Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשך הליך לאחר תאונה והחלפת פרטים בין הנהגים

Niv Mosayel
שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה רכב יש לכבודו?

אנפיניטי

פלוט טוויסט:

לפות"ש יש טסלה מודל 3

אנפיניטי

נשמע שזו אשמתה, אבל הדברים שהוספת נוראיים ומשפטית כלל לא רלוונטיים. אם יש עדים שצפו בתאונה זה רלוונטי, צילומים של מקום הפגיעה רלוונטי, צילום וידאו כאמור - מאוד רלוונטי (אפילו אם הצילום קדימה בלבד) כל מה שרשמת כלל לא רלוונטי. צר לי על ההתנהגות שלה, אבל מציע לך לא לקחת את הדברים למחוזות האלה.

עצוב לי שהתקשרתי לחברה ואין מצלמה ברכב ...

אם אתה אומר שהיא "גם" עולה חדשה, ז"א שגם אתה?

אם אתה חושב שזה שהיא עולה זה נגדה, אז זה גם נגדך?

ובקשר לזה שאתה שונא נהגות, טוב נו....כנראה שזה שאתה עולה חדש מאמת נגדך :wink:

תכלס, קח שמאי שיעריך נזק ויצלם את הרכב, תגיש נגדה תביעות קטנות, תוך כמה חודשים יהיה את הדיון ואתה בתקווה, תזכה בכספך.

עפ"י התאור שלך ועפ"י מיקומי המכות, יש לך סיכוי טוב לזכות בתביעה.

כבר מתחיל היום את התהליך תודה , כל מי שסיפרתי לו את הסיפור אומר שזה אשמתה, היא ובעלה לא מודים ....

שווה להפעיל ביטוח/שמאי/תביעות קטנות על 800 ש״ח? רק מהזמן שתיקח לי ההתעסקות הייתי רץ לתקן לבד.

בדקתי פעם נוספת ואמרו לי 2700.. כי התקלף הפח

את הביטוח בודאי שאין מפעילים על 800 ש"ח.

תביעות קטנות - רק עם יום עבודה שלך שוה פחות מזה.

אם אין חלודה אני לא מתקן נזקים כאלה. ממילא תוך כמה חודשים יהיו עוד כמה נזקי דלתות, שפשופים וחבריהם.

בסוף זה 2700 תיקון... אני בצבא אז יום בצבא שווה לי 20 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוט טוויסט:

לפות"ש יש טסלה מודל 3

במקרה הזה כל מה שצריך בשביל מצלמת דרך רב כיוונית זה להכניס disk on key לשקע USB. למיטב ידיעתי טסלה היא החברה היחידה שמאפשרת שימוש במצלמות של עזרי הנהיגה כמצלמת דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה כל מה שצריך בשביל מצלמת דרך רב כיוונית זה להכניס disk on key לשקע USB. למיטב ידיעתי טסלה היא החברה היחידה שמאפשרת שימוש במצלמות של עזרי הנהיגה כמצלמת דרך.
גם בC3 המצלמה משמשת גם כמצלמת דרך

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עעשיו דיברתי עם שני מוסכים העלות של התיקון שלי היא רק 800 שקל, אבל מנ שמעצבן זה שזה אשמתה ואני אצטרך לשלם על זה

יש בשביל מה לדבר עם חברת הביטוח אז?

וכן אני יודע שהיא אשמה , והיא רק השכירה את הרכב לפני 20 ימים , גם עולה חדשה, בקיצור יש מלא דברים שיעזרו לי נגדה , שונא נהגות

סליחה, בחור: קח נשימה עמוקה ותעשה תיקון. אני לא מתכוון לרכב.

מה זה הג'יפה הזו שכתבת פה? "שונא נהגות"? אל תשנא אף אחד. הפורום הזה מארח מאות אם לא אלפי נהגות. טיפה נימוס.

