Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על עבירת אלכוהול מה צפוי לי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, אספר לכם את הסיפור שלי בקצרה כדי שתקבלו אינדיקציה לגבי המקרה שלי, בחודש 10.18 יצאתי מבילוי במועדון בערך בשעה 3:00, אני ועוד חבר ביחד הלכנו לרכב שלי שהיה בחנייה של במועדון וישנו ברכב כרגיל כמו שעשינו עד היום, לא הייתה לי שום כוונה לנסוע כשאני מסטול, בשעה 8:00 בבוקר לאחר שהקאתי שטפתי פנים שתיתי מים והרגשתי מספיק רענן שכבר אור יום בחוץ הנעתי את הרכב והתחלתי בנסיעה, עדיין לא יצאתי מהחנייה ולפתע הגיע אופנוען משטרתי שהגיש לי נשיפון כדי לבדוק אם אני כשיר לנהיגה, בנשיפון הופיע הכמות 400 בדיוק והשוטר ביקש ממני לצאת מהרכב והפנה אותי לקצין שלו לבדיקת ינשוף ברכב המשטרתי, בבדיקת הינשוף הופיעה התוצאה 471, לא האמנתי שאחרי שנחתי ברכב שתיתי מים הקאתי והרגשתי כשיר לנהיגה הופיעה כמות כזאת, אני חייב לציין שבדיקת הקאורדינציה שלי יצאה תקינה לחלוטין, הקצין החליט לפסול לי את הרישיון ל30 ימים וגם להחרים את הרכב ל30 ימים פסילה מנהלתית, זאת אל אף שאמרתי לו שהרכב הזה כל כך חשוב לאמי שהיא חולה, הרכב והרישיון נלקחו ממני, למחורת אחרי עיקול האירוע דיברתי עם עו"ד שייצגה את חבר שלי בעבר והיא עיינה בתיק, השוטר רשם בדוח" סה"כ נוהג שנתיים הנהג מסוכן לו ולמשתמשי הדרך"

חייב לציין שבחודש 10 מלאו לי כמעט 3 שנים לוותק הנהיגה שלי, אני לא נהג חדש ולא צעיר גילי מעל 24 ואין לי עבירות תנועה מעבר לנסיעה בנתיב השמאלי לפני המקרה הנ"ל, עו"ד שלי הגישה בקשה לקיצור תקופת הפסילה+החזקה של הרכב במגרש, הבקשה אושרה ולאחר 14 ימים שוחרר לי גם הרכב וגם הרישיון הבנתי שזה לא משהו שמאושר לכל אחד.

עכשיו השאלה שלי היא כזאת ואצרף גם את החלטת השופט ששיחרר לי את הרישיון, מה צפוי לי במשפט? המשפט נקבע ל6.5.19 יותר מחצי שנה מאז המקרה, האם השופט יתחשב במצבה הבריאותי של אימי ובהחלטת השופט הקודם לשחרר לי את הרכב?

נמצאו גם בעיות בזמנים שהשוטרים רשמו בדוח והשופט התייחס לכך.

עוד מישהו שקראתי באינטרנט וזה מכון הארבעה הבנתי שיש סיכוי לקבל הפנייה לשם גם לאחר השלילה, האם יש סיכוי שאקבל הפנייה לשם?

תודה רבה לעוזרים.

חייב לציין לכל מי שמתכוון לצאת עליי שאף פעם לא התכוונתי לנהוג תחת השפעת אלכוהול וזה יכול לקרות לכל אחד אין ספק שלא אחזור על הטעות הזאת שוב ולא אנהג גם 24 שעות לאחר שתיית אלכוהול.

אני מצרף לפוסט את החלטת השופט. 06d8282337d182b11ba080ab3408a9d2.jpge8daf837bfcd86a8e2aac3bb971d1fea.jpg9120346d0f9e8772adfd526feeab5f22.jpg7ec02db2ba51b3ef517768743dcab451.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשוב השל הדיוט:

לדעתי נפלת על שופט רחמן בן רחמן (ולדעתי גם לא חכם, אבל יתכן שהטעות היא של התובע המשטרתי) שהחזיר לך את הרכב אחרי 10 ימים. הרי יש תיעוד שעיכבו אותך למעלה מ-40 דקות מתחילת ההליך ועד המדידה הסופית.

