Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 208 Active pro - חוות דעת על בדיקה

1Pizza1
שימו לב! השרשור הזה בן 1865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הכוונה אמר? ראית מסמכים/הלכת איתו לחברה?.

תבדוק את זה. הק"מ לא כזה נמוך, מה חודש העלייה לכביש? האם הרכב עדיין באחריות? מה זו הרצועה שהם כותבים שם שהיא פגומה, צריך לבדוק. גם את עניין הברקסים צריך לבדוק.

המחיר שהוא רוצה לא זול בכלל, לדעתי האישית לפחות.

כשאני חיפשתי רכב בנובמבר אשתקד מצאתי גם 208 שנת 2016 עם 18000 ק"מ דגם אקטיב ב 50K (אמנם ליסינג 0 ק"מ לשעבר) והמוכר עוד אמר לי בטלפון שאם אני יבוא יש מה לדבר על המחיר.

גם קח בחשבון שזו צורה שמתחלפת וגם ככה זה רכב שהשוק שלו חלש (לעומת יאריס/ג'אז/I20) אז לדעתי המחיר היותר הוגן לרכב כזה תקין לחלוטין הוא לכיוון ה 45K. אבל זו דעתי האישית.

הראה לי את הטיפולים. גם ראיתי בלובינסקיטרייד כשהראתי להם את המודעה. (המספר רכב מופיע שם)

דיברתי עכשיו עם רונן ממוסך גבע, אמר שהדברים האלו לא רציניים בכלל.. רצועת אביזרים, צמיגים וכ'ו, לא דיברתי איתו על החשמל. אבל הוא ישמח להסתכל על הרכב.

אני לא יכול להביא את המוכר לתל אביב כדי להכניס אותו למוסך, הוא לא מוכן לבוא ואני מבין אותו לגמרי.. גם אני לא הייתי בא לתל אביב באמצע יום עבודה אחרי שנתתי למישהו לקחת את הרכב לבדיקה.

תאריך עליה לכביש ינואר 16.

הפג'ו שאני מחפש היא בצבע שחור.. יכול להיות שזה מגביל לי את התוצאות ומייקר את המחיר כתוצאה מכך.

עריכה אחרונה על ידי 1Pizza1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב זריז כמו פאביה ומרגיש מאד קליל.

הרכב משמעותית יותר מהנה לנהיגה עם הגה מהיר ופחות רוכן - לחלק יחסר היעדר ידיות אחיזה ותאורה חלשה בתא הנוסעים.

לדעתי הרכב מתחיל לקבל שוק והבנה שמדובר בקניה מצויינת ולכן המחירים המגוחכים שמעלים פה כגון 45K לא ממש מציאותיים (לפחות לא לרכב מיד פרטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות / חסרונות ללא קשר לנושאים טכניים -

יתרונות - זריז, קליל ומהנה לנהיגה. מטוס כשמעבירים את הגיר למצב ״ספורט״, הגה קטן (מאוד), צריכת דלק בתוך העיר, חימום מטורף בחורף.

חסרונות - רעש רוח במהירויות גבוהות (אין לי השוואה לסופר מיני אחרות בקטגוריה), מתלים ״צרפתיים״ מאוד רכים - קצת מעצבן בכבישים משובשים ובורות, סטופ&סטארט נוראי בפקקים - לפחות אפשר לבטל, רעש מנוע 3 צילינדרים לא הכי נעים + בעמידה במקום - לפחות ה s&s מכבה את האוטו :-), יש לי הרגשה שהמזגן עלול להתקשות בקירור האוטו בקיץ הישראלי משהו שעדיין לא יצא לי לבדוק, בקרת שיוט והגבלת מהירות בידית נסתרת מאחורי ההגה שצריך ״לזכור״ איך לתפעל בניגוד לכפתורים ברורים על ההגה. יש לי רכב אחר שיותר ישן ב-3 שנים ומתריע על כל דבר - נורות שרופות, נוזל קירור, נוזל שמשות וכו.. ב-208 לא הייתה לי התראה על נוזל שמשות ובנתיים לא בדקתי התראות אחרות

לגבי המחיר, כשקניתי לפני 5 חודשים חיכיתי לא מעט זמן לעסקה כזאת וגם אז היא הייתה טיפה חריגה (50,000 ש״ח לאקטיב פרו יד ראשונה פרטי בן שנתיים וחצי באחריות עם 54K ק״מ). כן ראיתי 3-4 חודשים אחרי שקניתי מספר רכבים שעדיין מפורסמים אז הכל משחק של סבלנות, יכולת מיקוח וכמה מהר רוצים למכור.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...