Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי דוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי דוח על סך 500 ש"ח על "עקיפת פקק והפרעה לתנועה" (כמובן שלא עשיתי את זה) ויש לי כמה שאלות לגביו

הדוח לא הודפס בצורה תקינה, מספר הנקודות לא מופיע בדוח (הוא חתוך בצד שמאל ולא רואים כמה נקודות קיבלתי)

בכל הדוח עצמו, המלל כתוב לא ברובליקות, חלקו חתוך וכו'.

השוטר לא שאל אותי מה יש לי להגיד לגבי הדוח וגם לא כתב את זה.

הוא פירט יתר על המידה ומרוב שהוא כתב הרבה, חלק מהפרוט של השוטר ב"נסיבות המקרה" חתוכות (יש שורה שלמה שחתוכה ומתחתיה כנראה עוד שורות שפשוט לא נכנסו ברובליקה ובהדפסה זה פשוט נחתך)

ב"דברי מקבל הדוח" לא כתוב את דבריי כי הוא לא שאל אותי אפילו, השוטר כתב את המשך הפרוט שלו על מה שקרה.

עוד דבר, הוא טוען שממרחק 10 מטר, הוא ראה אותי עושה את העבירה דרך המראה הימנית של הרכב ו"רשם את המספר רכב ישר"

ברור שזה בלתי אפשרי לראות את המספר רכב דרך מראה קטנה ממרחק 10 מטר, ועוד שהספרות הפוכות בגלל המראה וכל זה בשבריר שניה.

אני, שכמובן לא ביצעתי את העבירה, פניתי ימינה והשוטר שהיה לבדו ברכב ללא עד נוסף (הוא כתב את זה) היה ברמזור להמשיך ישר, הוא חיכה שיהיה ירוק ואז פנה ימינה ועצר אותי.

השאלות הן:

1. האם בגלל שהדוח הודפס בצורה שגויה עם חיתוך במלל ולא רשום כמה נקודות, הדוח ניפסל אוטומטית?

2. במידה ואני מבקש להישפט ואני אסביר לשופט שאי אפשר לראות מ10 מטר דרך מראה קטנה + לתרגם את הספרות ההפוכות ולכתוב במחשב תוך שניה, האם המשפט ידחה ל"פגישה נוספת" והפעה יזמנו את השוטר לתת עדות? כי אם כן עדיף כבר לשלם את ה500 שקל, לא שווה הטירחה והימיי חופש, למרות שאני לא ביצעתי את העבירה.

דרך אגב, ציינתי שבלתי אפשרי לראות מספר רכב הפוך ממרחק 10 מטר, כי כל עוד הוא לא רשם את המספר, איך אפשר לזהות לאחר דקה שהוא פנה אליי, שאני זה שביצע את העבירה?

לא זכור לי שיש לי פרארי אדומה שקל לזהות אותה, יש לי רכב משפחתי נפוץ

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהאמצע

יש ישיבת הקראה בה השופט שואל אותך מודה לא מודה.

לא מודה מתקיימת ישיבה נוספת בה מובא השוטר למתן עדות.

כמובן שלפני הישיבה הראשונה אתה יכול לבוא בדברים עם התובע ולהגיע איתו לאיזה עיסקה טובה יותר וכך לחסוך את הישיבה השניה

באשר להדפסה

אתה יכול לבקש הדפסה תקינה של הדו"ח. זה שקיבלת העתק חתוך לא עילה לביטול הדו"ח.

יעלה כבודו את הדו"ח הסתר פרטים אישיים נראה מה ניתן להבין ממנו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה

אני יכול לקבוע את היום או לפחות את השעה + - של המשפט? (אחה"צ)

אם לא, גם אם לפני המשפט אני אגיע להסדר עם התובע והוא יקנוס רק ב100 ש"ח, עדיין לא משתלם לי מבחינת הטירחה, היום עבודה והחוויה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה

אם לא, גם אם לפני המשפט אני אגיע להסדר עם התובע והוא יקנוס רק ב100 ש"ח, עדיין לא משתלם לי מבחינת הטירחה, היום עבודה והחוויה...

אז תעשה שזה ישתלם.

תהפוך את זה ליום עיון. תגיע מוקדם, מצויד בסנדוויץ ושתיה (סתם, תקנה בקיוסק...), תשב בשקט באולם הדיונים ותלמד איך העסק הזה עובד. מרתק! שווה יותר מכל הופעה, שעליה תשלם 100-300 ש"ח. רק מההסתכלות, ניתן ללמוד המון. איך פונים לתובע, איך מדברים עם בית המשפט, מה אומרים ובעיקר, מה לא אומרים. הלוואי שהיו מחייבים את תלמידי יא' -יב' לימי משפט כאלו במסגרת שיעורי אזרחות. אני בטוח שאחרי יום כזה, תרגיש הרבה יותר חד מול התובע המשטרתי, להשגת העסקה הטובה ביותר עבורך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה

אהבתי את המשפט המואדם

אתה תוזמן לשעה 08:30.

יחד איתך מוזמנים לאותה שעה בדיוק עוד כ 100 "פושעים" כמוך.

לכן אתה משתדל לגמור איזה עיסקה עם התובע ויכול ללכת לביתך / לעבודתך שמח וטוב לב. יש גם אופציה לנסות להיפגש עם התובע במשרדו, כיצד יותר מסובך לארגן אבל אפשרי.

אם כבר באת נצל לשבת באולם כשעה שעתיים באמת הצגה טובה שכל דמיון בינה לבין תוכניות בתי משפט בטלויזיה הוא מקרי בהחלט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...