Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות האם לתבוע את הביטוח שלי או לחכות

שימו לב! השרשור הזה בן 1841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ב15.1 עברתי תאונת טוטל לוס .

הייתי בכביש 471 בנתיב הכי שמאלי היה מלפני אוטו שלא התקדם מזה שלפניו אז צפרתי לו .

ראיתי שהוא לא מתקדם , אז הלכתי לנתיב הכי ימני ופתאום הוא היגיע אלי במהירות מצד שמאל לנתיב שלי נכנס לנתיב שלי בחוזקה והעיף אותי לשוליים ומתוצאה מכך התהפכתי עם האוטו.

אז המצב מאז מבחינת הביטוח :

שהוא לא מודה היה לו 30 יום לתת תשובה והם לא דחו את התביעה , אלה מחכים לצילום התיק משטרה , הלכתי כבר פעמיים למשטרה והם אומרים לי שהתיק עבר לתביעות .

אתמול שהייתי שם ודיברתי עם החוקר הוא אמר שהממוצע שהתיק מקבל תשובה זה חודשיים , אז אמרתי לו שאצלי כבר עברו חודשיים .

גם דיברתי עם הפקידות של התביעה ואמרה לי שהיא תנסה לצוות את התיק למשהו להמשך טיפול הביאה לי מספר טלפון שלה ושל עוד פקידה ונחשו מה ?

לא דובים ולא יער אין מענה כמעט בכל השבוע לא עונים.

עכשיו הסוכן ביטוח שלי שתחשוב על זה שכרגע אין לי תביעות , ושהוא רוצה שאתן לו תשובה ב28 לחודש אתן לו תשובה האם להמשיך לחכות או לתבוע את הביטוח שלי .

עכשיו אשמח לקבל עצה אפילו ממשהו שחווה משהו כמוני:

האם כדאי לתבוע את הביטוח שלי ?

מה ההשלכות? לגבי

איך אוכל לקבל את כל האבל שקרה לי ?

אני כבר חודשיים בלי רכב !

אני לא לחוץ , רק בגלל שאני לא רוצה שתהיה לי תביעה.

זה פשוט מצב לא נעים שאני זה שלא אשם , צריך לחכות זמן בלתי צפוי עד שהמשטרה תכריע בכתב אישום ובינתיים אני באוויר באמת מצב על הפנים.

תודה שיש את הפורום הזה (:

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתבע את הביטוח שלך, הפרמיה שלך תעלה ואתה גם מסתכן שאם בשלושת השנים הבאות תהיה לך עוד תאונה בה תתבע את הביטוח שלך - לא יסכימו לבטח אותך.

האם אתה בטוח שתצליח לקבל כסף מהנהג הפוגע? בלי עדויות זה עלול להסתבך כי כל צד תמיד בטוח שהוא לא אשם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתבע את הביטוח שלך, הפרמיה שלך תעלה ואתה גם מסתכן שאם בשלושת השנים הבאות תהיה לך עוד תאונה בה תתבע את הביטוח שלך - לא יסכימו לבטח אותך.

האם אתה בטוח שתצליח לקבל כסף מהנהג הפוגע? בלי עדויות זה עלול להסתבך כי כל צד תמיד בטוח שהוא לא אשם.

למה הכוונה האם אני בטוח שאקבל את הכסף מהפוגע בלי עדויות ?

או שאני תובע את הביטוח שלי , או שאני מחכה למשטרה עד שיהיה כתב אישום מוכן שזה יכול לקחת גם שנה .

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצבך התחבורתי והכלכלי.

אם אתה יכול להסתדר בלי לתבוע את הביטוח - יש רכב נוסף אשר מספק את השירות הנדרש, או שיש ביכולתך לרכוש רכב מאמצעיך - אתה יכול להמתין עד סיום התהליך (יכול לקחת שים, אם יגיע לבית המשםפט). אם לא 0 אין לך ברירה אלא לתבוע את הפוליסה שלך. בשביל זה רכשת אותה. אם בהמשך חברת הביטוח שלך תקבלפיצוי מהנהג האחר (או מהביטוח שלו) - התביעה תמחק (אבל רק אם הפיצוי שלם, ולא תטען ותתקבל טענה של אשם תורם, כמו שחברות הביטוח אוהבות לטעון).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...