Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסטפריקה: רכבים מסנוורים

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שזה קיים. אצלי באסטרה 2016 זה מובנה ומעולה. אני אומר שלדעתי זו חובה שיהיה בכל הרכבים עם DRL. מה לעשות שאנשים נהיו חסרי איכפתיות.

תלוי ב-DRL. אם זו נורת הלוגן פשוטה, כמו למשל בגולפים 7.0 (לפני מתיחת הפנים), אז כן, לא מסנוור. אם זה סטריפ של LEDים? אללה הוא אכבר. וזה נהיה נפוץ יותר ויותר לנסוע ככה, כי קודם כל בישראל יש יחסית הרבה תאורה, אז אנשים רואים לאן הם נוסעים גם אם לא הדליקו אורות, ושנית, התפיסה היא שאם DRL דולק = "יש אורות". זה לא מתוך רוע, סתם oblivious.

סטריפ של LEDים אני מניח שהכוונה ל"שיבורים" למינהם. אם כן זה לא DRL אלא הורדה דחופה מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל רכב בעל תאורת Full LED יסנוור את מי שמחפש להסתנוור. הגרנד קופה לא מסנוורת כלל, לא כשהיא מגיחה במראה המרכזית ולא ממול.

אני נאלץ לחלוק על דבריך.

אני נוסע בכביש, חשוך לגמרי ומגיעה מאחורי או מלפני גרנד קופה וזה הורג אותי העוצמה של האורות או לחילופין עוצמת הסינוור שלהן.

אולי כנראה אני "בוחר להסתנוור", אתחיל להרכיב משקפי שמש.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשור קצת לא...

אתמול הרכב שלי עבר טסט (אוקטביה,הרץ)

בבוקר טרום הטסט פתחתי קריאה כי נורת חזית שרופה (עכשיו נזכרתי שהיא גם פזלה מעלה)

הרכב חזר אליי אחרי הטסט עם מדבקה של 2020 על החלון ו...נורה שרופה.:roll:

תומר

זה כי הרכבים האלו בכלל לא נכנסים למסלול.. (כלומר פיזית כן. כל השאר על אוטומט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאלץ לחלוק על דבריך.

אני נוסע בכביש, חשוך לגמרי ומגיעה מאחורי או מלפני גרנד קופה וזה הורג אותי העוצמה של האורות או לחילופין עוצמת הסינוור שלהן.

אולי כנראה אני "בוחר להסתנוור", אתחיל להרכיב משקפי שמש.

הכל טוב ; גם החלקה דו כיוונית זה בסדר.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטריפ של LEDים אני מניח שהכוונה ל"שיבורים" למינהם. אם כן זה לא DRL אלא הורדה דחופה מהכביש.

לחלוטין מתכוון ליחידות מקוריות של היצרנים. זה אגב, לא מפתיע כי DRL אמור (באופן מפתיע) - לעבוד באור יום. בלילה הוא מסנוור, כי בלילה אתה אמור להדליק אורות וה-DRL יתעמעם או יכבה כליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...