Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת טרמוסטט אימפרזה 01

lulik
שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו כשהאוטו קר בדקתי והצינור העליון של הרדיאטור מכווץ. צריך להחליף פקק? יש עוד משו שצריך לעשות?

מיצובישי סופר לנסר גיר רגיל שנת 95 מי צריך יותר מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון:

החלפתי פקק עשיתי נסיעה ארוכה ואחרי חצי שעה האוטו התחמם=עולה עד השני שליש. אם אני מעביר לניוטרל ונותן גז המחוג מתייצב וחוזר לחצי ואפשר להמשיך בנסיעה.... אח''כ זה קרה לי עוד פעמיים אחרי עלייה.

עכשיו בדקתי מים והיה חסר במיכל עודפים.

יש למישהו כיוון? אולי בכלל בעייה חשמלית של המחוג?

ועוד שאלה להבנה: הניקוז אוויר- את איזה אוויר אנחנו רוצים להוציא-אוויר שתקוע למטה ליד התרמוסטט או אוויר מהחלק העליון של הבלוק מנוע? ואם מהחלק העליון למה לא למלא מים כשהאוטו נמצא בעלייה ואז הפתח מילוי גבוה?

תודה רבה ושבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי את האוטו המוכר אמר לי שהמזגן על חום לא עובד ואחרי שהחלפתי את התרמוסטט הוא כן עובד עכשיו. אולי יש איזושהי נזילה מהרדיאטור חימום? איך אפשר לבדוק את זה ולבדוק בכלל נזילות? אני לא רואה טפטופים מתחת לאוטו וגם אין מים שנכנסים לתוך האוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר היה לי גם אימפרזה 98 אני חושב,

בירידות מירושלים הרכב היה מתקרר התקנתי טרמוסטט במוסך מורשה ועלה החום אחרי נסיעה ארוכה, חזרתי למוסך השאירו ללילה לא עזר בסוף נשברתי עשיתי עוד חור בטרמוסטט וזה לא חזר על עצמו,

הרכב היה תקין ולא העלה חום עד שמכרתי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עשית את החור? ליד הגינגל פין?

אולי זה בגלל הפקק החדש של הרדיאטור? לא היה כתוב על הפקק הישן איזה לחץ הוא ושמתי 0.9 אולי הוא לא באמת מתאים.....מישהו יודע איזה פקק צריך לדגם הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון אז ה 0.9 מתאים אבל תרים טל]פון לחנות חלפים תשאל...יש גם פקק גבוה ופקק נמוך שגם זה משפיע וצריך להיות הנכון למערכת הקירור. ולפי תיאור הבעיה שלך ישנו אויר שכלוא במערכת הקירור והוא הגורם לכל עניין ההתחממות. לעניין קדיחת חור בטרמוסטט אני פחות אוהב את השיטה הזו אבל זה יכול להיות אינדיקציה טובה אם הבעי היא באמת אויר שכלוא. את החור או 2 חורים קודחים ליד הגינגל פין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון:

החלפתי פקק ועשיתי 2 חורים בתרמוסטט כמו שאמר מאור-לא עזר-בעליות קשות הרכב היה מתחמם-נותנים גז והוא מתקרר. בנוסף הוא מאבד מים.

מה שעשיתי הוא פשוט להחזי את האוטו למצב שקיבלתי אותו-הוצאתי לגמרי את התרמוסטט-האוטו עדיין מאבד מים. המים עוברים למיכל עודפים ונשפכים מהפקק שלו ולא נשאר מים ברדיאטור. לפני כל נסיעה אני צריך למלא מים.

עכשיו עשיתי נסיעה של חצי שעה והיה צריך למלא 2 כוסות בערך.

יש למישהו כיוון?

תודה רבה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...