Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על עבירת אלכוהול מה צפוי לי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מסכים לפרשנות הזאת. אם יהיה שופט שיפרש את זה ככה הוא צריך לרדת מהכס השיפוט מהר מאוד.

זה שאתה לא מסכים הבנו.

זה שאתה לא מסוגל להבין שלאנשים שונים יש דעות אחרות ונותן יעוץ משפטי ומנבא את העונש על בסיס התיסה שכולם חושבים כמוך, זו כבר בעיה.

אם היה שופט לפי החוק היה נותן שלילה לכולם שנתיים בלי יוצא מן הכלל. אבל למזלנו לשופט יש שיקול דעת

זו מהות תפקיד השופט, לו היו שופטים רק לפי החוק היבש לא היה בהם צורך. אבל מישום מה אתה חושב שהשופט לא צריך רק להפעיל שיקול דעת, אלא שהוא צריך להפעיל את שיקול הדעת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה 5 שעות? גם 10 שעות אחרי בקבוק יין אני עדיין מתנדנד כשאני קם.

אתה מתכוון לשתות? תשאיר את הרכב בבית! חד וחלק.

שום דבר בחיים הוא לא חד וחלק. הוא הרי קם ב-8 בבוקר אחרי שישן ברכב. אם הוא היה מגיע במונית, חוזר הביתה וקם ב-8 כדי לנסוע לעבודה זה היה בסדר מבחינתך? הוא הרי לא הגיע לבילוי עם הרכב. אלא חזר עם מונית, ישן כמה שעות וקם כמו כל אדם לעבוד למחרת.

וכן, נתקלתי גם בסיפורים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה לא מסכים הבנו.

זה שאתה לא מסוגל להבין שלאנשים שונים יש דעות אחרות ונותן יעוץ משפטי ומנבא את העונש על בסיס התיסה שכולם חושבים כמוך, זו כבר בעיה.

זו מהות תפקיד השופט, לו היו שופטים רק לפי החוק היבש לא היה בהם צורך. אבל מישום מה אתה חושב שהשופט לא צריך רק להפעיל שיקול דעת, אלא שהוא צריך להפעיל את שיקול הדעת שלך.

מה זאת אומרת אני לא מסוגל להבין? אני בהחלט מסוגל להבין. אני פשוט לא מסכים. מותר לא להסכים, נכון? לדעתי השופט כן יתחשב בזה לזכותו של פותח השרשור ויפעיל את שיקול הדעת שלו לטובתו. אין לדעתי סיבה שלא וששופט שיחליט אחרת לדעתי לא עושה את עבודתו בצורה נכונה. את חושבת שלא. פותח השרשור יחליט למי להאמין יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חולק כי פות"ש עשה מאמץ שלא לנהוג מיד לאחר צאתו מבית המרזח, אלא הלך לישון כדי שהאלכוהול יתפוגג ויוכל לנהוג בבטחה הביתה.

תוצאות הבדיקה הראו כי זה לא הספיק.

מניח כי הפעולה הזו תישקל על ידי בית המשפט לטובת הנאשם.

זה בצירוף סנגורית עם קשרים טובים שתוכל למצוא כשלים נוספים , כמו הבלבול בזמנים וכו' יעבירו אותו למתחם של נהיגה תחת השפעה של משקאות משכרים ולמתחם ענישה מופחת בהרבה מאשר נהיגה בשכרות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חולק כי פות"ש עשה מאמץ שלא לנהוג מיד לאחר צאתו מבית המרזח, אלא הלך לישון כדי שהאלכוהול יתפוגג ויוכל לנהוג בבטחה הביתה.

תוצאות הבדיקה הראו כי זה לא הספיק.

מניח כי הפעולה הזו תישקל על ידי בית המשפט לטובת הנאשם.

