Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחלפה ליונדאי גטס 1.6, עד 50K (נערך)

1Pizza1
שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז אחרי כמה שנים טובות עם היונדאי גטס GLS 1.6 2005 הגיע הזמן להתחדש.

אני מחפש רכב באותו סגנון - אוטומט, שלא יהייה חלש (לא מנוע מיני 75 כ"ס, אפשר טורבו), שלא יהייה גדול יותר מהיונדאי, כמה שיותר חסכוני (בניגוד ליונדאי) ואמין.

נוסע סביב ה6K בשנה בלבד, הרבה מהנסיעות הן בפקקים.

התקציב הוא עד 50K, ניתן לחריגה אם כדאי.

חשבתי על איביזה 2015, אשמח לדעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה חיסכונית יותר ושמשמעותית חזקה יותר.

הגיר יכול להיות נקודת החולשה מבחינת אמינות.

הייתי בדוק גם את פיגו 208 ברמת איבזור אקטיב, נוחה יותר וגם זריזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אני בודק את ה208 בהמלצתך. בהחלט נראית כמו החלטה טובה.

איך נראית העסקה הזאת? (כמובן שילקח לבדיקה וכ'ו..)

https://www.autocenter.co.il/cars/%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%A4%D7%A7%D7%98%D7%99/5c7ea9ed72979/

וגם, מהם ההבדלים בין הAccess לActive?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו זריזה,מאובזרת ולדעתי ניראית מעולה.

פנים הרכב בעלת איכות חומרים ממוצעת, מושבים נוחים אם כי לדעתי חסרת תמיכת צד טובה יותר.

מאחור המרווח בינוני והמושב מבחינת נוחות גם.

היו פה תלונות לגבי מוח גיר באזור 60 אלף, אישית בעיר אני פחות אוהב את פעולת הגיר מאשר DSG, הוא פחות חלק, מחוץ לעיר מרגיש מעולה.

הרכב קשיח בעיר אך בכביש מפותל מרגיש יציב מאוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי רנו קליאו 2016?

אני עוד מעט סוגר שנתיים עם קליאו 2016 - הרכב שלי עשה 49,000 קילומטר.

היו לי מגוון רחב של רכבי סופר-מיני(קיה ריו, איביזה ו208 GTI) אז יש לי נקודת יחוס טובה.

יתרונות - אחד הרכבים הכי זריזים בקטגוריה, התנהגות מעולה, מושבים רכים ונוחים גם לנסיעות ארוכות(יצא לי לעשות נסיעות לא קצרות עם הקליאו) ולוח מחוגים ממש מגניב.

חסרונות - מרווח לא להיט מאחורה,ההתנהגות הטובה שלה באה על חשבון מתלים ממש נוקשים, רעשי רוח יחסית גבוהים אפילו בקטגוריה, התנהגות הגיר בתוך העיר(לא מסכים עם יוליאן, הייתה לי איביזה עם DSG וההתנהגות של הגיר שלה בעיר מציקה כמו של הקליאו לדעתי, גם ההתנהגות הכללית של הגיר לא מרגישה לי פחות טובה), מחשב הרכב בלוח המחוגים המגניב ממש לא אינטואטיבי, המערכת יכולה להיות טובה יותר, המזגן חלש.

אגב, לגבי בקרת השיוט/שליטה על המערכת? הפוך מה208(ז"א ידית מאחורי ההגה לתפעול המערכת והבקרת שיוט זה כפתורים על ההגה).

יש לי שרשור מפורט לגבי שלי.

אני אישית? נהנה מהרכב מאוד! ואם הייתי צריך לבחור הייתי רוכש כזה לעצמי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...