגיש רוב, לא כולם) אין הבדל בין פיג'ו 208 לבשר מס' 6.

הם גם לא תמיד מבינים במכוניות, לא בכוונה רעה. התפקיד שלהם זה לערבב אותך ולמכור לך.

לגביי התקלה הזו: קח את הרכב למוסך מורשה/מומ חה פיג'ו סיטרואן שיבדוק. מתי היה הטיפול האחרון?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה אמר? ראית מסמכים/הלכת איתו לחברה?.

תבדוק את זה. הק"מ לא כזה נמוך, מה חודש העלייה לכביש? האם הרכב עדיין באחריות? מה זו הרצועה שהם כותבים שם שהיא פגומה, צריך לבדוק. גם את עניין הברקסים צריך לבדוק.

המחיר שהוא רוצה לא זול בכלל, לדעתי האישית לפחות.

כשאני חיפשתי רכב בנובמבר אשתקד מצאתי גם 208 שנת 2016 עם 18000 ק"מ דגם אקטיב ב 50K (אמנם ליסינג 0 ק"מ לשעבר) והמוכר עוד אמר לי בטלפון שאם אני יבוא יש מה לדבר על המחיר.

גם קח בחשבון שזו צורה שמתחלפת וגם ככה זה רכב שהשוק שלו חלש (לעומת יאריס/ג'אז/I20) אז לדעתי המחיר היותר הוגן לרכב כזה תקין לחלוטין הוא לכיוון ה 45K. אבל זו דעתי האישית.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...