Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטנוע שבר לי את המראה בנסיעה ויש צילום

jako1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה,

קטנוע שבר לי את המראה בזמן שעמדתי ברמזור.

יש לי צילום של הקטנוע ממצלמה אחורית ומצלמה קדמית כאשר רואים שהוא התקדם שהמראה שלו התקופפה בזמן שעבר אותי

יש מספר רכב בוידיאו

כמובן שהוא לא עצר והמשיך הלאה

מה עושים במצב כזה?

אפריאל.JPG

עריכה אחרונה על ידי jako1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה לא מתערבת בארועים בהם אין נפגעים. שמור על הסרטון מכל משמר.
זה בפירוש לא נכון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי? אתה יכול לשתף אותנו?

לא יודע אם זה "מדיניות" גורפת אבל אני יכול להעיד ולחזק שכשנכסו בי הבהירה חוקרת המשטרה בעת הגשת תלונה שהיא לא בדיוק אמורה להגיד לי את זה אבל... כשאין נפגעים אף אחד לא יבדוק או יחקור באמת את המקרה. לפחות אמרה את האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נאמר מפורשות על ידי שוטר תנועה שעבר ליד תאונה בה הייתי מעורב והצד השני היה שיכור ברמה כזאת שאפשר היה להריח את זה ממרחק של מטר, זאת בזמן שעומד לידי עורך דין (קרוב משפחה) שהציג עצמו ככזה לשוטר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה. קטנוע עבר באדום ושבר לי פנס אחורי. נהג הקטנוע נפל על הכביש וכל הפלסטיק של הקטנוע נשבר. ירדתי מהרכב ואמרתי לקטנוען להגיע לצד הכביש לשולים. אמר לי כן אני מגיע. עלה על הקטנוע וברח מהר. החלטתי לוותר ולעזוב את זה. כאב הראש שבחיפוש אחריו והגשת תלונה לא שווה את עלות התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי? אתה יכול לשתף אותנו?
כן. אמא שלי זומנה למתן עדות על בסיס תלונת שווא, לאחר פגיעה קלה ביותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו עם פגעים (לםחותקל)

נהג עשה רברס ופגע בבן שלי שהיה כבן 11 בעת שחצה במעבר חציה (רמזור ירוק להולך רגל, והנהג רצה לחזור מהצומת אליו גלש באדום). עד אמין (מפקד תחנת כיבוי) מסר את פרטי הרכב הפוגע. את ההודעה על סגירת התלונה "מחוסר עניין לציבור" הגיעה לתיבת הדואר שלי בתוך 48 שעות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה שנהג נכנס בי וניסה לברוח. כאשר תפסתי אותו ע''י זה שאני חוסם אותו עם רכבי, הגיע פתאום ניידר משמטרה. סימנתי לו לעצור, השוטר עצר וסיפרתי לו את המקרה. השוטר שאל אם נפגעתי בגוף והשבתי שלא. השוטר אמר '' בסדר הוא יתן לך פרטים'' והמשיך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את האמת כפי שהיא גם אם תלך עם התצלום למשטרה השוטר יצחק עליך וישלח אותך לביתך כי אם לא היו נפגעים זה לא מזיז להם. מה שאתה יכול לעשות זה לבקש לפחות את הפרטים עליו ולנסות לתבוע אותו בתביעות קטנות אם יש לך כוח שפשוט להפעיל את הביטוח על המראות אני די בטוח שהוא כבר כלול בחינם בפוליסה של מקיף במידה ויש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...