Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ולנטיין V1 מול יונידן R1

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגלה רדאר היה על הרדאר שלי כבר הרבה זמן, מזה כשנתיים חזרתי לנהוג המון עקב צרכי עבודה, כאשר חלק מהנסיעות היו מהירות. כמובן לא מעבר למהירות החוקית.

התעניינתי רבות בפוסט שפתח KRD על היונידן, וכאשר פרסם את מודעת המכירה שלו, חיש מהר היונידן שלו הגיע אלי לרכב.

נסעתי עם היונידן לאורך ק"מ רבים כאשר הוא לעיתים נדירות מתריע, ולא קיבלתי ממנו אף התרעה עניינית גם לא כאשר עמד מולי שוטר עם אקדח לייזר ונראה כאילו מכוון. אם כיוון והפעיל או לא, אינני יודע.

היונידן נסע איתי לחו"ל לטיול הנהיגה בצרפת ואיטליה, ודווקא שם עלו המון סימני שאלה לגבי מהימנותו של היונידן כאשר בנסיעה בהרי האלפים, בכביש שכוח אל, כאשר הרכב שלי הוא האחרון בשיירה, התחיל המכשיר לצרוח 'לייזר! לייזר! לייזר!', כאשר מסביב רק עצים. לא נראה במקום אתר צבאי כלשהו, וגם בהמשך כאשר הגענו לצד השני יכולנו להתבונן בדרך שעשינו לא נראתה שום סיבה בגלל המכשיר היה צריך להתריע. אז נפלה ההחלטה – קונים V1.

חזרנו לארץ ובמהרה פורסמה מודעה על מכירת V1 וכך פגשתי עוד חבר פורום נחמד והוולנטיין הצטרף לרכב.

הוולנטייין חובר גם הוא לקורולת הליסינג, וכך אני נוהג בקורולה עם שני מגלי רדאר.

נסיעת מבחן כלשהי שהכריח אותי העורך לעשות , לאורך כמעט 1000 ק"מ, היתה הזדמנות מצויינת לבחון את שני המכשירים ראש בראש.

שני המכשירים כוונו לגלות את כל התדרים. הוולנטיין על מצב 'אירופה'. לייזר דולק בשניהם.

התוצאה – הוולנטיין מטריף את השכל. לא מפסיק לצפצץ ולהתריע למעשה כמעט ללא הפסקה, בעוד היונידן שקט כמו דג בים המלח.

כאשר יוצאים לכבישים מהירים כמות הרעשים מהוולנטיין יורדת לרמה סבירה, שזה אומר כמו 10 מובילאיי ברכב. היונידן שקט.

באיזור מוכה ניידות, ירדתי למהירות החוקית, ואז לפתע התעורר היונידן וצרח עלי ka band ka band, וכמה שניות אחריו גם הולנטיין הצטרף לחגיגה. לא עבר זמן רב ועוקפת אותנו סקודה סופרב לבנה, לוחיות צהובות, גגון קטן ועליו מותקנת דבורה. יפה. התרגשות עצומה התרחשה ברכב. סוף סוף התראה אמיתית!

בחזרה, שוב בכביש מוכה ניידות, אנחנו נוסעים במהירות החוקית פחות או יותר, פלוס מינוס 50%, ולפתע מתעורר שוב היונידן ka band ka band וכמאה / מאתיים מטר אח"כ מצטרף גם הוולנטיין למסיבה. לא הרבה זמן לאחר מכן אנחנו עוברים עוד טיוטה משטרתית לבנה עם גשר ועליו דבורה. יפה. כלומר עכשיו אני יודע שכששניהם צורחים – יש לנו גילוי.

אני ממשיך לנסוע עם שניהם וממתין לגילוי כפול של לייזר, ואז אסיק מסקנות.

כרגע, עקב התרעות בלתי פוסקות אני מכבה את הוולנטיין כי הוא פשוט בלתי נסבל. אולי צריך להפעיל אותו רק כשיוצאים לנהיגה בה יש סיכוי למהירות גבוהה ותפיסה משטרתית.

דיווחים בהמשך.