השאלה היא כיצד יתיחס השופט במשפט העיקרי לוידוי ההמתנה על ידי השוטר אלכס. אם הוא יקבל את עדותו של השוטר הראשון הרי שחלפו למעלה מ-40 דקות מתחילת העיכוב ועד בדיקת הינשוף הרי שצפויה לך שלילה ממושכת + הליך מלא של חידוש הרשיון. אם הוא יתיחס רק לאותן 2 דקות מ-8:19 עד8:21 תזוכה.

ההימור שלי: התובע המשטרתי יכין שיעורי בית ואתה תרד מהכביש לשנתיים לפחות. תתחיל להכין את הרב קו, ואם אתה רוצה להמתיק קצת את הגלולה תכין כמה אלפי ש"ח לצורך טיפול על ידי עורך דין, ואז תתפלל שהשופט יהיה נוח לך.

ועוד דבר - תגיד תודה שזה קרה לך בישראל. במדינות שמתיחסות לנהיגה בשכרות בצורה קצת יותר חמורה היית מתחיל בבילוי של 24 שעות במעצר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוב הארבעה אתה תקבל רק אם קיבלת שלילה מעל שנה, כנ"ל לתהליך הרישיון מחדש.

לגבי החודשים, נכון שבפועל זה מינימום שנתיים, אך בית המשפט והתביעה מודעים לחומרה יתרה ורוב הפעמים מפחיתים את העונש משמעותית בהתאם לכמות האלכוהול בדם.

מהידע שלי, אם זוהי פעם ראשונה ועבר נקי, סביבות ה 3-6 חודש שלילה.

אני לא עורך דין ולא מתיימר להיות, כל שרשמתי נרשם לפי הידע ודעתי בלבד.

ממליץ לך לפנות לעורך דין חזק בתחום שתמצא בנושא ולא אחד "טירון" כדי למנוע עונשים מיותרים.

כאן או כאן אתה לא תיצא ב "נו נו נו" ואתה כן תקבל עונש, לפחות 3 חודש שלילה וקנס במקרה הטוב ביותר.

לגבי הרכב, אם שחררו אותו - זה כבר עבר, אי אפשר להשבית אותו שוב / לקחת אותו.

עריכה אחרונה על ידי FishnZone
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה נהג צעיר?

אם כן, היית ברמת אלכוהול באוויר נשוף של פי 8 מהמותר בחוק.

אם תקבל פסילה של למעלה מ 3 חודשים, מצפה לך פגישה במרכז הרפואי לבטיחות בדרכים וכן תאוריה וטסט מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם עם וותק של כמעט 3 שנים נהיגה ומעל גיל 24 כך שאין עליו נטל של נהג חדש או צעיר.

המשטרה לאחרונה החלה להפעיל ינשופון חדש שנותן מדידה , הישן היה רק מעיד על הימצאות אלכוהול אבל לא על היה נותן ערך מספרי

המשטרה לאחרונה החלה להפעיל ינשוף חדש , שטרם קיבל הכשר.

תצטייד בעו"ד בקי כדי לצאת בשלום.

אין שום קשר בין הדיון שהתקיים כבר בקשר לשחרור הרכב וקיצור הפסילה המינהלית ותוצאותיו לכתב האישום שיוגש כנגדך ולתוצאותיו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה נהג צעיר?

אם כן, היית ברמת אלכוהול באוויר נשוף של פי 8 מהמותר בחוק.

כמה זה לנהג לא צעיר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

240 מק"ג על פי החוק לנהג רגיל , 50 מק"ג לנהג צעיר / חדש , וכן לנהג מקצועי

עד 290 מק"ג לא עושים לך דבר אם אתה נהג רגיל, וזאת כדי למנוע הרשעה בגלל אי דיוק המכשיר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסייג: אני עושה הרבה הנחות, כי אין בידי במידע המדוייק, אבל:

אם אכן על פי דברייך שתית 3 מנות וודקה (60 מ״ל כל אחת), ואם אכן הפסקת לשתות בשעה 3:00, ואם אכן המדידה שנערכה לך ע״י הינשוף הייתה מעל ל-5 שעות מרגע שסיימת לשתות, ואם משקלך הוא 75 ק״ג, הרי שה-BAC (רמת באלכוהול בדם) שלך אמורה הייתה להיות 0.05%. ממש על הגבול, אבל חוקי.

החוק אוסר על נהיגה מעל ל-0.05 גרם אלכוהול לדציליטר דם, או מעל 240 מיקרוגרם לליטר אוויר.

