Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסט בזמן שהייה בחול

splesh
שימו לב! השרשור הזה בן 1846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אבי מתכנן לטוס לחול כחודשיים לפני הטסט לרכב, ויחזור כשבוע לאחר מועד פקיעתו.

מה ניתן לעשות ?האם הוא יכול לשלם לפני/אחריי?

תודה למשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות אם ניתן לשלם באינטרנט או בסופרפארם או בדואר את האגרה ולגשת לטסט.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לשלם באינטרנט, בדואר או ברישוימט כחודשיים לפני הטסט ואז לגשת לטסט. אפילו לא צריך להמתין להודעת התשלום. או להשאיר לך צילום תעודת הביטוח כדי שאתה תבצע את המבחן. אפילו להשאיר לך את הרשיון הלא משולם ולשלם בעצמו מחו"ל - ולבקש ממך לקחת את הרכב למכון. או להשאיר לך כרטיס אשראי שלו ולבקש שתעשה את כל התהליך (אני משאיר לבנים שלי תמיד כרטיס אשראי אחד או שניים כאשר אני נוסע, כדי שיוכלו לבצע פעולות נדרשות כגון תדלוק או קניות בסופר על חשבוני).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשלם ולעשות טסט גם אחרי המועד. הבעיה היחידה שבשביל לנסוע למכן טסטים הוא יצטרך להגיע פיזית למשרד הרישוי ולקחת אישור תנועה זמני + לשלם על האישור 40 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי במצב דומה לא מזמן, ראיתי שלא יהיה לי זמן לגשת לטסט בשום צורה.

אז שילמתי את האגרה וניגשתי לטסט חודש מראש.

לא יודע לגבי חודשיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות טסט גם ללא הוצאת אישור תנועה זמני אבל מסתכנים בקבלת דו"ח במידה ושוטר עוצר אותך לבדיקת מסמכים.

ומסתכנים בנהיגה ללא רישיון רכב בתוקף במקרה שחס וחלילה תהיה תאונה והנכדים שלו יצטרכו לשלם את הנזקים...

משום מה במקרים כאלה חושבים רק "מה יקרה אם יתפוס אותי שוטר" :roll:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...