זה בצירוף סנגורית עם קשרים טובים שתוכל למצוא כשלים נוספים , כמו הבלבול בזמנים וכו' יעבירו אותו למתחם של נהיגה תחת השפעה של משקאות משכרים ולמתחם ענישה מופחת בהרבה מאשר נהיגה בשכרות

הו, תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אני לא מסוגל להבין? אני בהחלט מסוגל להבין. אני פשוט לא מסכים. מותר לא להסכים, נכון? לדעתי השופט כן יתחשב בזה לזכותו של פותח השרשור ויפעיל את שיקול הדעת שלו לטובתו. אין לדעתי סיבה שלא וששופט שיחליט אחרת לדעתי לא עושה את עבודתו בצורה נכונה. את חושבת שלא. פותח השרשור יחליט למי להאמין יותר.

יש לא להסכים ויש לטעון שהוא לא ראוי להיות שופט בגלל שהוא חושב אחרת.

ובשום מקום לא כתבתי מה דעתי בענין, הויכוח הוא על הנחרצות שלך. התחטת בבטחון כשטענת שהשופט יקל איתו, עברת לטעון שאם הוא לא יקל איתו הוא לא צריך להיות שופט. זה לא חוסר הסכמה זה חוסר יכולת לראות צד אחר ומציאות אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא להסכים ויש לטעון שהוא לא ראוי להיות שופט בגלל שהוא חושב אחרת.

ובשום מקום לא כתבתי מה דעתי בענין, הויכוח הוא על הנחרצות שלך. התחטת בבטחון כשטענת שהשופט יקל איתו, עברת לטעון שאם הוא לא יקל איתו הוא לא צריך להיות שופט. זה לא חוסר הסכמה זה חוסר יכולת לראות צד אחר ומציאות אחרת.

שוב, אני יכול לראות איך זה קורה, אבל אני חושב, לדעתי, שאם במקרה כזה שופט מחליט החלטה כזאת הוא לא ראוי לשפוט. זה לא שאני לא מבין מה את אומרת, אני פשוט לא מסכים עם זה, לא עם זה ולא עם שופט שיחליט ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אני יכול לראות איך זה קורה, אבל אני חושב, לדעתי, שאם במקרה כזה שופט מחליט החלטה כזאת הוא לא ראוי לשפוט. זה לא שאני לא מבין מה את אומרת, אני פשוט לא מסכים עם זה, לא עם זה ולא עם שופט שיחליט ככה.
תודה רבה על המענה קודם כל, אני אגיד לך מה היה בדיוק באותו היום, לא תכננתי לנסוע עם הרכב שלי בחזור הייתה מישהי שיצאה איתי ועם חבר שלי שהיא הייתה אמורה להיות הנהגת תורנית, אממה היא נסעה לביתה עם חברות שלה, אני וחבר שלי גילינו את זה מאוחר שכבר היינו שתויים.. כנראה שלא ציינתי את הפרט הזה בפתיחת האשכול, לא תכננתי לעולם לנסוע כשאני עדיין שיכור, ישנתי מספר שעות ברכב שתיתי הרבה מים הקאתי אפילו נשנשתי משהו ועליתי על ההגה, לא הספקתי לנסוע אפילו עשרה מטרים ושוטר על אופנוע עצר אותי בצד, בדיקת הממצאים שלי יצאה מושלמת וגם השוטרים לא הבינו איך מופיע המספר 470 על הינשוף, השופט בדיון לשחרור הרכב החליט לשחרר גם את הרכב וגם את הרישיון כנראה מבחינתו אני לא מסוכן מספיק אני לא יודע, העו"ד שלי מצאה מספר כשלים בלוחות הזמנים של השוטרים באותו היום אבל אני לא מסתמך על זה, אני יודע שלעולם לא אעשה דבר כזה שוב ואם אני אוציא רכב ליציאה זה רק עם נהג תורן, המשפט שלי בחודש 5 ואני מאוד מקווה שעורכת הדין שלי תוציא אותי עם עונש מופחת, זאת העברה הראשונה שלי ברמת מסוכנות כזאת, העברות הקודמות זה נסיעה בנתיב השמאלי ודוחות חנייה, אני מקווה שהשופט לא יתייחס לוותק הנהיגה שלי שבאותו המקרה עמד על שנתיים וחצי בערך והוא יסתכל רק על זה שלא הייתי נהג חדש/צעיר.

