Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיזו 3008 - האם המולטימדיה הבסיסית ברכב תומכת באנדרואיד אוטו?

meir_gi
שימו לב! השרשור הזה בן 1860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שואל עבור חבר: האם משהוא מנסיון יודע לומר כי המולטמדיה ב 3008 שנת 2019 (ללא ההתקנה המקומית של לובינסקי טאץ) תומך באנדרואיד אוטו? במפרט של היבואן כתוב שתומך רק באפל קאר פליי, אבל אני מניח שזה מה שהם מציינים מפני שהאנדרואיד אוטו לא נתמך בישראל.

אני רוצה לדעת אם אוריד אנדרואיד אוטו דרך APK לנייד, האם אוכל להתממשק למולטימדיה עם האנדרואיד אוטו?

לפני כתשעה חודשים, שאלתי את נציג המכירות בפיזו והוא אמר שאם אצליח להתקין בנייד את האנדרואיד אוטו, אז המולטימדיה תתמוך, אבל אני רוצה עכשיו לוודא את זה ב 100% עבור החבר ששוקל רכישה.

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתענינים בפיז'ו 3008, הלכנו לסוכנות נכון לעכשו יש רק 1.2 סמק בצבע חום. ביקשו 5000 להתקנת תוספת למערכת על מנת שיהיה waze "בילט אין" נשמע מחיר מופרז למדי. מה עוד יש בתוספת שלהם והאם ניתן לסדר וויז ולא דרך האנדרואיד שמחובר לכבל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

₪5000 ?! נשמע כמו שיטת מצליח.

בכל מקרה קראתי שגוגל אוטו תומכים גם בתקשורת WiFi שכמעט ולא נתמך על ידי יצרניות הרכב והטלפונים וחבל.

אייפון מאפשר שיקוף גם אלחוטי ל CarPlay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה קראתי שגוגל אוטו תומכים גם בתקשורת WiFi שכמעט ולא נתמך על ידי יצרניות הרכב והטלפונים וחבל.

גוגל התחילו להציע את זה בכלל? אני דיי מעודכן באנדרואיד ולא שמעתי על זה משהו כבר הרבה זמן, רק שעובדים על זה.

בקטע של שיקוף אלחוטי של אפל זה רק ברכבי יוקרה ורק בכאלה עם המערכת מולטימדיה הכי עדכנית שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל תומכים wireless Android auto כבר שנה באופן רישמי.

התעשייה : זה כבר סיפור אחר...

https://www.extremetech.com/mobile/267568-google-rolls-out-wireless-android-auto-but-almost-no-one-can-use-it

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור שאנדרואיד אוטו ייכנס חזק בצורה אלחוטית רק שטעינה אלחוטית (תקן Qi , כמו זו ב 3008, כמה מדגמי VAG , טיוטה, במוו וכו) תהיה עממית.

הרי בלי טעינה אלחוטית ממילא הטלפון מחובר בכבל. אז כבר אפשר לנצל אותו לשיקוף.

הדבר המצער פה בכל הסיפור זה חוסר אחידות בתקן של אנדרואיד ואפל לאותו רכיב. סיפור ישן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור שאנדרואיד אוטו ייכנס חזק בצורה אלחוטית רק שטעינה אלחוטית (תקן Qi , כמו זו ב 3008, כמה מדגמי VAG , טיוטה, במוו וכו) תהיה עממית.

הרי בלי טעינה אלחוטית ממילא הטלפון מחובר בכבל. אז כבר אפשר לנצל אותו לשיקוף.

הדבר המצער פה בכל הסיפור זה חוסר אחידות בתקן של אנדרואיד ואפל לאותו רכיב. סיפור ישן.

טעינה באמצעות מטען מהירה יותר לעומת הטעינה באמצעות שקע ה-usb ובנוסף אין צורך בכבל Data, כך שיש יתרון לטעינה אלחוטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקוף אלחוטי לאפל קר פלי? איך זה מבוצע?

אתה מדבר על בלוטוט או משהו אחר?

יש לי סיטרואן C3, אני יכול להיכנס לאפל קר פליי בצורה אלחוטית?

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...