Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב גבוה עד 110K

Dan Shalom
שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני צריך עזרה בקניית רכב לאמא שלי, כיום נוסעת על KIA CEED 2011

היא מחפשת רכב גבוה יותר (עדיפות שלא יהיה רכב עצום) בתקציב של סביבות 110K (אם אולי לחרוג קצת לפה לשם אם יהיה צורך).

בגדול מחפשת רכב חדש אבל אם יהיה הצעה מעניינת יד 2 תשקול.

דברים חשובים:

1. חסכון בדלק

2. אמינות

3. בטיחות

4. נראות (כמובן חשוב אך פחות מ-2 הקודמים)

מבקש מאוד את עזרתכם כי היא האדם האחרון שמבין בכלי רכב כל מוכר יכול לעבוד עליה ולשכנע אותה ואני לא רוצה שהיא תעשה טעות.

תודה רבה ומעריך מאוד את כל מי שיענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למרות שלא ממש גבוהה - הונדה ג'אז קולעת פחות או יותר ל3 הראשונים. רכב מאוד אמין ומרווח, חסכוני בדלק עם מחירון חזק.

אם היא רוצה רכב גבוה יותר, הקיה סטוניק יכולה להתאים.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה מגדיר כרכב עצום, אבל נראה שמאזדה CX-5 עונה על הצרכים שלך.

היא לא חסכונית כמו סופר מיני, אבל היא עם נתונים די טובים ביחס לגודל שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, למה חיסכון בדלק נמצא כקריטריון הראשון? כמה הרכב אמור לנסוע שזה כל כך מהותי?

הייתי מתחיל בקיה סטוניק, סיאט ארונה, וסיטרואן c3 אירקרוס. אפשר לנסות גם פיג'ו 2008.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוב הנסיעות שלה קצרות, תוסיף לרשימה טויוטה יאריס . למנוע הרגיל צריכה סבירה של דלק. המנוע ההיברידי חסכן בדלק ,בייחוד בנסיעות איטיות בעיר/פקקים וכד'.

מנסיון זה אמנם לא ג'יפון , אבל יחסית רכב גבוה ובכניסה לרכב מתכופפים פחות.

בכוונה כתבתי נסיעות קצרות, כי לי מנסיון מושב הנהג היה לא נוח. מצד שני, ייתכן שלה המושב כן יהיה נוח, או סביר.

וזה מביא לטיפ הכי חשוב - מה שלא תבחרו, מומלץ מאד שהיא תעשה נסיעת-מבחן ותראה איך היא מתחברת לרכב.

אולי משהו יהיה מבחינתה "דיל ברייקר" (שיכול להראות שולי לך).

אני נתקלתי כבר במקרים שאנשים לא רכשו רכב כי חסרות מנורות-תאורה ליושבים מאחור בתא הנוסעים (וביאריס אין. תא הנהג קטן והיצרנית חשבה שמספיק לשים מנורות רק מקדימה. זה גם המצב בעוד רכבים מסוג סופר-מיני.), ואחרים ביטלו עסקה כי אין ידיות-אחיזה עליונות לכל הנוסעים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא ממש גבוהה - הונדה ג'אז קולעת פחות או יותר ל3 הראשונים. רכב מאוד אמין ומרווח, חסכוני בדלק עם מחירון חזק.

אם היא רוצה רכב גבוה יותר, הקיה סטוניק יכולה להתאים.

אני לא יודע מה אתה מגדיר כרכב עצום, אבל נראה שמאזדה CX-5 עונה על הצרכים שלך.

היא לא חסכונית כמו סופר מיני, אבל היא עם נתונים די טובים ביחס לגודל שלה.

הרבה מעל התקציב כחדש מהחברה .. ובנוסף גם נורא בזבזנית ביחס לאחרות.

פות"ש, למה חיסכון בדלק נמצא כקריטריון הראשון? כמה הרכב אמור לנסוע שזה כל כך מהותי?

