Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על עבירת אלכוהול מה צפוי לי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מניח שעורכת הדין שלך צילמה את כל התיק, כולל המקור של הדוח ונספחיו, שהם הרבה יותר קריאים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה 8:00 בבוקר לאחר שהקאתי

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אם הקאת ב 08:00 בבוקר, בגלל האלכוהול, היית מסטול מהתחת, ואתה יודע את זה.

הקאה לא מורידה מיליגרם של אלכוהול בדם. זו תגובה של הגוף שלך לזה שאתה לא מקשיב לו.

תצטייד בעו"ד טוב כפי שהמליצו לך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין חברים שכבר בחודש 10 אחרי הפסילה שקיבלתי לקחתי עו"ד, העו"ד שלי הייתה בעברה תובעת משטרתית וקציניה של הפרקליטות, היא הייתה תובעת נהגים כמו שנתפסו על עבירות אלכוהול, ככה שהיא מכירה את המערכת טוב מבפנים ואת התביעה העצמית אליה דרך המלצות של חברים.

אני סנגור ומייצג בתיקים כאלו.

חלק ממה שכתבו כאן זה שטויות וחלק מדוייק.

רק דבר אחד אני ממש לא מבין. שכרת עורכת דין שעשתה עבודה מצויינת (זו לא רק התרשמותי אלא גם התרשמותך) ואתה אשכרה שואל שאלות בפורום במקום לשאול אותה?

להגיע לא מיוצג בתיק שכרות זה אובדני. לך אליה שתייצג אותך בתיק.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סנגור ומייצג בתיקים כאלו.

חלק ממה שכתבו כאן זה שטויות וחלק מדוייק.

רק דבר אחד אני ממש לא מבין. שכרת עורכת דין שעשתה עבודה מצויינת (זו לא רק התרשמותי אלא גם התרשמותך) ואתה אשכרה שואל שאלות בפורום במקום לשאול אותה?

להגיע לא מיוצג בתיק שכרות זה אובדני. לך אליה שתייצג אותך בתיק.

תודה רבה על המענה אחי, אני אחדד ואגיד שאותה עו"ד שייצגה אותי בעתירה כדי לשחרר את הרכב שלי מייצגת אותי גם במשפט של הנהיגה בשכרות.. המשפט יתקיים בחודש מאי.

שילמתי לה 8 אלף ש"ח סתם לידע כללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לעזאזל אחרי 5 שעות נשארה לך כזאת כמות של אלכוהול בגוף?

אצלי אחרי 5 שעות של מנוחה (בטח שכולל שינה) צריך צוות איתור והצלה כדי למצוא מ"ג אחד קטן ומסכן של אלכוהול.

בכל מקרה, בעזרת עורך דין טוב עם עבר נקי ובהתחשב בזה שאתה לא נהג צעיר/חדש אפשר, בנוסף לזה שכן הראית אחריות כלשהי וחיכית 5 שעות לפני שנהגת וגם הכמות שהיא לא גבוה ברמה חריגה מאוד מעל המותר אפשר יהיה להוציא אותך עם כמה חודשי שלילה ולא שנתיים כמו שהפחידו אותך פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל פקטור של כמות השתיה ומהטבוליזם האישי שלו.

איך אתה יודע שהטיעון על חוסר האחריות ישפיע? זו עדות שלו ושל החבר, וגם אם יאמינו לו, את החוק היבש זה לא ממש מעניין, ומבחינת השופט זה יכול לעבוד כבומרנג ״שתית כל כך הרבה שגם אחרי 5 שעות אסור היה לך לנהוג״.

אתה מתיימר לדעת מה יחשוב ויחליט השופט על בסיס ראית העולם האישית לך.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל פקטור של כמות השתיה ומהטבולוזים האישי שלו.

