Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחור צריך הלוואה של 30 אלף שקל.לכסות חובות.בנק לא נותן,מי יתן?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי מחוייב לתת (וגם, לא בדיוק ברור לי איך, אבל נזרום) אבל לא מחוייב לשלם אותה כשאין יתרה בחשבון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מחוייב לתת (וגם, לא בדיוק ברור לי איך, אבל נזרום) אבל לא מחוייב לשלם אותה כשאין יתרה בחשבון.
אכן אתה חייב שיהיה כיסוי ואם אין כיסוי הבנק גם לא ישלם וגם יקרע אותך עם עמלה קטלנית (בניגוד להוראות קבע בכרטיס אשראי שאם אין מסגרת היא פשוט לא מבוצעת).

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

כרטיס דביט

איך זה פותר לו את הבעיה? עם מה יטעין אותו, עם רוח הקודש?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יקבל סירוב כשינסה לגהץ וזהו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

כרטיס דביט צריך להטעין בכסף, או חד פעמי או בהוראת קבע.

לא הטענת - אין כסף.

זה לא כרטיס מגנטי שמחייב את החשבון בתוך כמה ימים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו - הפעם אתה טועה (ואני מופתע מכך)

מה שאתה מתאר הוא כרטיס פריפייד. למשל הכרטיסים המשווקים על ידי בנק הדואר, ופעם היה לבל"ל כרטיס כזה שהיה מיועד לבני נוער הנוסעים לחו"ל.

כרטיס דביט הוא, לדוגמא, "דיירקט" או "אלקטרון" - כרטיס הפועל רק בקישור ישיר למחשבי הבנק ומחייב את החשבון באופן מיידי, כמגבלות המסגרת המוקצה ללקוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שככל הנראה לא.

כרטיס אלקטרון הוא אכן כרטיס שמחייב את חשבון הבנק. ואין שום חובה לתת אותו ללקוח. החיוב מגיע לבנק תוך יום או יומיים או שלושה, ומחייב את החשבון.

כרטיס דביט כמו שהוצע לחבר של פות"ש הוא בדיוק כרטיס פריפייד.

הטענת בכסף - אפשר לעשות עסקאות. לא הטענת או שנגמר - לא ניתן.

הייתי מברר מחר לעומק, אבל זה באמת לא כזה חשוב...

חבר של פות"ש יקח הלוואה מהשוק האפור, ועד סוף השנה החוב שלו יהיה כבר 100,000 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרטיס דביט (כרטיס חיוב מיידי), והוא בדיוק זה - אני מגהץ, והוא מוריד ישר מחשבון בנק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שככל הנראה לא.

כרטיס אלקטרון הוא אכן כרטיס שמחייב את חשבון הבנק. ואין שום חובה לתת אותו ללקוח. החיוב מגיע לבנק תוך יום או יומיים או שלושה, ומחייב את החשבון.

כרטיס דביט כמו שהוצע לחבר של פות"ש הוא בדיוק כרטיס פריפייד.

הטענת בכסף - אפשר לעשות עסקאות. לא הטענת או שנגמר - לא ניתן.

הייתי מברר מחר לעומק, אבל זה באמת לא כזה חשוב...

חבר של פות"ש יקח הלוואה מהשוק האפור, ועד סוף השנה החוב שלו יהיה כבר 100,000 שח.

https://www.boi.org.il/he/BankingSupervision/Pages/debit/index1.aspx

דיסקו, מדובר עם כרטיס כזה ולא על כרטיס אשראי נטען.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בלהעיף את הרכב מהחיים - חסכת דלק, ביטוחים, טסט, תקלות ובלאי ואת מה שכן יקבל על הרכב - להחזר חובות.

ממשיך בלחפש הסדר סלולארי מול חברת סלולר אחרת - זול ככל הניתן. במקביל מנסה להגיע להסדר עם חברת הסלולאר מולה החוב הקיים.

אם יש אפשרות לקבל חלק מהתנאים דרך המעביד כגון טלפון, בגדי עבודה, רכב - תמיד שווה בדיקה. אם מדובר בחברה עם מחלקת כוח אדם - להתייעץ גם איתם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נסיעה ללא ביטוח.

בבקשה חברים

טרי מהשעה האחרונה.

מגיע הביתה, רואה רכב לאחר תאונה, רץ לרכב לראות אולי יש נפגעים.

אין אף אחד ברכב.

הוציאו הלוחיות זיהוי. הוא פגע ברכב שלי ועשה נזק.

הגיע משטרה+ חבלן.

אין חשד.

אין טיפול.

סע הביתה מר בחור.

אני עם נזק לסובארו,והעריה בדרך לגרור את הרכב הפוגע שאין מושג למי שייך.

ישראל 2019

אז חברי היקר, סע , סע בלי ביטוח וטסט ותהנה.

IMG_8561.JPG09BF4BB6-DD0C-4821-BCB4-3EC084B0A41D.JPGCDC08D04-6B08-4361-B3C3-FD060BC9ED0A.JPG

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...