Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב גבוה עד 110K

Dan Shalom
שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארונה ובאוקטביה מדובר באותו הגיר.

אפשרויות נוספות מיד שניה הן c3 איירקרוס או מאזדה cx-3.

אולי אפילו הקקטוס החדש.

צמד הסיטרואנים נהנים מ- 5 שנות אחריות מלאה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, הגיר בסיאט זהה לזה שהיה לך באוקטביה (dsg7).

לקיה עםמנוע 1400 יש יתרון בדמות מכלולים ותיקים ואמינים אבל מיושנים ומספקים ביצועים פושרים וצריכת דלק גבוהה יחסית.

דגם הטורבו מתקדם בהרבה אבל אין עדיין מספיק ניסיון עם מנוע ה-1000 טורבו וגם כאן הגיר רובוטי כפול מצמדים בדומה לסיאט.

ממליץ לבדוק את הסיטרואנים. קקטוס ו-c3 איירקרוס.

להם גיר אוטומטי יפני רגיל וחמש שנות אחריות.

ה-c3 נותן גם יחס מצויין בין מרחב פנימי נדיב עם מימדים חיצוניים צנועים יחסית וניראה מצויין לטעמי.

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארונה ובאוקטביה מדובר באותו הגיר.

אפשרויות נוספות מיד שניה הן c3 איירקרוס או מאזדה cx-3.

אולי אפילו הקקטוס החדש.

צמד הסיטרואנים נהנים מ- 5 שנות אחריות מלאה.

קצת מחריד אותי איך שהם נראים הסיטרואנים ולא רואה בהם שום יתרון (לא דלק, לא ביצועים) מלבד אולי אמינות?

כן, הגיר בסיאט זהה לזה שהיה לך באוקטביה (dsg7).

לקיה עםמנוע 1400 יש יתרון בדמות מכלולים ותיקים ואמינים אבל מיושנים ומספקים ביצועים פושרים וצריכת דלק גבוהה יחסית.

דגם הטורבו מתקדם בהרבה אבל אין עדיין מספיק ניסיון עם מנוע ה-1000 טורבו וגם כאן הגיר רובוטי כפול מצמדים בדומה לסיאט.

ממליץ לבדוק את הסיטרואנים. קקטוס ו-c3 איירקרוס.

להם גיר אוטומטי יפני רגיל וחמש שנות אחריות.

ה-c3 נותן גם יחס מצויין בין מרחב פנימי נדיב עם מימדים חיצוניים צנועים יחסית וניראה מצויין לטעמי.

הקיה כמובן שאם נלך זה ה1000 טורבו לאור צריכת הדלק. אז ממך אני מבין שהגיר בקיה זהה לסיאט?

במידה ונחליט ללכת על הסיאט, קיימות אפשרויות רכישה נוספות מלבד מהסוכנות?

נ.ב

מבחינת יד 2 ניסיתי למצוא גם סקודה קארוק, ללא הצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב לא מוכנה היברידית...

אז בשביל זה המלצתי על הcx-5.

היא תהנה ממנו לגמרי, זה פשוט מזכיר לי את ההתלבטות של אמא שלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה כמובן שאם נלך זה ה1000 טורבו לאור צריכת הדלק. אז ממך אני מבין שהגיר בקיה זהה לסיאט?

זהה מבחינת סוג, בקיה זה גיר תוצרת מפיתוח עצמי של יונדאי ולא התיבה של קונצרן פולקסווגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע בגרמניה נהגתי בcx5(ידני!), חייב להגיד שכמי שלא אוהב רכבים גדולים הcx5 לא גרם לי להרגיש נוח - הוא קצת מעצבן לתמרונים עירוניים ובכניסה לחניונים של בתי מלון אירופאיים הוא דרש בחלק מהמקומות מספר תמרונים, גם בגלל השדה ראייה הממש גרוע שלו(מזל ששלי היה מאובזר במערך מצלמות שעזר בנושא) וגם הגודל שלו - ולכן נהג שהדרישה שלו רכב שלא יהיה גדול להציע לו cx5 זה ללא ספק לא מתאים.

לנו במשפחה יש cx3 שמשמש את המשפחה כרכב שני ומאוד מרוצים ממנו, הוא נוסע יחסית מעט(7000 קילומטר בשנה) ולכן הצריכת דלק שלו פחות רלוונטית לנו, אבל מדובר באחלה רכב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהה מבחינת סוג, בקיה זה גיר תוצרת מפיתוח עצמי של יונדאי ולא התיבה של קונצרן פולקסווגן.

השבוע בגרמניה נהגתי בcx5(ידני!), חייב להגיד שכמי שלא אוהב רכבים גדולים הcx5 לא גרם לי להרגיש נוח - הוא קצת מעצבן לתמרונים עירוניים ובכניסה לחניונים של בתי מלון אירופאיים הוא דרש בחלק מהמקומות מספר תמרונים, גם בגלל השדה ראייה הממש גרוע שלו(מזל ששלי היה מאובזר במערך מצלמות שעזר בנושא) וגם הגודל שלו - ולכן נהג שהדרישה שלו רכב שלא יהיה גדול להציע לו cx5 זה ללא ספק לא מתאים.

לנו במשפחה יש cx3 שמשמש את המשפחה כרכב שני ומאוד מרוצים ממנו, הוא נוסע יחסית מעט(7000 קילומטר בשנה) ולכן הצריכת דלק שלו פחות רלוונטית לנו, אבל מדובר באחלה רכב.

האמת שהCX נראה פצצה מבחינת הכל חוץ מהצריכת דלק שמפיל את זה לחלוטין...

אשמח אם תוכלו לענות על השאלה: האם יש אופציה נוספת לקנות את הסיאט ארונה מלבד מהסוכנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן ראיתי באחד מאתרי ה 0 קילומטר.

דגם בסיס בהנחה של 10 אחוז.

ממליץ לגשת קודם ליבואן ולראות מה רמת הגמישות שם.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויטרה נחותה בטיחותית מהארונה או הסטוניק.

אישית הייתי בוחר בסטוניק כנראה - מגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות שילוב מנוע-גיר טוב ואפילו עיצוב חמוד, לדרישות שלך נשמע שתתאים.

המושבים של סיאט נוקשים ולי אישית לא מאוד נוחים בנסיעה ארוכה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אטקה מרווח יותר ומציע גם תא מטען גדול יותר, מציע פתחי אוורור לנוסעים מאחור ובקרת שיוט אדפטיבית.

לקונה ביצועים עדיפים, תיקון סטייה מנתיב הכוללת שמירה על מרכז הנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטקה מרווח יותר ומציע גם תא מטען גדול יותר, מציע פתחי אוורור לנוסעים מאחור ובקרת שיוט אדפטיבית.

לקונה ביצועים עדיפים, תיקון סטייה מנתיב הכוללת שמירה על מרכז הנתיב.

מבחינת צריכה מה? כי כל אתר מראה לי משהו אחר.. יש משהו אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...