איך אתה יודע שהטיעון על חוסר האחריות ישפיע? זו עדות שלו ושל החבר, וגם אם יאמינו לו, את החוק היבש זה לא ממש מעניין, ומבחינת השופט זה יכול לעבוד כבומרנג ״שתית כל כך הרבה שגם אחרי 5 שעות אסור היה לך לנהוג״.

מן הסתם הוא יצטרך להוכיח את זה, אבל במידה וכן זה בהחלט משהו שלדעתי השופט יוכל להתחשב בו. בכל זאת, הוא כן גילה אחריות כלשהי ולא התכוון לעלות שיכור על ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, ככה אתה רואה זאת. אחרים יכולים לפרש זאת הפוך (״אתה משוגע?! הגעת עם רכב בערב שבו אתה מתכוון לשתות כל כך הרבה שגם אחרי 5 שעות היית שיכור על פי החוק? צריך לשלול לך את הרשיון לכל החיים״).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, ככה אתה רואה זאת. אחרים יכולים לפרש זאת הפוך (״אתה משוגע?! הגעת עם רכב בערב שבו אתה מתכוון לשתות כל כך הרבה שגם אחרי 5 שעות היית שיכור על פי החוק? צריך לשלול לך את הרשיון לכל החיים״).

ככה לגמרי יתייחסו למקרה מרבית שופטי התעבורה שנכחתי במשפטים שלהם - הנהג הגיע עם רכב בידיעה שישתה לשכרה ואח"כ מתכוון לנהוג בחזרה (גם אם לאחר מספר שעות, לדבריו).

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים לפרשנות הזאת. אם יהיה שופט שיפרש את זה ככה הוא צריך לרדת מהכס השיפוט מהר מאוד.

בן אדם מגיע למסיבה עם רכב שלו בידיעה שהוא הולך לשתות זאת לא סיבה לשלול לו את הרישיון. בן אדם שמחכה אחרי ששתה 5 שעות שזה הרבה מאוד זמן שאחריו בן אדם יחשוב שהוא כבר במצב טוב לנהוג מראה שהוא כן רצה לשמור על החוק. לא רואה שום סרט שיסתכלו על זה איכשהו בצורה שלילית. וכמו שאמרתי, אם יהיה שופט שיחשוב ככה צריך להתפטר דחוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שדעתך לא ממש רלוונטית.

השופט ישפוט בהתאם למה שכתוב בספר החוקים.

לאחר מכן, ככל הנראה יעבור לתיק הבא ולא יתפטר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שדעתך לא ממש רלוונטית.

השופט ישפוט בהתאם למה שכתוב בספר החוקים.

לאחר מכן, ככל הנראה יעבור לתיק הבא ולא יתפטר.

אם היה שופט לפי החוק היה נותן שלילה לכולם שנתיים בלי יוצא מן הכלל. אבל למזלנו לשופט יש שיקול דעת בנושאים האלה והרבה פעמים נהגים יוצאים מעבירת שכרות עם מספר חודשי פסילה בודדים.

זה אחד מאותם מקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה אחי, אני אחדד ואגיד שאותה עו"ד שייצגה אותי בעתירה כדי לשחרר את הרכב שלי מייצגת אותי גם במשפט של הנהיגה בשכרות.. המשפט יתקיים בחודש מאי.

שילמתי לה 8 אלף ש"ח סתם לידע כללי

אם אני מבין נכון הסדרת את הייצוג עם עורכת הדין גם לתיק עצמו.

זה רק גורם לי להתפלא עוד יותר למה אתה לא שואל אותה.

אגב, גם היא כנראה לא תוכל לתת לך הערכה מדוייקת אבל זה בטח עדיף מהפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לה קצת מזל וקצת שכל לגלות כשלים ברישומים, יש מצב שהיא תשיג עבורך עיסקת טיעון של "נהיגה תחת השפעה" ושם תקבל שלילה של עד 11 חודשים (ייתכן פחות) קנס של 2000-3000 ש"ח, פסילה על תנאי ותתבקש לחתום על ערבות של כמה אלפי שקלים שלא תעבור שוב אותה עבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...