Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת טרמוסטט אימפרזה 01

lulik
שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הרכב שלי מתקרר בירידות, בנוסף לוקח לו הרבה מאוד זמן להתחמם והמחוג לא נשאר קבוע על החצי. משיטוט בפורום הבנתי שהבעיה היא תרמוסטט תקוע על מצב פתוח. התרמוסטט נקנה ואני רוצה להחליף אותו מחר.

א. האבחנה שלי מדוייקת?

ב. יש דגשים מיוחדים להחלפה הזו?

ג. בקשר לניקוז אוויר מהמערכת מה שהבנתי זה למלא את הרדיאטור-להניע עם פקק פתוח ולמלא כל עוד אפשר תוך כדי לחיצות על הצינורות. אני צודק בסד''פ? יש למישהו אולי קישור לסרטון איך עושים את זה במדוייק?

תודה רבה לכולם!

מיצובישי סופר לנסר גיר רגיל שנת 95 מי צריך יותר מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם!

הרכב שלי מתקרר בירידות, בנוסף לוקח לו הרבה מאוד זמן להתחמם והמחוג לא נשאר קבוע על החצי. משיטוט בפורום הבנתי שהבעיה היא תרמוסטט תקוע על מצב פתוח. התרמוסטט נקנה ואני רוצה להחליף אותו מחר.

א. האבחנה שלי מדוייקת? - 99% שכן

ב. יש דגשים מיוחדים להחלפה הזו? - לבדוק שאתה מתקין את התרמוסטט בצורה הנכונה ( אוריינטציה של הציר האופקי) כולל החלפת אטם ושים לב שברכבך אויל יש צורך להחליף גם פלאנג' כדי שלא יתחיל לנזול.

ג. בקשר לניקוז אוויר מהמערכת מה שהבנתי זה למלא את הרדיאטור-להניע עם פקק פתוח ולמלא כל עוד אפשר תוך כדי לחיצות על הצינורות. אני צודק בסד''פ? יש למישהו אולי קישור לסרטון איך עושים את זה במדוייק? - חפש ברשת או ביוטיוב יש מלא - הנה דוגמא

https://www.carcarekiosk.com/video/1999_Subaru_Impreza_Outback_2.2L_4_Cyl./coolant_antifreeze/flush_coolant

תודה רבה לכולם!

בבקשה

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! מהו אותו פלאנץ'? ומה זה אומר להרכיב את התרמוסטט בצורה הנכונה-כמו שהקודם היה לא?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלאנש הוא תושבת התרמוסטט עם מוביל שמתחבר לצינור. מומלץ להחליף אותו אם הוא מפלסטיק ואם הוא לא תוודא שאתה מחזק במומנט המתאים כדי לא לגזור בורג או הברגב או לעקם אותו.

לגבי אוריינטציה שים לב שיש קו מתכת שיושב בצורה אופקית או אנכית ואיך שהמקורי הורכב ככה אתה חייב לשים אותו.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מהסרטון מה הסדר הנכון לניקוז אוויר אשמח אם מישהו יוכל לפרט....

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הוחלף תרמוסטט ונוקז אוויר, התברר שבכלל התרמוסטט לא היה קיים....

אני צריך לחשוש ממשהו שאותו מוסכניק חאפר ידע ולכן הוא הוריד את התרמוסטט ואני לא יודע? הרכב נוסע כרגיל ומתייצב על שעון החום באמצע

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסובארו האלה התופעה של הורדת טרמוסטט היא נפוצה בקרב מוסכניקים. לעיתים הניקוז אויר קצת הולך שם קשה בגלל הזוית בה יושב הטרמוסטט. בטרמוסטט חליפי מוסכים קודחים לרוב חור נוסף ליד הגינגל פין על מנת שייתנקז אויר טוב יותר אך זו עדיין קומבינה. עדיף לשים טרמוסטט מקורי ואז הכל תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

למחרת ההחלפה עשיתי נסיעה ארוכה עם מזגן והכל היה בסדר. היום בערב נסעו באוטו(לא אני) ולפני שנסעו בדקתי והיה חסר מים (מילאתי 2 כוסות בערך) בנסיעה התחמם האוטו הם האטו והמחוג ירד ועד הנסיעה הביתה המחוג עלה וירד קצת.

עכשיו פתחתי וראיתי שהמיכל עודפים מלא יותר משהיה והצינור העליון של הרדיאטור מכווץ משמע חסר מים (לא פתחתי כי הוא חם).

איך מתקדמים מכאן?

יכול להיות שלא ניקזתי אוויר כמו שצריך? מילאתי מים-הנעתי עם מכסה פתוח לכמה דקות-לא היה צריך להוסיף מים וסגרתי. עשיתי משו לא נכון? אשמח אם מישהו יוכל להדריך אותי איך מנקזים אוויר כמו שצריך.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אולי לנקז דרך החיישן חום מנוע? (ככה זה היה בקטנוע שלי-פותחים קצת עד שיוצא מים ואז סוגרים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תחליף פקק רדיאטור. צינור מכווץ + מיכל עודפים עולה על גדותיו - הרדיאטור לא מצליח לשאוב נוזל חזרה כשהמערכת מתקררת.

דבר שני - איך הרכבת בדיוק את הטרמוסטט? באיזו אוריינטציה מבחינת JIGGLE PIN ?

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...