Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכות קדימה בעמידה בנתיב השתלבות

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 1454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנסה לתאר לכם את הסיטואציה, אתם מתקרבים לצומת + מרומזר, רוצים לפנות ימינה, הפניה ימינה היא ללא רמזור ובנתיב השתלבות ארוך יחסית (יכולות לעמוד בו כ 8 מכוניות) ומתחילתו עד סופו הוא מקוקו בלבד (תיאור של מקום אמיתי).

כאשר אתם מגיעים לנתיב ההשתלבות, לרכבים בתנועה החוצה יש אור ירוק ולכן יש תנועה רבה ואי יכולת להשתלב, צריך לחכות עד שיקבלו אדום ותיפסק התנועה.

אז בשעה טובה ומוצלחת, קיבלו אור אדום והתנועה נפסקה ואפשר להשתלב.

בכל מקום מתוקן בעולם, ההישתלבות היא בדיוק כמו כל תור/ טור, ראשון יוצא הראשון, אחריו השני וכן הלאה.

אלא מה...שאנחנו לא בדיוק נקראים מקום מתוקן ונימוסים אירופים לא שגורים בידי כל ולכן, כאשר התנועה החוצה נפסקת, הרכב הראשון שבעצם משתחרר להשתלבות הוא בעצם הרכב האחרון שעומד בנתיב ההשתלבות.

וכך, כל יום (!) אני עובר באותה צומת ונתקל באותה תופעה שהתנועה נפסקת, בוא נגיד שאני ראשון, בא להשתלב וחוטף ציפצופים עצבניים מהאחרון בטור שכבר הישתלב וכעת לדעתו אני "מתפרץ לו לנתיב.

אז ברור שחברתית, הוא סוג של בבון אבל אותי מעניין מה אומר החוק היבש, הוא בכלל מתיחס לסיטואציה כזו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המחוקק לצערי לא החכים להתייחס לסיטואציות אלא הסתפק בהוראות כלליות מידי כמו מותר להשתלב תוך כדי מתן זכות קדימה, הסתכלות ואי הפרעה לתנועה. בפועל מאוד קשה לתרגם את זה ליום יום. בפועל לצערי במצבים כאלה אני לעיתים נאלץ לתפוס את הנתיב מתחילתו על מנת לא להיתקע בסוף וברגע שאני יראה במראה שפנוי לי אז הרכבים מאוחר יפריעו לי. לא המעשה הכי אהוב בשטח אבל מה לעשות כמה שזה נשמע מוזר שכל רכב מאיץ אחרת/מתנהג וכו'. אחרת בהאצה/השתלבות ולא בא לי להיזרק או להיתקע במקרה הטוב כי בבון החליט להתפרץ ולהדביק דוושה 0.1 שניות לפני. תופעה דומה בעת ניסיון להשתלב בנתיבי האצה כאשר יש מספר רכבים ורכב אחד שבד"כ זריז יותר ישתלב באגרסיביות על האי תנועה (לפני שהקווים הופכים למקווים). במעברי נתיבים בתנועה עמוסה כבר הבנתם מה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, על אי תנועה זו עבירת תנועה חד וחלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא מזיזה לאף אחד. זה תואם לאותם נהגים שיעקפו אותך כדי להשתלב לפניך בכוח בנתיב היציאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.

לכן כתבתי, שניהם בבונים.

אבל בעוד הבבון שני עבריין לכל דבר ועניין, אני לא בטוח שיש איזה חוק ספציפי שיקבע שבמקרה שלי, הבבון הוא גם עבריין וזה בעצם מה ששאלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהגות הנכונה היא לא לעמוד בנתיב ההאצה אלא בצומת וכשמזהים שניתן להאיץ ולהשתלב יוצאים, מאיצים בנתיב ההאצה ומשתלבים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכל מקום האפשרות לעמוד קיימת

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לתאר לכם את הסיטואציה, אתם מתקרבים לצומת + מרומזר, רוצים לפנות ימינה, הפניה ימינה היא ללא רמזור ובנתיב השתלבות ארוך יחסית (יכולות לעמוד בו כ 8 מכוניות) ומתחילתו עד סופו הוא מקוקו בלבד (תיאור של מקום אמיתי).

כאשר אתם מגיעים לנתיב ההשתלבות, לרכבים בתנועה החוצה יש אור ירוק ולכן יש תנועה רבה ואי יכולת להשתלב, צריך לחכות עד שיקבלו אדום ותיפסק התנועה.