הייתי מתחיל בקיה סטוניק, סיאט ארונה, וסיטרואן c3 אירקרוס. אפשר לנסות גם פיג'ו 2008.

נוסע הרבה, נסיעות מהמרכז לירושלים באופן כמעט יומי

אפשר גם C3 וקקטוס .

אם רוב הנסיעות שלה קצרות, תוסיף לרשימה טויוטה יאריס . למנוע הרגיל צריכה סבירה של דלק. המנוע ההיברידי חסכן בדלק ,בייחוד בנסיעות איטיות בעיר/פקקים וכד'.

מנסיון זה אמנם לא ג'יפון , אבל יחסית רכב גבוה ובכניסה לרכב מתכופפים פחות.

בכוונה כתבתי נסיעות קצרות, כי לי מנסיון מושב הנהג היה לא נוח. מצד שני, ייתכן שלה המושב כן יהיה נוח, או סביר.

וזה מביא לטיפ הכי חשוב - מה שלא תבחרו, מומלץ מאד שהיא תעשה נסיעת-מבחן ותראה איך היא מתחברת לרכב.

אולי משהו יהיה מבחינתה "דיל ברייקר" (שיכול להראות שולי לך).

אני נתקלתי כבר במקרים שאנשים לא רכשו רכב כי חסרות מנורות-תאורה ליושבים מאחור בתא הנוסעים (וביאריס אין. תא הנהג קטן והיצרנית חשבה שמספיק לשים מנורות רק מקדימה. זה גם המצב בעוד רכבים מסוג סופר-מיני.), ואחרים ביטלו עסקה כי אין ידיות-אחיזה עליונות לכל הנוסעים.

בהצלחה

טויוטה יאריס פחות הכיוון מחפש יותר SUV

אשמח גם להצעות לרכבים יד 2 שנכנסים במסגרת התקציב?

כרגע ממה שאני מבין הKIA נשמעת הכי טובה מבין האפשרויות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא רוצה רכב גבוה, אז למה מציעים לה רק רכבי סופר מיני?

מציע לה לבדוק גם את סיאט ארונה וקיה סטוניק שנכנסים לה בתקציב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות להתפשר על רכב משומש?

יש אפשרות, אשמח להצעות

Sent from my iPhone using Tapatalk

טויוטה c-hr היברידית משומשת יכולה בהחלט להתאים לדרישות.

לצערי הרב לא מוכנה היברידית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב לא מוכנה היברידית...

נ.ב

כרגע שתי המובילים SEAT ARONA וKIA STONIC :

הסיאט נראית טוב יותר וגם מעט עדיפה מבחינת דלק אבל

2. היה לנו סקודה אוקטביה 2017/2016 (לא סגור) והיה לנו בעיות עם הגיר היה עושה חריקות כאלה, להבנתי יש גיר זהה בARONA?

3. זה רכב שאנחנו מתכוונים להחזיק בו הרבה שנים לכן האמינות חשובה, אשמח לדעת מה חושבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

כרגע שתי המובילים SEAT ARONA וKIA STONIC :

הסיאט נראית טוב יותר וגם מעט עדיפה מבחינת דלק אבל

2. היה לנו סקודה אוקטביה 2017/2016 (לא סגור) והיה לנו בעיות עם הגיר היה עושה חריקות כאלה, להבנתי יש גיר זהה בARONA?

3. זה רכב שאנחנו מתכוונים להחזיק בו הרבה שנים לכן האמינות חשובה, אשמח לדעת מה חושבים ?

אז קח את הסיאט, מבחינת האמינות, אי אפשר לדעת, גם אם משהו יכתוב לך משהו, זה לא מבוסס על כלום, שניהן מאוד דומות, קח מה שאתה שלם איתו יותר, בנוגע ל2008, אני הייתי נמנע, זה רכב מרבה יותר מיושן, הוא מעוצב כמו סטיישן, לא רכב פנאי, אין אביזרי בטיחות מודרניים, ב95, עדיף לקנות משהו אחר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...