Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט המלצה על כלל ביטוח

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו פוסט המלצה על כלל ביטוח רכב. *מנהלים - אם פתחתי במקום לא מתאים, אז סליחה, ואפשר להעביר*

הרכב המדובר הוא קיה סיד סטיישן שנת 2018, 0 ק"מ מליסינג.

*ברכב אין קודנית ואני גם לא מוכן להתקין. גנבים זה לא עוצר, רק נוטה להתקלקל דווקא כשאתה ממהר או ביום חם באוגוסט שאתה מת למזגן.

הגיע זמן חידוש הביטוח. שמעתי את הפרסומת של שירביט ברדיו והתקשרתי. מסתבר שבלי קודנית הם לא מוכנים לבטח. נקסט.

פניתי לסוכנות שדרכה אני מבוטח היום בחברת מנורה. קיבלתי הצעה של 1200 לחובה ו 3200 למקיף. יקר.

נכנסתי למחשבון משרד האוצר להשוואת תעריפי ביטוח חובה. ראיתי שכלל ביטוח בין הזולים וגם מקבלים ציון שירות מעל 80. החלטתי להיכנס לאתר שלהם.

האתר פשוט וקל להבנה. הכנסתי את כל הפרטים, קיבלתי הצעה של 980 לחובה ו 2250 למקיף. השוותי את הפוליסות - זהות בכל הפרמטרים.

פתאום אני קורא באותיות הקטנות שההצעה תקפה רק לרכבים עם קודן ועלוקה... באסה. החלטתי להתקשר למספר שמופיע באתר.

ענו לי תוך 5 שניות. נציגה אדיבה, עניינית, שומעים שהיא לא מדקלמת מהמסך. הסברתי לנציגה את המצב, אמרה לי תן לי לבדוק לך. המתנתי חצי דקה, חזרה עם תשובה שעבור קיה סיד אין צורך בשום דרישת מיגון. נתנה לי עוד הנחה קטנה של כמה עשרות שקלים. מעולה! קבעתי איתה שתתקשר אלי למחרת בבוקר כדי לסגור, וכך היה.

אני יודע שביטוח אפשר למדוד באמת רק בשעה שצריך להפעיל אותו, מקווה שלא יקרה. בינתיים, בשירות ומחיר כלל ביטוח מקבלים ציון טוב מאוד.

שורה תחתונה:

סגרתי היום מקיף+חובה ב 3230 ש"ח. זול ב 1250 ש"ח ממה ששילמתי על שנה קודמת, זול ב 1100 ש"ח מהצעה הנוכחית של מנורה.

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא סגרתי איתם את הביטוח כי ההצעה שלהם לא הייתה הזולה ביותר אבל אכן חייב לחזק ולהגיד שרמת השירות שקיבלתי אצלהם במוקד הטלפוני היה פשוט מצויין, הנציגה הייתה עניינית, לא הקריאה מידע כמו תוכי, נתנה מספר הצעות ופירטה באופן מדוייק מה ההבדלים בלי לפספס אף נקודה, חזרה בדיוק בשעה שסיכמנו וגם כשבישרתי שאני מוותר על ההצעה (קיבלתי הצעה נמוכה בפער מאוד משמעותי) לא קיבלתי תגובה עם נסיון ללחוץ או לתת הנחה של הרגע האחרון דבר שמאוד מקובל בשאר החברות. בקיצור, שירות המכירות פשוט מעולה - מקווה שכך גם בשירות ובמחלקת התביעות. ללא ספק אבדוק אצלהם הצעות גם בשנים הבאות.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך לא מעט שנים הייתי מבוטח בכלל ביטוח ובשנתיים האחרונות לא, בדיוק מהסיבה שהם לא היו מוכנים לבטח את המכוניות שלי בלי קודניות ונוכלויות טרחניות אחרות.

בפעם האחרונה שבדקתי, לפני כמעט שנה, היו לא מעט חברות אחרות שהיו מוכנות לבטח בלי קשקושים (מגדל, מנורה, שלמה,...) ואם מישהו בכלל קיבל שכל אז מה טוב.

מהותית, לא הייתי צריך מהם כלום במהלך השנים האלה ולכן אני לא יודע להגיד שום דבר על התפקוד שלהם ביום סגריר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...