Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיד סטיישן 2015-2016 - בנזין לעומת דיזל

snoopster
שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

הוצע לי קיה סיד סטיישן 2016 דיזל עם 50K ק"מ. בעיקרון חשבתי להתמקד בגרסת הבנזין. אני נהג עם נסועה ממוצעת בסביבות 16K בשנה.

בהנחה שהרכב טוב והמחיר הוגן, האם שווה וכלכלי לשקול דיזל או שכדאי לדבוק בבנזין?

למה שווה לשים לב בהשוואה בין הדגמים?

תודה מראש על הייעוץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להגזים, הבנזין עם גגון ביום יום ומדי פעם אופניים על הגגון עושה אצלי 1:12 בנסיעה מעורבת בשנה וחצי האחרונות על 90000 קמ,, הדיזל אצל חבר ללא גגון אבל עם רגל מאוד כבדה עושה 1:13-14, לא דרמטי

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להגזים, הבנזין עם גגון ביום יום ומדי פעם אופניים על הגגון עושה אצלי 1:12 בנסיעה מעורבת בשנה וחצי האחרונות על 90000 קמ,, הדיזל אצל חבר ללא גגון אבל עם רגל מאוד כבדה עושה 1:13-14, לא דרמטי

תודה לכולם על התגובות המועילות. די מופתע לראות שבכללי יש בשרשור העדפה לדיזל.

האמת, ביצועים לבד פחות מעניינים אותי. אני יותר ממוקד בעלות אחזקה (מעבר לדלק) ובהשפעה על סחירות בהמשך של דיזל לעומת בנזין.

שוב - המון תודה על התגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל קוריאני לא חסכוני כמו דיזל אירופאי. לא תוציא יותר מ 16 קמ לליטר בדיזל.

הנסיעה בדיזל יותר "גסה" לעומת הבנזין.

עלויות אחזקה דומות אלא אם הולך לך מסנן חלקיקים בדיזל, סיפור של כמה אלפים למיטב ידיעתי.

לטובת הדיזל, כנראה שיהיה יותר קל למכור לעומת בנזין.

אני אישית התלבטתי בעניין לפני שנה והלכתי על הבנזין.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת מה יהיה קל או קשה למכור עוד כמה שנים, להערכתי כאשר לא מדובר על רכב נישה כגון רכב ספורטיבי או רכב שטח, אלא רכב נפוץ, אז יהיה קשה למכור.

ברכבים הנפוצים השוק משתנה מול העינים ועדיין לא התייצב על קונפיגורציה סופית, קיים מעבר להיברידי וחשמלי, כלומר כל מה שלא יהיה היברידי/חשמלי או נישתי יהיה קשה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, אני מחזק את הטענה שהדיזל של הסיד לא כ"כ חסכונית.

היא עדיפה בביצועים בהרבה מגרסת הבנזין עקב מומנט לא רע בכלל וגם הספק יחסית גבוה, אך בצריכת הסולר לא לצפות לצריכה כמו של קקטוסולר או פלואנס.

מה שכן היא יותר חסכונית מגרסת הבנזין בוודאות.

הסיד (לפחות זאת שהייתה לי במשך כמה חודשים - מודל 2018 ) הייתה מאוד שקטה, ולא הורגש כמעט בכלל שמדובר במנוע דיזל .

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...