Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג לוולוו s60

שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שלא הקדשתי בשנה האחרונה יותר מדיי זמן לאסתטיקה ב-s60t6 שלי, ומכיוון שהיא בצבע שחור (שבו הכל בולט יותר פי אלף), הגעתי למצב בו הצבע היה מחוספס וללא ברק כמו שהיה בעבר.

החלטתי לבצע דיטיילינג שכולל פוליש, קורקציה וציפוי איכותי.

לאחר בדיקה מול מס׳ בעלי מקצוע פניתי ל״מספר אחד שירותי רכב״ באשדוד וסיכמתי מול סרגיי מה יבוצע ואת הסכום שאשלם.

הרכב הושאר ביום שני שעבר ושוחרר היום אחרי המון עבודה-מעבר לצבע המחוספס, מסתבר שהרסטור אפ איקס שביצעו לי בעבר היה רעיון גרוע (שגם השאיר כמה כתמים על הצבע), והיה קשה להסיר אותו.

היום, כשהגעתי לאסוף את הרכב נדהמתי מהתוצאה, ואני חייב לפרגן לסרגיי והצוות שלו.

הרכב נראה מבריק ומרשים מאוד הרבה יותר מגילו (מודל 2011).

תודה לסרגיי ושאפו אדיר.

מצ״ב תמונות אחרי. dfae4e56817690c54b2f455241e0a2e8.jpgIMG_7301.jpgIMG_7302.jpg0adf049cf29bdf0eaf6c2b00a2232e3e.jpgb40e1a794c0074caee4ab77652e45d67.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפייפיה!

ואגב, הS60 חזק אצלי בכוונת. אני זומם לרכוש אחת 2014 אחרי שהרכב הנוכחי ימצה את עצמו.

בינתיים המזדה תספיק :roll:

אסף, זה נכון שבמודלים עד 14 המנוע והגיר כמו במונדאו? (לא שזה רע, אבל אני מעדיף את השינוי שקרה ב14)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

עד מודל 2014, למעט גרסת ה-T6 (כמו שלי), המנועים והגירים הם של פורד. יחד עם זאת, הם אמינים משמעותית (במיוחד הדגם עם 203 כ״ס) מאחה של פורד.

בכל מקרה, דגמי 2014 עם מנועי ה-T5 של וולוו וגיר 8 ההילוכים של איסיין טובים ומאובזרים משמעותית יותר מהדגמים שקדמו להם.

במידה ותחליט לרכוש אחת כזו, רמת האבזור R DESIGN PLUS היא המומלצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מחירים מגוחכים לרכב מצויין. מושבים לתפארת.

קצת לא ברור מי מהתמונות הן לפני אבל האחרי נראה טוב מאוד, תתחדש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קילומטרז' של הרכב? נראה ממש חדש

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי soft99

אני גם שוקל לשים כזה בוולוו שלי... אבל פה המליצו לי על משהו אחר... אז אני מתלבט

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שוקל לשים כזה בוולוו שלי... אבל פה המליצו לי על משהו אחר... אז אני מתלבט

שניהם טובים, אני משתמש בהם על כמה רכבים שנים רבות. מניסיוני פוסו מחזיק מעט יותר זמן ממנזרנה ויש לו ברק טוב יותר

אבל שוב, הוא מעט קשה ליישום. בחירה של אחד מהם תהיה בהחלט טובה. רק שמנזרנה קל יותר להסרה.

פעם ראשונה שיישמתי פוסו אכלתי קש בהסרתו. ( לאחר מכן הבנתי שצריך שכבה ממש שקופה/דקה,והסרה מיידת, בצל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...