Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחור צריך הלוואה של 30 אלף שקל.לכסות חובות.בנק לא נותן,מי יתן?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהדר, זה אומר שיש למקום העבודה שלכם (הבנתי נכון שהוא עובד איתך?) תחבורה ציבורית.

מי שאין לו כסף לטסט וביטוח (כפועל יוצא גם לצמיגים, בלמים וכו') שינפיק רב-קו מורחב וחרף הכבוד ישתמש בתחבורה הציבורית.

במקום לעבוד עוד שעתיים ולעשות כסף הוא יבזבז שעתיים מהחיים בנסיעות. כמובן גם לא יוכל לעשות סידורים ולא יוכל לראות את הילדים שלו.

הוא לא מחזיק ג'יפון ב-200 אלף שקל. בסך הכל מאזדה 3 שאיבדה כמעט את כל ערכה וזקוקה רק לתחזוקת שבר בשביל להמשיך להתגלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק הביטוח עולה יותר מחופשי חודשי וזה לפני דלק ותחזוקת שבר.

ולפני שאתה קופץ שהוא ממילא לא מבוטח אז באותה המידה הוא יכול גם לקחת מוניות ולשדוד את הנהג.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא נוסע ללא ביטוח בגלל שהוא לא מבין את ההשלכות ולא בגלל שאינו מסוגל לשלם 150 שקל בחודש ב-12 תשלומים.

בלי כרטיס אשראי ובלי צ'קים, בילתי אפשרי לשלם בתשלומים אלא אם בהוראת קבע ובשביל זה צריך שהבנק יאשר.

לא נראה שהוא במצב לאשר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה איתם היום? מסתכלים לכל הצדדים לפני שמתכופפים להרים את הסבון?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

יותר מזל משכל.

למזלם הם לא היו מעורבים בתאונה.

בלי כרטיס אשראי ובלי צ'קים, בילתי אפשרי לשלם בתשלומים אלא אם בהוראת קבע ובשביל זה צריך שהבנק יאשר.

לא נראה שהוא במצב לאשר.

הוראת קבע אפשר להגדיר בלחיצת כפתור באתר של הבנק. בהנחה ובאמת אין אפשרות כזאת אפשר להשתמש בכרטיס אשראי של ההורים או אפילו חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 1000 ש"ח אפשר לרכוש כ"א בדואר.

ביטוח חובה מאד זול היום אני משלם כ 900 ש"ח וקיבלתי אפילו הצעה על 860. צד שלישי גם חובה אגב ואין לי מושג מה המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור צריך ליפול פעם אחת. בשביל להבין לעתיד.

לפני קצת יותר מעשור היו לי בבעיות בעיות כלכליות מאוד קשות. בגלל תביעה משפטית על סכום מאוד גדול עם 6 אפסים.

זה הגיע לרמה כזאת שבבית היה לאכול רק אורז. ותפוחי אדמה, שהיו המצרכים הכי זולים. באותה התקופה הייתי חייל, והייתי נעלץ לקחת כל שבוע תורנויות מטבח. כדי להביא משם הביתה קצת שימורים וירקות ושקית חלב. אני לא גאה בזה. אבל זאת הייתה המציאות שלי אז.

ולצערי אף אחד לא באמת רצה לטפל בי. וכל המשכורת של ההורים שלי הלכה לתשלום לעורך דין ותשלום החוב הזה. לשלם קצת על חשמל (בלי חימום בחורף)

לשלם על משכנתא. ו.. זהו. הייתה תקופה מאוד חשוכה בחיים שלי. שנמשכה בערך שנתיים..

ומאז... לא קניות באשראי, (רק בשביל ביטוח לרכב) לא מסגרת בחשבון. כלום. יש כסף. קונה ויוצא. אין כסף? יושב בבית מוצץ אצבע.

אין טלפונים ב 3000 שקל.

פעם בשנה קונה שיאומי באלף שקל במזומן שחסכתי במשך השנה. וזהו.

הדבר הכי יקר שאני לובש. זה משקפיים שעלו לי 800 שקל שקניתי גם לפני עשור (ועד היום אני איתם) משקפי שמש רודי פרוג'קט שקניתי ב 350₪ מיד שנייה (במצב ניילון)

ונעליים שאני מזמין מחו''ל ב 300 שקל, כי פשוט אין לי ברירה אחרת.

יש לי 2 חשבונות ב 2 בנקים, פעמיים בשבוע אני מקבל מהם טלפונים אם אני צריך הלוואה או רוצה לקחת הלוואה...

כניראה שחבר שלך צריך ליפול טוב טוב פעם אחת. כדי ללמוד להבא.

לקחת 30 אלף בשביל להחזיר 20? ועשר לביזבוזים? ככה לא פותחים דף חדש, אני מצטער.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 1000 ש"ח אפשר לרכוש כ"א בדואר.

ביטוח חובה מאד זול היום אני משלם כ 900 ש"ח וקיבלתי אפילו הצעה על 860. צד שלישי גם חובה אגב ואין לי מושג מה המחיר.

מעל גיל 50 אולי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראת קבע אפשר להגדיר בלחיצת כפתור באתר של הבנק. בהנחה ובאמת אין אפשרות כזאת אפשר להשתמש בכרטיס אשראי של ההורים או אפילו חבר.

אתה מערבב בין קלות הגשת הבקשה לאישור הבנק, כל לחיצה כזו על הכפתור כפופה לאישור.

אפשר להשתמש, ואז להכניס את ההורים ואת החבר לחובות. הבחור הגיע למצב הזה בגלל התנהלות פיננסית לא טובה. את זה מתקנים ע״י מעבר להתנהלות חכמה, לא הלוואות מאנשים קשי יום אחרים (וכן, להשתמש בכרטיס אשראי של מישהו זו הלוואה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חלוקה לתשלומים זו הלוואה.

השאלות הנשאלות הן מה גודל ההלוואה, באיזה תנאים היא ניתנת, והחשוב ביותר - יכולת הפירעון של הלווה.

וכפי שנכתב כאן בהרבה ניסוחים שונים - הבחור אינו יודע להתנהל נכון מבחינה כלכלית. עליו ללמוד לעשות זאת. וכמובן שהדבר הראשון הוא לצמצם הוצאות, אחרי כן להגדיל הכנסות (כתבתי בסדר זה כיוון שסביר שיהיה לו יותר קל למכור את הרכב מאשר למצוא עבודה נוספת, אבל יתכן שאני טועה), ואז לקבל חינוך כלכלי המתאים למצבו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שהוא במצב לאשר.

אישור הו"ק בחשבון הבנק מחויב לאשר. רצוי להגדיר סכום מוגבל כי אם אין כיסוי העמלה יקרה.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנק יכול גם שלא לאשר הוראת קבע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...