Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת קפה עם פודים, זן נכחד?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי מכונת קפה של ספינל שכעת ביצענו בה החיאה (החלפת פילטר מים) והזמנו פודים.

אציין שמהמכונה יוצא קפה מעולה, פשוטה לשימוש וגם יוצא טעים אבל השימוש בפודים מרגיש קצת מיושן ומוזר, מה גם שמחיר פודים בקניה של כמות יחסית קטנה זה 2 ש''ח לאחד שזה נראה לי יקר.

שוקל אם להשאיר אותה או אולי למכור ולקנות מכונה פשוטה עם קפסולות.

תמונה להמחשת המכונה מצורפת.

90f2f6e8b18e9fa351d479b3de55bc6a.gif

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ הפרינציפ של שימוש במכונת פודים ומכונת קפסולות דומה.

הקפסולות עולות 2 ש"ח ויותר ליחידה.

ועל טעם וריח אין להתווכח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפסולות של נספרסו אכן עולות 2 ש"ח ואף מעבר לכך.

קפסולות של עלית, שהן לא רעות בכלל, אני קונה 40 קפסולות ב 50 ש"ח. 1.2 ש"ח לקפסולה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הקפצה מנצל"ש.

ברשותי מכונה של דלונגי (פודים) בת כ3-4 שנים.

אני דואג לנקות את המכונה עם מלח לימון אחרי כל 200 כוסות בערך. (שנגמרים הפודים).

לאחרונה שמתי לב שהמכונה התחילה לגמגם והיא נהייתה מאד איטית (הזרימה של המים), לא משנה כמה ניקיתי אותה או את הפילטרים שלה.

אני לא יודע אם להחליף שוב למכונה רגילה של פודים או ללכת על נספרסו וזהו.

מבחינת תפעול אני מאמין שהנספרסו מעט נוחה יותר.

אולי חומר חריף יותר יכול לעזור בהנחה וזו בעיה של סתימה ולא בעיה מכאנית במשאבה וכד'?

https://www.coffee4u.co.il/items/732805-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%AA-5-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-Delonghi#techDetailsAName

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה המכונה גמורה, זה בערך אורך החיים של מכונות של דלונגי. היתה לי אחת ומאוד אהבתי אותה אבל אחרי כמה שנים היא מתה גם.

בעיקרון מומלץ להשתמש במים שעברו סינון מאבנית או ריכוך (לא בריטה) כדי שהמכונה לא תתבלה במהירות. המים בישראל ידועים כקשים מאוד.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שמקבל מים מותפלים לא סובל מהאבנית (או כמעט ולא). מי ששותה מים שאובים - בונה מסלעות בקומקום. אני שיך לקבוצה השניה (חיפה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע התקינו לנו בבית מערכת water conditioner שכוללת מרכך מים. מדובר על 2 מיכלים שיושבים אצלנו בגראג׳ ומסננים את כל המים הנכנסים לבית.

במכונת הקפה שלי אני עדיין בוחר להשתמש במים שהם מסוננים ומרוככים שאני קונה בוולמארט, פשוט כי המכונה שלי ממש יקרה וכך היצרן ממליץ.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ניסיתי קצת לשחק עם המכונה ו"לסדר" אותה ולצערי כרגע היא מושבתת.

אני חושב לעבור למכונה של קפסולות ולנספרסו.

מקציף חיצוני יש.

האדם הדגמים הזולים מספקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...