Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 323 שנת 96. טורים גבוהים בסרק

osherc
שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קיבלתי מתנה מאזדה 323 במצב לא רע, עוד לא יצא לי ללמוד אותה ולכן מתעניין בנוגע לתופעה שחדשה לי

אני מתניע את הרכב והוא בטורים נורמליים בסביבות ה700 סלד לא זוכר בדיוק כמה אבל נשמע באוזן תקין.

ברגע שאני נוגע קלות במצערת מתוך תא המנוע, הטורים עולים לסביבות ה1000 סלד, גם אם אני עוזב את המצערת.

מאיפה יכולה להגיע הבעיה הזו?

אולי חיישן זוית? קיים מנוע צעדים? לא ראיתי אותו

תודה

Sent from my LG-K520 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתחיל בניקוי מצערת ומנוע צעדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל מעט רפוי במצב הזה, והסלד עדיין גבוהה אפילו אם אני מנסה ביד להחזיר אותו לאחור.

אני אנסה לנקות את המצערת ואת חיישן הmaf נראה מה יקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגע בחיישן מאף כי בניקוי לא נכון שלו הוא עלול להיהרס. תתחיל בניקוי המצערת ואיפוס דרך המצבר. כמו כן לפרק את מנוע הצעדים מהמצערת ולנקות הייטב את התעלה שלו במצערת ואת הפין במנוע הצעדים עצמו כי הוא בטוח מלא בפיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נראה תקין, אם לא נוגעים בכבל המנוע עובד טוב. רק אם מזיזים קצת את המצערת הטורים מתחילים לעלות ולהשאר גבוה.

האמת שעכשיו אני חושב על זה, אולי זה מד זוית לא תקין?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, פירקתי וניקיתי הכל, עדין הטורים גובהים.

שמתי לב שזה קורה כשהרכב קר וממשיך עד שהוא מגיע לטמפרטורת עבודה, רק אז הוא יורד לבערך 900 סלד.

בשלב זה אם מוסיפים עומס או מורידים עומס הסלד עולה למעל 1000 סלד לכמה שניות ורק אז חוזר ל 900 סלד.

לא יודע אם זאת התנהגות תקינה או לא,נראה לי קצת מוזר.

אולי הרכב מנסה לחמם את חיישני חמצן ולהכנס לחוג סגור, או מנסה להטעין את המצבר שכנראה חלש.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה קורה רק שהרכב קר ואז הסלד מתייצב נמוך ניראה שהמצב תקין אבל תן למישהו מקצועי שייבדוק את העניין בכל מצב. מאיפה אתה שנכווין אותך למישהו שמכיר את הרכב באיזורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...