Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסטפריקה: רכבים מסנוורים

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסיעה בערב\לילה כביש 90, מחייבת אורות גבוהים.

זה מעצבן שיש כאלה שבאים עם אור מסנוור ואתה קולט שזה אור דרך.

האורות של המגאן קופה מאוד מסנוורים.

יותר מעצבן אותי אלה שנוסעים עם גבוה ממולך, אתה מהבהב להם והם ממשיכים עם גבוה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השבוע עצרתי איזה קאיה פורטה די חדשה, הבן אדם סינוור אותי פעמיים כי חיפשנו יחד חניה ברחוב.

דיברתי עם הבן אדם, אמרתי לו שהוא מסנוור אותי, שאלתי אותו אם הרכב שלו פרטי והאם הוא עבר תאונה כלשהי.

הוא אמר שלא עבר תאונה ושהרכב שלו יד ראשונה ושהוא מכיר את ההיסטוריה שלו, הוא היה די מופתע שהוא מסנוור אותי.

והכי מציק שזה היה סינוור רק של פנס ימין שלו.

באמת שזה אחד הדברים הכי מציקים שיש, כאילו אנחנו משלמים סביבות 1200 שקל כל שנה בשביל שעדיין ימשיכו לעלות על הכביש רכבים לא תקינים, אז מה כן בודקים?

הכל באמת די חאפרי בנושא הזה וצריך לעשות שינוי כלשהו, שביתה איטלקית שאף אחד לא ניגש לרישוי שנתי נשמע כמו אחלה פתרון לדעתי.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ממש רעיון טוב, במקום לשלם למכון טסטים ואגרת רישוי נשלם בקנסות ובנקודות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א...ברכבים החדשים, פיג'ו 3008, C3 איירקרוס למשל, יש הדלקה של אורות גבוהים בחושך אוטומטי, וכאשר החיישן מזהה רכב מגיע הוא מכבה את האורות הגבוהים.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במובילאיי 630pro שלמיטב ידיעתי לא מותקן באף רכב עממי (נגיד.. עד 200 אש"ח). הרוב המוחלט של הרכבים החדשים שעדיין מגיעים עם המובילאיי מגיעים עם ה 630 הרגיל.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הדלקה של אורות גבוהים בחושך אוטומטי, וכאשר החיישן מזהה רכב מגיע הוא מכבה את האורות הגבוהים.

כלומר, מה שהנהג אמור לעשות...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסתפק בכך שכל רכב עם DRL על-בסיס LED, יהיה מצוייד בהדלקת אורות אוט'. כלומר, אין מצב OFF למתג האורות, אלא שני מצבים בלבד- או AUTO, או ON (למקרה וצריך הדלקה יזומה).

ככה ימנע מצעד מסנוורי ה-DRL בחשיכה, שחושבים שאם הוא דולק, אז "האורות דולקים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסתפק בכך שכל רכב עם DRL על-בסיס LED, יהיה מצוייד בהדלקת אורות אוט'. כלומר, אין מצב OFF למתג האורות, אלא שני מצבים בלבד- או AUTO, או ON (למקרה וצריך הדלקה יזומה).

בהונדה ג'אז החדשה זה קיים.

אין שם מתג OFF באורות, רק אוטומטי או דלוק ידנית.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשור קצת לא...

אתמול הרכב שלי עבר טסט (אוקטביה,הרץ)

בבוקר טרום הטסט פתחתי קריאה כי נורת חזית שרופה (עכשיו נזכרתי שהיא גם פזלה מעלה)

הרכב חזר אליי אחרי הטסט עם מדבקה של 2020 על החלון ו...נורה שרופה.:roll:

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי DRL לא כל כך מסנוור. הבעיה העיקרית שלו בלילה היא שאין תאורה מאחור שדולקת+לדעתי הוא פחות בולט לעין בגלל שהוא לא מתוכנן ומכוון להתנהג כמו בהגדרה שלנו בארץ "אור מעבר" מבחינת עוצמה וכיוון ויותר מזכיר במקרה הטוב תאורת לד של אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ רכב גבוה יסנוור תמיד גם עם אורות הלוגן רגילים, ובכלל עם התרבות ה "ג'יפונים" על הכבישים זה קורה לא מעט במיוחד לי עם רכב נמוך.

אני בעצמי לא מסנוור כמעט אף אחד ועדיין מקבל הבהובים פה ושם מאנשים בעלי עיניים עדינות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה ג'אז החדשה זה קיים.

אין שם מתג OFF באורות, רק אוטומטי או דלוק ידנית.

ברור שזה קיים. אצלי באסטרה 2016 זה מובנה ומעולה. אני אומר שלדעתי זו חובה שיהיה בכל הרכבים עם DRL. מה לעשות שאנשים נהיו חסרי איכפתיות.

לדעתי DRL לא כל כך מסנוור. הבעיה העיקרית שלו בלילה היא שאין תאורה מאחור שדולקת+לדעתי הוא פחות בולט לעין בגלל שהוא לא מתוכנן ומכוון להתנהג כמו בהגדרה שלנו בארץ "אור מעבר" מבחינת עוצמה וכיוון ויותר מזכיר במקרה הטוב תאורת לד של אופניים.

תלוי ב-DRL. אם זו נורת הלוגן פשוטה, כמו למשל בגולפים 7.0 (לפני מתיחת הפנים), אז כן, לא מסנוור. אם זה סטריפ של LEDים? אללה הוא אכבר. וזה נהיה נפוץ יותר ויותר לנסוע ככה, כי קודם כל בישראל יש יחסית הרבה תאורה, אז אנשים רואים לאן הם נוסעים גם אם לא הדליקו אורות, ושנית, התפיסה היא שאם DRL דולק = "יש אורות". זה לא מתוך רוע, סתם oblivious.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...