Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ספורטיבי עד 220,000 ש"ח - האם אוקטביה VRS ?

dancar50
שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר אור לחברי הפורום.

אני חוגג בקרוב יום הולדת 50 והחלטתי בתמיכה של אישתי להתפנק ברכב חדש. מחפש רכב משפחתי מפנק עד 220,000 ש"ח שיהיה מהנה, נוח לנהיגה, ספורטיבי (גם בתכונות וגם במראה), בעל אחיזת כביש טובה מאוד וכמובן בטיחותי (עדיפות לא לג'יפון/קרוסאובר). חשוב שיהיה חזק ביציאה מהמקום ובעקיפות. לא מתכוון להשתתף במירוצים או "להשתולל" בכביש. מבחינת גודל מחפש בין גדול לקטן. מבחינת מראה חיצוני שלא יינקר עיניים יותר מידי.

בחנתי את האודי A3 עם מנוע 2.0 ו190 כ"ס. נוסעת נהדר אבל לטעמי נראית קצת קטנה/קומפקטית מידי. על הכביש עם הגימור הגבוה, ב 202,000 ש"ח.

בעולם הסקודה - ראיתי את האוקטביה 2.0 עם 190 כ"ס. עדיין לא בחנתי אותה. עולה על הכביש ברמת אבזור הכי גבוהה 168,000 ש"ח. בעודי מסתובב באולם התצוגה, התחלתי "לפזול" לכיוון האוקטביה VRS עם 245 כוחות סוס. נראית מעולה ובעלת רמת גימור שעושה חשק... על הכביש עולה 221,000 ש"ח (לפני מיקוח). אלך לבחון את 2 הרכבים בימים הקרובים. כמה שאלות קונקרטיות למבינים/למומחים/ליועצים ולמנוסים :

1. האם יש הבדלי עלות תחזוקה בין הדגם הרגיל של האוקטביה לבין הדגם הספורטיבי ?

2. האם יש בין חברי הפורום בעלים של VRS מהדור האחרון/דור אחד לפני אחרון שמשתמש ב VRS בעיקר כרכב משפחתי ויכול קצת לשפוך אור על רמת השימושיות שלה כרכב משפחתי (מן הסתם גם אישתי תנהג בו להביא את הילדים לחוגים וכדומה..) ?

מעבר לאמור אשמח לקבל המלצות/הארות והערות לגבי ההתלבטות שלי וכמובן אם יש כיוונים לרכבים אחרים אשמח גם לשמוע.

תודה מראש על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה חשוב לך ברכב מבחינת נהיגה, חוץ מיציאה מהמקום?

מה הרכב משפחתי בתפוסה מלאה? גיל ילדים, בוסטרים וכדמוה..

האם זה הולך להיות רכב ראשי או משני בבית?

מה קילומטראז' שנתי מיועד?

האם חובה אוטומטי או ידני גם בא בחשבון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך ברכב מבחינת נהיגה, חוץ מיציאה מהמקום?

מה הרכב משפחתי בתפוסה מלאה? גיל ילדים, בוסטרים וכדמוה..

האם זה הולך להיות רכב ראשי או משני בבית?

מה קילומטראז' שנתי מיועד?

האם חובה אוטומטי או ידני גם בא בחשבון?

מבחינת נהיגה - אחיזת כביש מצויינת, לא "קפיצי" ותאוצה גבוהה. בתפוסה מלאה הרכב יהיה עם 2 ילדים (13,16) מאחור. הרכב הולך להיות רכב ראשי עם הערכת קילומטרז של 15,000 ק"מ בשנה. חובה רכב אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישות איזו סיבה יש לא לבחור באוקטביה 2.0 , אלא להעדיף את ה-VRS ?

אני לא רואה שיש תכנון או רצון לימי מסלול או גיחות מזדמנות לנס הרים / סדום ערד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישות איזו סיבה יש לא לבחור באוקטביה 2.0 , אלא להעדיף את ה-VRS ?

אני לא רואה שיש תכנון או רצון לימי מסלול או גיחות מזדמנות לנס הרים / סדום ערד.

שאלה טובה... קודם כל יותר כח ומומנט ודבר שני מראה ספורטיבי יותר מבחוץ ומבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקודם כל כדאי לעשות נסיעת מבחן ואז לקבל החלטה האם יחידת ההינע של הדגם הרגיל מספקת אותך ואח"כ לחשוב טוב,האם המראה והביצועים של הדגם החזק יותר שווים לך תוספת של 50-60K.

מצד שני אתה חוגג חצי יובל,אז למה לא להתפנק בהנחה והיכולת הכלכלית קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת מה איתך אבל אותי הייתה מדכאת המחשבה שבתקציב נדיב כזה כל מה שהשגתי זה מכונית ליסינג (די מכוערת ומגושמת) עם כמה רכיבים מכניים משודרגים וחישוקים גרוטסקיים.

