Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשך הליך לאחר תאונה והחלפת פרטים בין הנהגים

Niv Mosayel
שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהי בכביש מהיר שפשפה לי את הרכב, החלפנו פרטים והכול , מה אני עושה עכשיו? היא לא מודה שזאת אשמתה, איך אני יכול להוכיח ?

הסיטואציה הייתה: כביש של 3 נתיבים, אני באמצעי והיא באמצעי לפני אבל ממש מקדימה רחוקה בהרבה, אני עברתי לשמאלי, אחרכך היא גם אותתה אבל אני עברתי לשמאלי וישר נסעתי מהר, אז היא כניראה הסתכלה רק במראות שלה ואני כבר הייתי לידה אז היא התחילה את הסטייה שלה שמאלה עליי, עכשיו יש לי שפשו, ליד הגלגל האחורי ולה שפשוף ליד הגלגל הקדמי, איך אני יכול להוכיח שזאת אשמתה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את הרכב שלך ואת שלה מכל הזויות הרלוונטיות, צלם את מספר הרכב שלה, בקש ממנה פרטי ביטוח ואם היא תסרב תפנה עם הפרטים לחברת הביטוח שלך ותתחיל תהליך של תביעה, דבר אשר כנראה יקח זמן והרבה אבל זו האפשרות היחידה שלך כרגע.

האם הנזק משמעותי? והאם יש נפגעים מעבר לרכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתה כוס מים ותרגע.

אין נפגעים בנפש? יופי. עכשיו שום דבר לא דחוף.

יש לך פרטי הפוגעת?

יש לך צילומי כלי הרכב לפני שהוזזו ואחרי שעצרתם בצד? יש לך צלומי המסמכים של הפוגעת (ווידאתה שהם אכן המסמכים הנכונים?

יש לך צילומי מצלמת דרך?

עכשיו שתה עוד כוס מים, מחר המון קפה והמון עיתון, וביום ראשון טלפון לסוכן הביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את הרכב שלך ואת שלה מכל הזויות הרלוונטיות, צלם את מספר הרכב שלה, בקש ממנה פרטי ביטוח ואם היא תסרב תפנה עם הפרטים לחברת הביטוח שלך ותתחיל תהליך של תביעה, דבר אשר כנראה יקח זמן והרבה אבל זו האפשרות היחידה שלך כרגע.

האם הנזק משמעותי? והאם יש נפגעים מעבר לרכבים

נזק לא כלכך משמעותי , עניין של 1500 שח גג (לא במוסך של הביטוח כי לאוטו שלי יש מחירון של 200,000+) ולא אין נפגים, מה יעזור לי לבקש את הפרטים של החברת ביטוח שלה ?

כבר הגעתי לבית הכול טוב , פשוט רוצה לדעת מה לעשות מחר

ולא אין לי מצלמת דרך, קצת עצוב שלאוטו כלכך טכנולוגי אין מצלמת דרך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הגעתי לבית הכול טוב , פשוט רוצה לדעת מה לעשות מחר

ולא אין לי מצלמת דרך, קצת עצוב שלאוטו כלכך טכנולוגי אין מצלמת דרך ...

זה לא כל כך עצוב. עצוב שלרכב בשווי של מעל 200,000 ש"ח לא טרחו לרכוש מצלמה בעלות של 130 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תתכונן למריחה של שנתיים ע''י חברת הביטוח, עוד שנתיים תגיע לבית משפט למתן עדות, שם לא יסכימו על האשם ואתם תתחלקו חצי חצי עם ההוצאות וההשתתפויות העצמיות.

או לסגור את זה בניכם בצורה יפה, מה שנשמע כלא מציאותי.

בהצלחה. נשמע שאתה דווקא בסדר בתאונה והיא אשמה אגב.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כל כך עצוב. עצוב שלרכב בשווי של מעל 200,000 ש"ח לא טרחו לרכוש מצלמה בעלות של 130 ש"ח

זה מאוד עצוב כי יש מצלמה בשמשה הקדמית של האוטו , כניראה שהיא לא משמשת בשביל הקלטה אלא רק בשביל טכנולוגיה אחרת ואני הייתי בטוח שכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תתכונן למריחה של שנתיים ע''י חברת הביטוח, עוד שנתיים תגיע לבית משפט למתן עדות, שם לא יסכימו על האשם ואתם תתחלקו חצי חצי עם ההוצאות וההשתתפויות העצמיות.

או לסגור את זה בניכם בצורה יפה, מה שנשמע כלא מציאותי.

בהצלחה. נשמע שאתה דווקא בסדר בתאונה והיא אשמה אגב.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

עעשיו דיברתי עם שני מוסכים העלות של התיקון שלי היא רק 800 שקל, אבל מנ שמעצבן זה שזה אשמתה ואני אצטרך לשלם על זה

יש בשביל מה לדבר עם חברת הביטוח אז?

וכן אני יודע שהיא אשמה , והיא רק השכירה את הרכב לפני 20 ימים , גם עולה חדשה, בקיצור יש מלא דברים שיעזרו לי נגדה , שונא נהגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עעשיו דיברתי עם שני מוסכים העלות של התיקון שלי היא רק 800 שקל, אבל מנ שמעצבן זה שזה אשמתה ואני אצטרך לשלם על זה

וכן אני יודע שהיא אשמה , והיא רק השכירה את הרכב לפני 20 ימים , גם עולה חדשה, בקיצור יש מלא דברים שיעזרו לי נגדה , שונא נהגות

נשמע שזו אשמתה, אבל הדברים שהוספת נוראיים ומשפטית כלל לא רלוונטיים. אם יש עדים שצפו בתאונה זה רלוונטי, צילומים של מקום הפגיעה רלוונטי, צילום וידאו כאמור - מאוד רלוונטי (אפילו אם הצילום קדימה בלבד) כל מה שרשמת כלל לא רלוונטי. צר לי על ההתנהגות שלה, אבל מציע לך לא לקחת את הדברים למחוזות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהיא "גם" עולה חדשה, ז"א שגם אתה?

אם אתה חושב שזה שהיא עולה זה נגדה, אז זה גם נגדך?

ובקשר לזה שאתה שונא נהגות, טוב נו....כנראה שזה שאתה עולה חדש מאמת נגדך :wink:

תכלס, קח שמאי שיעריך נזק ויצלם את הרכב, תגיש נגדה תביעות קטנות, תוך כמה חודשים יהיה את הדיון ואתה בתקווה, תזכה בכספך.

עפ"י התאור שלך ועפ"י מיקומי המכות, יש לך סיכוי טוב לזכות בתביעה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה להפעיל ביטוח/שמאי/תביעות קטנות על 800 ש״ח? רק מהזמן שתיקח לי ההתעסקות הייתי רץ לתקן לבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הביטוח בודאי שאין מפעילים על 800 ש"ח.

תביעות קטנות - רק עם יום עבודה שלך שוה פחות מזה.

אם אין חלודה אני לא מתקן נזקים כאלה. ממילא תוך כמה חודשים יהיו עוד כמה נזקי דלתות, שפשופים וחבריהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...