גם עולה חדשה זה לא טוב, זה היחס שלך לציונות? (אה, אתה בצבא... ממש קצין וג'נטלמן)

אוקצור קח את ה-800 ש"ח תרום אותם למטרה ראויה ותשנן שלוש פעמים לפני ה-6 המטכ"ליות שלהיות בנאדם זה לפני להיות נהג.

וחברי פורום עוד מודים לו... בגירה?? ואחרים מייעצים לו לתבוע עולה חדשה "בשביל הספורט", וואלה יופי...

יומיים אני לא בפורום מה קורה כאן

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחברי פורום עוד מודים לו... בגירה?? ואחרים מייעצים לו לתבוע עולה חדשה "בשביל הספורט", וואלה יופי...

לצערי, הממשק לא מאפשר לבטל "תודה", כך שנתקעתי עם הטעות הזו, אבל אם קראת את ההודעה שלי שנכתבה מיד לאחר מכן, היית אמורה להבין את זה.

בנוסף, הומלץ לו לתבוע את מי שאשם בתאונה(עפ"י התיאור שלו), מה הקשר בכלל לזה שהיא עולה חדשה או אישה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, בחור: קח נשימה עמוקה ותעשה תיקון. אני לא מתכוון לרכב.

מה זה הג'יפה הזו שכתבת פה? "שונא נהגות"? אל תשנא אף אחד. הפורום הזה מארח מאות אם לא אלפי נהגות. טיפה נימוס.

גם עולה חדשה זה לא טוב, זה היחס שלך לציונות? (אה, אתה בצבא... ממש קצין וג'נטלמן)

אוקצור קח את ה-800 ש"ח תרום אותם למטרה ראויה ותשנן שלוש פעמים לפני ה-6 המטכ"ליות שלהיות בנאדם זה לפני להיות נהג.

שלום

בוא לא נעוות את הנכתב . תובע בשביל הספורט כי רק בזבוז הזמן יעלה יותר כסף . לא תובע בגלל שהיא אישה או עולה חדשה . אדם שאשם בנזק ( על פי מה שנכתב , אין לי מושג כי לא הייתי במקום ) צריך לשלם ללא קשר למגדר שלו מוצאו או הזמן וההגדרה שבה הוא שוהה בארץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמה פעם הבאה אל תתן גז כשמישהו מאותת לנתיב שלך כי לפעמים לא רואים אותך.

היא יכולה לטעון שהיית בשטח מת שלה והיא לא ראתה אותך.

אתה יכול רק להביא שמאי רכב ולתבוע אותה. זה יקח המון המון המון זמן..

לי קרה שנהגת נכנסה בי ולא הודתה באשמה ויצאתי עם נזק של 8 אלף. קרה לפני חודשיים...מתי אקבל את הכסף? אלוהים יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יכולה לטעון שהיית בשטח מת שלה והיא לא ראתה אותך.

ומה יעזור לה הטיעון הזה?

אתה יכול רק להביא שמאי רכב ולתבוע אותה. זה יקח המון המון המון זמן..

לי קרה שנהגת נכנסה בי ולא הודתה באשמה ויצאתי עם נזק של 8 אלף. קרה לפני חודשיים...מתי אקבל את הכסף? אלוהים יודע.

אלה סכומים של תביעות קטנות, כמה חודשים ויש דיון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כל כך עצוב. עצוב שלרכב בשווי של מעל 200,000 ש"ח לא טרחו לרכוש מצלמה בעלות של 130 ש"ח

זה עצוב כל כל כל כך שאנחנו חיים בחברה של אנשים מסריחים שלא מסוגלים לעמוד כמו בני אדם ולהודות שהם דפקו למישהו אחר את הרכב ולכן הם צריכים לשלם. אנשים מסריחים ושקרנים שמאלצים אותנו היום להשתמש בכאלה מצלמות.

אני לא אתפלא אם בעתיד כאילו מצלמות שמצלמות את התנועה מכל הזויות יכנסו בתור סטנדרט.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...