Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריינג' רובר איווק החדש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קינג ריינג' רובר איווק, דה סקנד אוף היז ניים, קינג אוף דה אנדלס אנד פרוטקטור אוף רמת אביב (התמונה להמחשה בלבד, זו שיקאגו), הגיע לישראל והמחירים שלו יתחילו בטיפ-טיפה מתחת ל-400 אלף שקל.

מה דעתכם? השמירה של לנדרובר על בדיוק אותן מידות וקווי עיצוב כלליים דומים מאוד הייתה רעיון טוב, או שהיה שווה לרענן שם קצת את העניינים?

ריינג-רובר-איווק-2019-01.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי, וכנראה לעולם לא אבין, מה הקטע עם חלונות בגודל של חרכי ירי במבצר צלבני שהפכו להיות האופנה השלטת - תנו חלונות גדולים, כאלו שאפשר לראות את הנוף דרכם, שמכניסים אור - ואז תמצאו דרך לעצב רכב יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ, היבואן הצליח למתג את האיווק כמתחרה ל-x3, Q5, xc60 ושות׳, למרות שמבחינת המידות הוא קטן יותר מ-xc40, x1, Q3 ושות׳.

מוזר... רצית לכתוב "מנסה" ויצא לך בטעות "הצליח".

במחיר הזה אני לא רואה מי קונה את הרכב הזה.

אף אחד לא קונה את הרכב הזה, אנשים מקבלים אותו ממישהו אחר שקונה אותו בשבילם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנד קרוזר הרבה יותר עדיף, כן פחות מפואר אבל האמינות שווה הכל.

עדיף קורולה. יתקלקל פחות והערך ישמר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר... רצית לכתוב "מנסה" ויצא לך בטעות "הצליח".

אף אחד לא קונה את הרכב הזה, אנשים מקבלים אותו ממישהו אחר שקונה אותו בשבילם.

רשמתי מפורשות ״למתג״, לא למכור.

במחיר הנוכחי, זו פשוט בדיחה עצובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התכוונתי ל"למתג". קצת עצוב לי על מי שמאמין שאלה באמת המתחרים שלו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...