אז בשעה טובה ומוצלחת, קיבלו אור אדום והתנועה נפסקה ואפשר להשתלב.

בכל מקום מתוקן בעולם, ההישתלבות היא בדיוק כמו כל תור/ טור, ראשון יוצא הראשון, אחריו השני וכן הלאה.

אלא מה...שאנחנו לא בדיוק נקראים מקום מתוקן ונימוסים אירופים לא שגורים בידי כל ולכן, כאשר התנועה החוצה נפסקת, הרכב הראשון שבעצם משתחרר להשתלבות הוא בעצם הרכב האחרון שעומד בנתיב ההשתלבות.

וכך, כל יום (!) אני עובר באותה צומת ונתקל באותה תופעה שהתנועה נפסקת, בוא נגיד שאני ראשון, בא להשתלב וחוטף ציפצופים עצבניים מהאחרון בטור שכבר הישתלב וכעת לדעתו אני "מתפרץ לו לנתיב.

אז ברור שחברתית, הוא סוג של בבון אבל אותי מעניין מה אומר החוק היבש, הוא בכלל מתיחס לסיטואציה כזו?

יעלה כבודו שרטוט של הצומת כי לי לא ברורה הסיטואציה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, פשוט מאד. אתה מאיץ בנתיב האצה. מי שמאחוריך חותך שמאלה ולא מאפשר לך להשתלב בנתיב הראשי. תופעה יומיומית, אני סובל ממנה בכמה מקומות, במיוחד בכניסה מקרית ביאליק ל-22, שם נתיב ההאצה קצר מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהגות הנכונה היא לא לעמוד בנתיב ההאצה אלא בצומת וכשמזהים שניתן להאיץ ולהשתלב יוצאים, מאיצים בנתיב ההאצה ומשתלבים.

מה שכתבת לא מסתדר עם ההיגיון שלי ואשמח להבין.

ההתנהגות הנכונה להבנתי היא לעמוד לעמוד בסיום נתיב ההאצה כי כך אתה לא עומד בצומת ומעצבן נהגים שחושבים שנרדמת על ההגה.

לעמוד קרוב יותר לצומת ואז להשתלב ? לתוך מה ? לתוך תנועה שהסתיימה ?

נתיב האצה נועד לסייע לנהג להשתלב גם בתוך תנועה נוסעת.

אני טועה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת לא מסתדר עם ההיגיון שלי ואשמח להבין.

ההתנהגות הנכונה להבנתי היא לעמוד לעמוד בסיום נתיב ההאצה כי כך אתה לא עומד בצומת ומעצבן נהגים שחושבים שנרדמת על ההגה.

לעמוד קרוב יותר לצומת ואז להשתלב ? לתוך מה ? לתוך תנועה שהסתיימה ?

נתיב האצה נועד לסייע לנהג להשתלב גם בתוך תנועה נוסעת.

אני טועה ?

בוא ניקח צומת מרומזר לצורך העניין. יש נתיב שפונה ימינה עם אי תנועה ופנייה לנתיב האצה. אתה עומד ליד הפנייה בכניסה לנתיב ההאצה ולא בסופו וכשאתה מזהה אשרות להאיץ ולהיכנס אתה יוצא תפקיד הנתיב הוא לאפשר האצה והשתלבות ולא לשמש שטח המתנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נכנס לנתיב ההאצה ואז מסתכל במראה האם ניתן להשתלב.

במידה וכן אתה משתלב ולא מעכב את התנועה מאחוריך.

במידה ולא הנהג הסביר יבין שאתה לא יכול להשתלב ויבלום כשאתה תבלום והנהג הבבון יצפור.

אם אתה עומד בכניסה לצומת אתה רק מרגיז את הנהגים מאחור שלא מבינים למה אתה לא זז כשנתיב ההאצה פנוי.

המטרה היא לזרום עם התנועה ולא לעכב אותה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהבבונים יצפצפו. בגלל זה תמורו מתן זכות הקדימה נמצא בצומת ולא בסוף נתיב ההאצה ובשביל לא לעכב את התנועה יש מספיק מקום לכמה מכוניות לעמוד לפני הצומת בלי לסגור את התנועה לכיוונים האחרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגבוהים לא צופרים. הם עוברים שמאלה בלי להאיץ, ואז מאיצים בנתיב הראשי מונעים ממי שלפניהם להשתלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...