Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ימי מכירות בסובארו

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעניין ב xv קרוסטק, 2 ליטר. בטלפון אמרו לי 145, ואם אגיע לסוכנות אפשר לכווץ עוד קצת. מישהו יודע עד כמה? ואם בכלל אחרי העדכון מס יהיה שינוי במחיר? גם ככה הציון ירוק לא משהו.

יש טיפים איך למקסם את העסקה?

תודה, ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שכל הרכבים ייעלו משמעותית באפריל , חבר שרכש קודיאק אמרו לו בסוכנות שהדגם הפשוט יעלה ב+- 8K והדגם המפואר במעל ל-12K גם זה לא רכב ירוק .

באמת מעניין למה תיהיה עלייה רצינית לכלל הרכבים (חוץ מיזה שזה טוב לכיס של המדינה כנראה) .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי טוב לכיס של הייבואן.

הקודיאק 1.5 הושק עם ציון ירוק יותר נמוך מה-1.4 והמחיר נשאר.

עכשיו עם השינוי במס הוא עולה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיפים איך למקסם את העסקה?

תודה, ליאור.

כן

טיפ כללי שככל הנראה הוזכר וכנראה שאתה יודע:

0 קמ.

לפני שאתה מגיע לסוכנות, בדוק באינטרנט כמה עולה הרכב ב-0 קמ (אם קיים).

כשתגיע, תן להם לדבר וחכה להצעה. תנסה להוריד אותם במחיר ואחרי שהמוכר יגיד "אין עוד מה לעשות במחיר", אז תשלוף את קלף ה- 0 קמ.

אני בכוונה כותב כך, כי במקרים נדירים יכול להיות שהמוכר קיבל מהיבואן מחיר מאד אטרקטיבי (פינוי מלאי וכו) שיותר טוב ממה שמשיגים מה- 0 קמ.

רק בסוף תשתמש בטיעון של 0 קמ ותבקש מאיש המכירות שישווה לך את המחיר לזה של 0 קמ.

בחלק מהמקרים זה עוזר ואתה מקבל רכב חדש מהיבואן (שעומד מאחורי האחריות בלי חוכמות) במחיר של 0 קמ.

גם אם לא, יש מצב שהמוכר יוריד עוד כמה אלפים - כמובן אם תראה לו שאתה רציני (וכמעט תמיד אפשר לסחוט עוד קצת על הנחת מזומן).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, הייתי אתמול.

7000 הנחה מהמחיר המלא לכל הדגמים. נכון לאתמול לא הצלחתי להוריד עוד. אחרי ניסיונות נוספים נתנו טיפול ראשון חינם, ובנוסף יציעו עוד אבזור.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששכחתי להגיד, הצליחו לבלבל אותי, מה ההבדל בין הקרוסטק ספיישל אדישיין לאייסייט.

מישהו מתמצא בהבדלים?

הקרוסטק הבנתי גירסה אמריקאית, אבל לא הבנתי אם מגיע ללא מראות מתקפלות ובלם יד חשמלי, בניגוד לדגם הקודם (2018, גם החדש) שהגיעו עם בכל רמות האבזור.

ואין אפשרות לוו גרירה בגלל תקינה, שזה בעייתי קצת.

ולא הבנתי עם מגיע עם תיקון סטייה מנתיב או לא באיסייט 2019, או רק בקרוסטק. בקיצור, בלאגן שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם די מבולבלים. באיזו סוכנות היית? אני מהסוכנות בראשון יצאתי יותר מרוצה מאשר בתל אביב. היו מקצועיים יותר.

בכל מקרה, אני רכשתי לפני חודשיים xv ולא קרוסטרק - שמגיע מאובזר יותר בגג שמש ועם תא מטען מעט גדול יותר - משום שנכון לעכשיו אין וו גרירה לקרוסטרק. וגם לא לפורסטר שמגיע גם הוא בתקינה אמריקאית. קנדית אגב אם זה משמעותי.

אמרו לי שעובדים על זה, אז אם זה חשוב לך תמתין או שתקנה xv.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששכחתי להגיד, הצליחו לבלבל אותי, מה ההבדל בין הקרוסטק ספיישל אדישיין לאייסייט.

מישהו מתמצא בהבדלים?

הקרוסטק הבנתי גירסה אמריקאית, אבל לא הבנתי אם מגיע ללא מראות מתקפלות ובלם יד חשמלי, בניגוד לדגם הקודם (2018, גם החדש) שהגיעו עם בכל רמות האבזור.

ואין אפשרות לוו גרירה בגלל תקינה, שזה בעייתי קצת.

ולא הבנתי עם מגיע עם תיקון סטייה מנתיב או לא באיסייט 2019, או רק בקרוסטק. בקיצור, בלאגן שם.

כפי שכתבת. בקרוסטרק אין קיפול חשמלי למרות הצד ואין בלם יד חשמלי. לגבי מערכת אייסייט, אכן רק בקרוסטרק יש תיקון סטייה מנתיב אך מאוד עדין ולא אגרסיבי כמו בקיה ובטח לא כמו במרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...