ניתן לחשב את יחס ההמרה, אבל אם תפסו אותך על 471, כמעט כפול מהמותר, בעוד אתה אמור להיות על גבול החוקי - הדבר מעלה תמיהה.

אם נוסיף לנתונים אלו את ״יותר מבלבול בזמנים״ בלשון השופט (ולהבנתי מכך - ביקורת ורמיזה שמעביר השופט באשר למקצועיותם של השוטרים), הרי שייתכן ותצליח לטעת ספק סביר במשפט.

מה תצטרך?

- עדויות או ראיות אמינות ומהימנות באשר לכך שאכן בשעה 3:00 הפסקת לשתות.

- חוות דעת מומחה באשר לקצב ירידת האלכוהול, בהתאם לנתוניך האישיים המדוייקים, ומה, באופן מדעי, הייתה אמורה להיות רמת האלכוהול בדם שלך לאחר 5:19 שעות מרגע שהפסקת לשתות.

אם תצליח לקעקע מקצועיותם של מי מהשוטרים - מה טוב.

בכל אופן, אתה נכנס לשלב מעניין של למידה לעומק את החקיקה, הפסיקה, והנהלים במשטרתיים. (או לשלב של לחפש עו״ד טוב...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שמדובר במכשיר חדש יש להכשירו.

לכן עו"ד טוב יכול לסייע.

תביא גם מומחה מצידך שיעיד מה?

האם יש לו נתון מבוסס כמה הבחור שתה? זה שהבחור מודה כי שתה 3 כוסות וודקה, אומר שזה מה שהוא שתה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שמדובר במכשיר חדש יש להכשירו.

לכן עו"ד טוב יכול לסייע.

תביא גם מומחה מצידך שיעיד מה?

האם יש לו נתון מבוסס כמה הבחור שתה? זה שהבחור מודה כי שתה 3 כוסות וודקה, אומר שזה מה שהוא שתה?

עדותו (שלא נסתרה על ידי התביעה במשפט הראשון), יחד עם עדותיות וראיות נוספות יענו על השאלה מתי וכמה שתה.

עם נתונים אלו יוכל המומחה להציג לבית המשפט חוות דעת מדעית מה אמור היה להיות ה-BAC שלו בשעת המדידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נתן עדות. לכן שום דבר לא עומד לזכותו. בא כוחו אמר לשופט שהוא שתה "רק" 3 כוסות וודקה. אתה לבד כברמן מקצועי :-D קבעת את גודל הכוס את אחוז האלכוהול שבוודקה (שיעור האתנול בוודקה נע בין 33.5% ל-70% מהנפח, ובדרך כלל השיעור הוא 40%.)

כל ההליך היה לביטול הפסילה וביטול ההשבתה של הרכב.

בתיק העיקרי הוא יעיד יצטרך להוכיח כי שתה את מה ששתה , אולי הוא ייחקר, ואל מול עדותו תעמוד הקריאה של המכשיר.

כך שגם למומחה תהיה בעיה להוכיח את כמות האלכוהול , אם נתוני השתיה לא יוכחו בצורה חותכת. למשל חשבונית מהפאב.

כמו שבתיק מהירות תגיד נסעתי 90 קמ"ש והמכשיר יראה כי נסעת 150 קמ"ש.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - שאלת תם: האם מבחינת השוטר אלכס בירור מול השוטר שהחל את התהליך אינו מספק כדי לקבוע כי אכן היתה המתנה בת 15 דקות, ובירור כזה לא יספק את השופט בתיק העיקרי?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסייג: אני עושה הרבה הנחות, כי אין בידי במידע המדוייק, אבל:

אם אכן על פי דברייך שתית 3 מנות וודקה (60 מ״ל כל אחת), ואם אכן הפסקת לשתות בשעה 3:00, ואם אכן המדידה שנערכה לך ע״י הינשוף הייתה מעל ל-5 שעות מרגע שסיימת לשתות, ואם משקלך הוא 75 ק״ג, הרי שה-BAC (רמת באלכוהול בדם) שלך אמורה הייתה להיות 0.05%. ממש על הגבול, אבל חוקי.

החוק אוסר על נהיגה מעל ל-0.05 גרם אלכוהול לדציליטר דם, או מעל 240 מיקרוגרם לליטר אוויר.