IMG-20190307-WA0034.jpeg

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הביקורת, תמשיך לעדכן.

לגבי הוולנטין, הוא מתריע לך גם כנגד הרכבים החדשים שחולפים לידו ומצויידים במערכות בטיחות מתקדמות, ביוטיוב יש סרטון הדרכה פשוט בעברית שמראה איך לבטל את התראות השווא הנ"ל בוולנטין, ולהשאיר רק את ההתראות נגד הדבורה והממלז פעילות.

מה בדבר מכשיר ה-IROAD ? ראיתי שהוא יקר מאוד והוא כולל גם מצלמת דרך.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביוטיוב יש סרטון הדרכה פשוט בעברית שמראה איך לבטל את התראות השווא הנ"ל בוולנטין, ולהשאיר רק את ההתראות נגד הדבורה והממלז

אשמח לקישור, העצלות השתלטה עלי הערב. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע, אצלי, כל ההתראות פעילות.

זה מראה על הבדלים די גדולים בין המכשירים.

לגבי התראה על לייזר - נכון, אם כיוונו עליך ישירות זה בהחלט יכול להיות מאוחר מדי, אבל אם כוונו על רכב לפניך או לידך, זה בדיוק מה שייתן לך את השבריר שניה להוריד מהירות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני נוהג עם הוולנטיין כבר כמה שנים, הוא עזר לי בוודאות לפחות פעמיים.

אבל...התראות הלייזר בגלל כל המאזדות והטויוטות החדשות מאוד מעיקות.

תכננתי לקנות את היונידן, חושב לחכות כבר לדגם החדש עם החיצים. גם אני התכוונתי לנסות להשתמש בהם במקביל.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע כמעט עשור עם V1 , החזיר כבר מזמן את העלות שלו.

למעט התראות שווא של לייזר ממאזדות/וולבו ושאר רכבים עם חיישנים מבוססי לייזר הוא לא מתריע התראות שווא.

מה שכן, קינפגתי אותו בקפידה כפי שמסבירים באתרים השונים , לנסוע עם כל ההתראות פתוחות זה לא מצב הגיוני ,רק מה שרלוונטי לישראל צריך להיות מאופשר.

אם תפתח את כל התחומים, כל שער בכניסה לקניון יתריע לך ועוד כל מיני שידורים בתחומים שמותרים בארץ אך מותרים במדינות אחרות (שאותם צריך לפלטר)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

זה ביטול של גילוי לייזר באופן גורף, לא רק 'התראות שווא'. ככה זה מוגדר גם אצלי, אין היגיון לנסוע עם זה דולק, כי כדי שזה יעזור לך בסיכוי קלוש כלשהו, אתה צריך לדפוק ברקס כל פעם שהוא מתריע, ומאחר שיש אינסוף התראות, אתה לא תעשה את זה, ואז גם כשתהיה מול לייזר באמת, לא תגיב בהתאם. כלומר אתה רק סובל מההתראות בלי לשפר את הסיכוי שלך לחמוק מלזירה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנטרלים את התראות הלייזר בוולנטיין, הוא עובד מעולה ומתריע על דבורה במרחק גדול מאד(בלי לנטרל זה סיוט בגלל כל וולוו/מאזדה/סקודה).

הפתרון לשאר לטעמי, הוא נסיעה עם וייז פעיל.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום נשברתי סופית מה V1, וכיביתי אותו על כביש 1.

אילו התראות צריך לנטרל? אי אפשר לנסוע כשהכל פעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את שניהם, עדיף את הV1. כן, הR1 "יותר טוב" אבל לV1 יש חיצים, מה שנותן לך יותר מידע על מקור האות. בארץ יש לנו רק תדר KA, אז אתה יכול לכבות את הכל חוץ מזה. גם את הלייזר, כי זה לא יעיל.

יצא R7 של יונידן המבוסס על הR1 אבל עם אנטנה אחורית, מה שנותן לך חיצים. יעלה $600 דולר אבל, מחיר יקר ממש. אבל אם אתה תמכור את הR1+V1 זה יכול להיות עסקה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...