Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשבות לגבי העתיד או האם שווה לי להחליף את הרכב

Lagy1941
שימו לב! השרשור הזה בן 1875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר כמה חודשים מנסה לחשב ולחשוב אם כדאי לי אחרי 4 שנים להחליף את הסוזוקי סוויפט שלי ברכב יותר חדש. על הסוזוקי נשאר לי לשלם בערך כ 26,000 והציעו לי למחזר את המימון. כרגע אני משלם בערך 900 שקלים לחודש ואם אני אחליט ללכת על העסקה שהציעו לי שאפרט תכף.

העסקה שהציעו לי זה טרייד אין על הרכב שלי ב30,000 כאשר המחירון 35,000 בערך ותשלום של 1250-1300 ל36 תשלומים ולאחר מכן 1000 שקלים ל24 תשלומים. הרכבים המועמדים הם מאזדה 2 החדשה רמת גימור "דינאמיק" והרכב השני קיה ריו(כמובן שאם יהיו עוד אופציות בתחום ההחזר החודשי הזה אני אשקול גם אותם).

חוץ מהשיקול הכלכלי יש גם את המחשבה שבעוד 2-3 אני אתחתן ויהיה ילד אחד בטווח הזה, הסוזוקי לא ממש תתאים למשפחה עם ילד אחד במיוחד בעניין התא מטען, כמו כן גם הרכב הנוכחי ידני ובת הזוג לא נוהגת בידני(לה כרגע אין רכב). שיקול נוסף הוא בטיחותי, בסוזוקי אין לי מערכות בטיחות אקטיביות ואילו בשני הרכבים שמועמדים לקנייה יש מערכות אקטיביות.

האם כדאי לנסות למשוך עוד או שיש טעם להיכנס לרכב חדש בכיוון לעתיד ?

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את מצבכם הכלכלי, אבל אם חברת המימון הציעה לך עסקה - כנראה שזה טוב לה (ולך פחות).

אישית אני רואה רק שתי סיבות להחליף את הרכב כעת: האחת היא בעיית האוטומט של האשה, האחרת היא רק אם הנסועה גבוהה. אם בעיות אלה לא מטרידות אותך הייתי מחזיק את הרכב שממילא עבר את עיקר אבדן הערך שלו עד כה, ומתכנן את החלפתו רק כאשר האשה נמצאת בהריון או אם מופיעות תקלות חוזרות. אם אני מבין נכון תכנון החתונה\ילד הא לעוד שנתיים שלוש, זה לא מעט זמן.

אל תשכח שכאשר תתחתן יהיו הרבה הוצאות שאתה כלל לא חושב עליהן כעת, ויתכן מאד שתעדיף להשאר עם הסויפט או להחליפו לרכב משומש על מנת לפנות כספים לצרכים יותר חשובים. וחו. מזה, כניסה להריון אינה דבר אוטומטית, לפעמים צרך לעבוד על זה חודשים ויותר, ובינתיים לדחות את ההחלפה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות עם כמה משפחות צעירות.

אפשר להסתדר בלי בעיה עם רכב סופר מיני.

אם זה השיקול שלך הייתי מוותר.

ילד וחתונה זה המון כסף,להתחייב ל5-6 שנים לרכב חדש בתשלום חודשי גבוה יותר נשמע כמו ניצול לא יעיל.

(אני הייתי סוגר את החוב אם יש אפשרות).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות עם כמה משפחות צעירות.

אפשר להסתדר בלי בעיה עם רכב סופר מיני.

אם זה השיקול שלך הייתי מוותר.

ילד וחתונה זה המון כסף,להתחייב ל5-6 שנים לרכב חדש בתשלום חודשי גבוה יותר נשמע כמו ניצול לא יעיל.

(אני הייתי סוגר את החוב אם יש אפשרות).

התא מטען בסוזוקי מאוד לא פרקטי בגלל זה עלתה המחשבה לקחת סופר מיני יותר גדולה ויותר מרווחת, מצד שני כן עדיף לסיים את התשלומים על הסוויפט ואחרי זה לחשוב הלאה.

שורה תחתונה אני מאוד מרוצה מהסוזוקי ובאמת הרכב מפגין אמינות מופתית, חוץ מצמיגים, מצבר וטיפולים שוטפים אני לא מכיר את המושג תקלה :] אמנם מתקשה לאחרונה עם הידני בגלל הפקקים אבל זה לא באמת כזה נורא אם לחשוב על זה.

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר עניין החלפת הרכב יהיה רלוונטי, תחשוב לכיוון הונדה ג'אז 2015+ , ברמת אבזור קומפורט.

צריכת דלק מעולה, רכב אמין, בגאז' מספק. החסרון היחיד של הרכב - הוא לא מרגיש חזק ( בהשוואה לרכבי טורבו חדישים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאד - הבחור מתכוון להתחתן בעוד 2-3 שנים. בוא נגיד שיתחיל לעבוד על ילד קצת קודם, אז בהנחה שהסויפט ישאר תקין ההחלפה תהיה רלוונטית אי שם ב-2021-2. עד אז יקרו שני דברים:

1. הבחור יראה את מצבו הכלכלי המעודכן (בתקווה שהוא מתכנן דברים ולא שולף בלי מחשבה), וגם את צרכיו המשתנים.

2. שוק הרכב ייראה אחרת - דגמים ייעלמו, אחרים יצוצו.

אז בינתיים אפשר לתת לשרשור לנוח, בעוד שנה יופיעו בעוף שאלות על שכירת רכב יוקרה לחתונה (פות"ש, אני קצת צוחק על שרשורים שהיו בעבר), ובעוד 3 שנים החזרה לקבוצה הזו תהיה רלוונטית מתמיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...