ניתן לחשב את יחס ההמרה, אבל אם תפסו אותך על 471, כמעט כפול מהמותר, בעוד אתה אמור להיות על גבול החוקי - הדבר מעלה תמיהה.

אם נוסיף לנתונים אלו את ״יותר מבלבול בזמנים״ בלשון השופט (ולהבנתי מכך - ביקורת ורמיזה שמעביר השופט באשר למקצועיותם של השוטרים), הרי שייתכן ותצליח לטעת ספק סביר במשפט.

מה תצטרך?

- עדויות או ראיות אמינות ומהימנות באשר לכך שאכן בשעה 3:00 הפסקת לשתות.

- חוות דעת מומחה באשר לקצב ירידת האלכוהול, בהתאם לנתוניך האישיים המדוייקים, ומה, באופן מדעי, הייתה אמורה להיות רמת האלכוהול בדם שלך לאחר 5:19 שעות מרגע שהפסקת לשתות.

אם תצליח לקעקע מקצועיותם של מי מהשוטרים - מה טוב.

בכל אופן, אתה נכנס לשלב מעניין של למידה לעומק את החקיקה, הפסיקה, והנהלים במשטרתיים. (או לשלב של לחפש עו״ד טוב...)

חייב לציין חברים שכבר בחודש 10 אחרי הפסילה שקיבלתי לקחתי עו"ד, העו"ד שלי הייתה בעברה תובעת משטרתית וקציניה של הפרקליטות, היא הייתה תובעת נהגים כמו שנתפסו על עבירות אלכוהול, ככה שהיא מכירה את המערכת טוב מבפנים ואת התביעה העצמית אליה דרך המלצות של חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוטרד מלוח הזמנים

צריך מרווח של 15 דקות לפחות בו שוטר א' או שוטר ב' משגיח על הנהג של יאכל לא ישתה לא יקיא וכו' ואז ניתן לבצע את המדידה במכשיר.

אבל המדידה יכולה להיעשות גם אחרי 20 דקות, כמובן שככל שעובר הזמן הדבר פועל לזכות הנהג, לכן משתדלים לקצר.

אני גם לא רואה שום בעייתיות שהשוטר המודד קיבל את הנהג בשעה X ואחרי 2 דקות יש מדידה.

וכן השוטר המודד יכול להסתמך על שוטר א' ולא חייב הוא להמתין עם הנהג את אותם 15 דקות.

מניח כי המועדים הרשומים בדוחות ניתנים יהיו להסבר של השוטרים. במידה ולא, זה יכול להקל על הנאשם ולהביא לסגירת עיסת טיעון של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים שענישת המינימום היא שלילה של 3 חודשים לעומת נהיגה בשכרות ששלילת המינימום היא שנתיים.

אם פות"ש יהיה נחמד יעלה את כל הדוחות שמולאו לו יסתיר פרטים אישיים נוכל להבין יותר מי נגד מי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוטרד מלוח הזמנים

צריך מרווח של 15 דקות לפחות בו שוטר א' או שוטר ב' משגיח על הנהג של יאכל לא ישתה לא יקיא וכו' ואז ניתן לבצע את המדידה במכשיר.

אבל המדידה יכולה להיעשות גם אחרי 20 דקות, כמובן שככל שעובר הזמן הדבר פועל לזכות הנהג, לכן משתדלים לקצר.

אני גם לא רואה שום בעייתיות שהשוטר המודד קיבל את הנהג בשעה X ואחרי 2 דקות יש מדידה.

וכן השוטר המודד יכול להסתמך על שוטר א' ולא חייב הוא להמתין עם הנהג את אותם 15 דקות.

מניח כי המועדים הרשומים בדוחות ניתנים יהיו להסבר של השוטרים. במידה ולא, זה יכול להקל על הנאשם ולהביא לסגירת עיסת טיעון של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים שענישת המינימום היא שלילה של 3 חודשים לעומת נהיגה בשכרות ששלילת המינימום היא שנתיים.

אם פות"ש יהיה נחמד יעלה את כל הדוחות שמולאו לו יסתיר פרטים אישיים נוכל להבין יותר מי נגד מי

הדוח המשטרתי היום שתפסו אותי כמעט וכלל לא קריא, קשה מאוד להבין את הכתב של הקצין המשטרתי שרשם את הדוח לא השופט ולא העו"ד שלי הבינו את הכתוב, תרצה שאעלה מעשי ספציפי מהדוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...