מילא מי שקונה אוקטביה VRS למטרת נהיגה ספורטיבית פעילה וצריך גם שימושיות משפחתית - אותם קשה להאשים. אבל אתה בסך הכל רוצה לפנק את עצמך במשהו מיוחד ליום יום - תנאים שבהם אתה בכל מקרה לא תוכל לנצל את האקסטרה סוסים - מה שישאיר אותך בסופו של דבר עם משפחתית ממוצעת במחיר מופקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להיות משעשע כאן, והתחלת להגדיר לנו את הצרכים שלך ומה מתאים לך גברת רותם.

עם עודף סוסים אפשרי להנות גם בדרך לפקק בעבודה, עם עודף סוסים אפשרי

להנות גם מ30 קמש, עם עודף סוסים אני יכול להנות מעקיפה בטוחה ומהירה מאוד,

עם עודף מומנט של ה VRS אפשר להנות מעוד כמה דרכים...אבל ממש להנות, נשבע בחיי.

אם לך, גברת רותם זה מיותר, יכול להיות שלאחרים זה אפילו מוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוטמן, לא רותם, כנראה שטעם שנוי במחלוקת בכלי רכב הוא לא החסרון היחיד שלך.

ולא, אי אפשר להנות מזה בדרך לעבודה, אפשר אבל לשכנע את עצמך שכן - ולנסות להצדיק בזבוז כסף משווע על משפחתית בינונית עם מנוע חזק.

בסופו של אתה נוהג כל יום בסוג של אוקטביה, רק כזו שעלתה כמעט כפול מזו של כל אחד אחר.

לסיכום, זה עניין של טעם - ולי ולך יש טעם שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת מה איתך אבל אותי הייתה מדכאת המחשבה שבתקציב נדיב כזה כל מה שהשגתי זה מכונית ליסינג (די מכוערת ומגושמת) עם כמה רכיבים מכניים משודרגים וחישוקים גרוטסקיים.

מילא מי שקונה אוקטביה VRS למטרת נהיגה ספורטיבית פעילה וצריך גם שימושיות משפחתית - אותם קשה להאשים. אבל אתה בסך הכל רוצה לפנק את עצמך במשהו מיוחד ליום יום - תנאים שבהם אתה בכל מקרה לא תוכל לנצל את האקסטרה סוסים - מה שישאיר אותך בסופו של דבר עם משפחתית ממוצעת במחיר מופקע.

את כל כך טועה שזה אפילו מכעיס...

מעניין באיזה רכב את נוהגת ואיזה רכב היית "משיגה" או שכבר "השגת" בתקציב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה של 'בזבוז כסף משווע' וגם מהי בכלל הנאה היא כל כך סובייקטיבית שאני ממש לא מוצא טעם בביקורת על אדם שרוצה (ויכול..) לפנק את עצמו. כל אדם שמשלם מיסים ולא פוגע באחרים שיהנה ממה שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה של 'בזבוז כסף משווע' וגם מהי בכלל הנאה היא כל כך סובייקטיבית שאני ממש לא מוצא טעם בביקורת על אדם שרוצה (ויכול..) לפנק את עצמו. כל אדם שמשלם מיסים ולא פוגע באחרים שיהנה ממה שהוא רוצה.

חבר'ה, עזבו אתכם מפסיכולוגיה והגדרות של הנאה, פינוק וכדומה. אני מחפש תשובות קונקרטיות שיעזרו לי לקבל החלטה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

שיהיה לך הרבה מזל טוב!

מה לגביי גולף GTI עם החבילה החדשה? גם קומפקטית מידיי ?

חשבת אולי לגביי רכב משומש? הייתי שוקל אולי את האפשרות הזאת כי תוכל למצוא הרבה ספורטיביות נחמדות, לדוגמא:

1. אאודי S3 סדאן. אתה תהנה ממנה מאוד, במיוחד מהיציאה מהמקום. שנתון 2014-2016

2. במוו M235 - הנאה אחורית. שנתונים 2014-2015

3. אינפיניטי Q50

4. שברולט קאמארו

5. פורד מוסטנג

יש כלכך הרבה אפשרויות.... להמשיך? :)

עריכה אחרונה על ידי liory931
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגזרת החדש - יש את האלפא רומיאו וולצ'ה (לשעבר תלתן ירוק) - סמל"ת מחפשים להיפטר מכמה רכבים שנשארו להם והם מציעים את הרכב בהנחה של כ 40 אלף.

מנוע 1.75 ליטר עם 240 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...