Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשה במוסך שעשה הסבה למכון שטיפה עם מטאטא,שגרמו לסווירלים

שימו לב! השרשור הזה בן 1801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני זועם.

הבוקר נכנסתי למוסך מורשה קיה בצפון הארץ לעשות טיפול 45,000 ק"מ לרכב.

הרכב מעולם לא נשטף ע"י מכון שטיפה, רק אני שוטף אותו ידנית בלבד על מנת שלא יהיו עליו שריטות מכוערות.

ואכן כך היה, עד שהחזירו לי את הרכב מהמוסך שטוף.

כשבדקתי יותר מאוחר את הרכב באור השמש, חשכו עיניי -כל הרכב מכוסה שריטות !

כשביקשתי לבדוק מול מנהל השירות, הוא הודה בפניי שזה חלק מהשירות שהם נותנים וזאת כמובן, מבלי ליידע אותי או לבקש את אישורי.

באתי למכון שטיפה, או למוסך? יותר מכך, הוא אף הודה שהם משתמשים במטאטא ואני מצטט אותו "אנחנו גם שוטפים רכבים חדשים שאנחנו מוסרים עם מטאטא".

בכל מקרה, האוטו כרגע מלא בשריטות מעצבנות, פוליש וקס לרכב כזה יעלה לא מעט (ספורטאג' GT) ואין לי את המכונה כדי לבצע את זה באופן עצמאי.

רעיונות ? כי לתבוע את המוסך אם הוא לא יתקן את הנזק, זו אופציה מבחינתי.

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעתי מה לעשות במצב כזה. זה קרה לי לצערי יותר מפעם אחת במוסך Audi בו בטוחים שלשטוף את הרכב במכונה זאת טובה גדולה שהם עושים לבעל הרכב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל השירות במוסך הודה בפניי בשיחה מוקלטת שהם משתמשים במטאטא.

עדיין אין מה לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטאטא מיועד לרצפה לא לרכב. זה מקרה מצער שקשה לומר לך איך לנהוג. לתבוע זו לא הדרך הנכונה. (קשה להוכיח נזק כזה)

אני אגב מזהיר מראש, בכל מוסך שאני מגיע - לא לגעת ברכב/לנקות אותו בשום מצב. ( זה תמיד עובד)

נסה להגיע איתם להבנה שיש נזק כתוצאה מהמטאטא ( ללא ספק) ואתה רוצה השתתפות בטיפול פוליש להסרתו.

דבר איתם בנחת, אולי זה יעזור. קח בחשבון שמעבר אחד עם פוליש מקצועי יסיר את כל הסווירלים מעל הרכב. (מחיר של 800/1500 ש"ח בערך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתה לי פיג׳ו הייתי מקבל הצעה לשטיפה בכל טיפול.

מאז למדתי שאני צריך לומר מפורשות שאני לא רוצה שום שירות ניקיון/ מדבקות של המוסך/ מסגרת לוחית רישוי עם שם המסך על הרכב.

ועם זאת, עדיין הפתיעו אותי בטיפול האחרון (מאז כבר יש לי סיויק חדשה) כששמילאו לי את המיכל לנוזל וישרים באמצעות מים מהברז (ממש לא קריטי. סתם הפתיע אותי שאחרי ״שיחת ההכנה״ שאני תמיד מקפיד לבצע עדיין יש דברים שאני מפספס)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע, כנראה יישבר שיא חדש בבעיטה לרוחק שהשופט יבעט אותך מהאולם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתה לי פיג׳ו הייתי מקבל הצעה לשטיפה בכל טיפול.

מאז למדתי שאני צריך לומר מפורשות שאני לא רוצה שום שירות ניקיון/ מדבקות של המוסך/ מסגרת לוחית רישוי עם שם המסך על הרכב.

ועם זאת, עדיין הפתיעו אותי בטיפול האחרון (מאז כבר יש לי סיויק חדשה) כששמילאו לי את המיכל לנוזל וישרים באמצעות מים מהברז (ממש לא קריטי. סתם הפתיע אותי שאחרי ״שיחת ההכנה״ שאני תמיד מקפיד לבצע עדיין יש דברים שאני מפספס)

כנראה שיש לך חיוך יותר יפה משלי כי בשבוע שעבר אמרו לי בפיג'ו שהם לא שוטפים "כי אין ביטוח", והציעו לי ואוצ'ר לשטיפה.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להגיע איתם אולי לעמק השווה עם שובר טיפול שמן + פילטר שמן (או מה שכולל טיפול קטן לרכב הזה)

זה אמור להתקזז עם עלות טיפול אצל דייטלר להעלמת הסוורלים.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים,

נעדרתי מהפורום להרבה זמן אך חשתי צורך להגיב - לא מדובר במטאטא.

מדובר במכונה , האוטו מלא בסווירלים אלימים מאוד של מכונה. כואב לי מאוד לראות את זה אחרי ששמרתי על הרכב ללא שריטת.

מדובר במוסך פטין בעכו, אני לשם כלקוח לא איכנס יותר - זה בטוח. אחרי הנזק שהם גרמו לי וההתעלמות הבוטה שלהם, הם הפסידו אותי כלקוח נאמן, גם היחס של היבואן מזלזל ולכן הרכב הבא- לא יהיה קיה.

בדלק מוטורוס קיבלתי יחס של שייח ! כן טורבו, לא טורבו, נמכרות יותר או פחות, בדלק מוטורס כל בקשה שלי נפתרה מהר מאוד ובלי ויכוחים, גם תהליך קבלת הרכב היה סופר נעים. אין ספק שאחזור למאזדה בהחלפה הבאה ואתם - דעו להיזהר ולהישמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...