ציינת למעלה מקרה שבו אדם שולה ונוסע לעבודה בבוקר באותה שעה כמו שאני נסעתי, אתה צודק בכל מילה אני מכיר אדם כזה התקלח הגיע הביתה צחצח שיניים אכל ועדיין נתפס בבוקר על אלכוהול, אף אחד לא חסין כל גוף של בן אדם פועל אחרת, חבר שלי שתה כמויות מסחריות באותו היום המבנה גוף שלו שמן והינשוף הראה אצלו רק 300, אני לא שתיתי כל כך המון והינשוף הראה 470 המבנה גוף שלי רזה יחסית.

ממליץ פשוט לקחת מונית ליציאות או נהג תורן רישיון זה דבר חשוב ואני מעריך אותו עוד יותר היום,

אני רואה שיש לך הבנה בנושא קראתי קצת באינטרנט על מכון הארבעה וזה הלחיץ אותי, יש סיכוי שישלחו אותי לשם בתום השלילה?

תודה על העזרה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אם תביא את החברים להעיד, כולל החברה שהיתה אמורה להיות נהגת תורנית וכל אחד אחר שידע שזה מה שסיכמתם, והחבר שישן איתך, זה יעזור לשכנע את השופט שאכן עשית הכל כדי לפעול באחריות ולא לנהוג שיכור, והיית בטוח שאינך כזה כשכבר התיישבת מאחורי ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, איני משפטן ואני לא מכיר שיקולים של שופטים.

אני גם לא מכיר את מערכת הקשרים של עורכת הדין המייצגת אותך עם אנשי המשטרה, התביעה והשופטים. קשרים כאלה בהחלט עשויים להשפיע על תוצאות המשפט.

אבל הכשלים ש"מצאה" בדו"ח לא נראים לי (כהדיוט בתחום המשפט) ככשלים. אם התביעה תוכיח רצף השגחה משוטר לשוטר, ולא יערבבו את השופט, צפה פגיעה קשה מאוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכשלים המדוברים בהחלט מסייעים להגיע לתיקון משמעותי של כתב האישום. מניסיון רב בתחום.

בד"כ הם לא מסייעים בשלב המקדמי שהציג פותח השרשור. מקל וחומר שאם הספיקו בשלב המקדמי יש סיכוי שיסייעו בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכשלים המדוברים בהחלט מסייעים להגיע לתיקון משמעותי של כתב האישום. מניסיון רב בתחום.

בד"כ הם לא מסייעים בשלב המקדמי שהציג פותח השרשור. מקל וחומר שאם הספיקו בשלב המקדמי יש סיכוי שיסייעו בהמשך

הכשלים שהשופט ציין בהחלטה שלו שפרסמתי? עד כמה הבלבול בלוחות זמנים האלה יכול להשפיע על המשפט לטובתי?

והאם ההחלטה של השופט לשחרר לי את הרכב והרישיון לפני המשפט האם זה יבוא לטובתי במשפט עצמו ויתייחסו לזה?

תודה על העזרה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי קודם, אני בעיקר לא מצליח להבין למה אתה מחפש כאן תשובות כשיש לך סניגורית בתיק....

מה גם שאתה מרוצה ממנה ונראה שיש לך סיבה טובה להיות מרוצה ממנה.

טענות ביחס לכשלים (אי ההתאמות בזמנים וכו') בדכ לא מסייעות בשלב המקדמי. זה שהתקבלו שם זה סימן חיובי. אבל השופט בתיק עצמו יבחון את זה בעצמו במנותק מההחלטה בהליך המקדמי. פורמלית הוא בכלל לא חשוף לדיונים שם והפרוטוקול מאותו הליך לא אמור להיות גלוי בפניו.

כשלים כאלו מאוד מאוד עוזרים להגיע להסדר מקל. בתיקים כאלו בדכ יש הסדר ולא ניהול של ההליך עד להכרעת שופט.

די ברור שבהרבה מקרים כשלים שמובילים להסדר לא היו מחזיקים בהכרח בהליך של ניהול התיק. כלומר לא היו מביאים לזיכוי, ועדיין המשטרה נוטה להסדרים.

אני סנגור ומייצג בתיקים כאלו. אם הבנתי את חוקי הפורום אין בעיה כל עוד לא משלב בזה פרסום עם שם וכו

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...