Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימולטור ללימוד נהיגה - עד כמה זה יעיל להכנה לטסט?

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 1876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ידידה החליטה להתחיל ללמוד נהיגה בגיל 37. שווה לציין שאין לה שום זיקה מוטורית והיא מתחילה הכל מ0.

המלצתי לה לשקול לקחת חבילת קבלנות ל3 טסטים לפחות.

היא התייעצה עם מורה לנהיגה, זה המליץ לה במקום קבלנות לקחת חבילה הכוללת 28 שיעורים + טסט פנימי/חיצוני + גישה חופשית לסימולטור לימוד נהיגה.

כיוון שבתקופה שלי לא היו סימולטורים שכאלו ואני לא מכיר איש שלמד על סימולטור, אני פונה אל חכמי הפורום.

עד כמה תרגול בסימולטור שכזה אכן יעיל בלימוד נהיגה בכלל ובהכנה לטסט בפרט?

האם הוא אכן מחליף שיעורי נהיגה "אמיתיים" ברמה שעדיף להסתמך עליו כתחליף לשיעורי נהיגה עם מורה?

תודה מראש לעונים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל קבלנות הרבה פעמים לא משתלם. טסט כיום אם אני לא טועה עולה לא רחוק ממחיר של שיעור נהיגה, מצד שני המחירים של השיעורים עלו.

לעניין לא שניסיתי אבל, לא הייתי מסתמך יותר מידי על הסימולטור אם כי במידה מסוימת אפשר ללמוד ממנו פה ושם כמו שתלמיד נהיגה עד שהוא מקבל רישיון הוא לומד פה ושם מישיבה לצד נהג. 28 שיעורים בד"כ לא מספיקים והרוב עושים 40-50 בערך לפחות בד"כ (באזור של 2-4 טסטים) טכנית סימולטור שתוכנן טוב מבחינת התוכנה וציוד היקפי סביר אפשר מאוד לתרגל למשל העברות הילוכים. אגב ככל הידוע לי בעולם התעופה בשנים האחרונות הסימולטורים משמשים לאימונים פה ושם וחוסכים המון הוצאות. שורה תחתונה הייתי מציע לא לתת לזה משקל רב בבחירה של המורה במיוחד עם כלכלית שיעורי נהיגה בתוספת סימולטור עולים יותר בהשוואה ללימוד ללא סימולטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימון בסימולטור מלווה בהדרכה?במידה ולא יש בעייתיות מסויימת מכיוון שעלולים להשתרש כל מיני הרגלים לא נכונים שיהיה בהמשך צורך לתקן. אני באופן אישי הייתי מתנסה בסימולטור פעם-פעמיים וממשיך למידה בשיעורי נהיגה רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש כזה דבר. עכשיו ראיתי.

אם יותר לי להביע דעה- אני חושב שזה נורא ואיום. אולי לא לגברת הנכבדה בת ה37 אבל בהחלט אסון לדור הצעיר.

גם ככה זה דור שרגיל שיש RESTART בכל דבר בחיים, הרי הם דבוקים למחשב כל היום. זה דור שגדל מבלי להבין שיש דברים בחיים שאי אפשר לעשות להם PAUSE ולהתחיל מחדש.

אז עכשיו מלמדים אותם שנהיגה בכביש זה גם משחק מחשב? אם עשית תאונה אז פשוט תעשה REBOOT?

אוי לנו. שישבו מאחורי ההגה וינהגו. ומי שלא מצליח כנראה מקומו לא מאחורי ההגה.

דעתי הלא תורמת לפוסט. מחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איך סימולטור יכול לעזור.

99% מהסיטואציות הבעייתיות שהייתי בהן נגרמו בגלל אינטראקציה עם משתמשים אחרים בדרך(נהגים,רוכבי אופניים וכו').

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסימולטור ייעודי שעושה בדיוק את זה - מכניס אותך לסיטואציות מפתיעות ואתה צריך להגיב.

זה יכול להיות ילד שקופץ לכביש, רכב שעובר באדום, רוכב אופניים בחושך וכו׳..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכניסו אותו רק בגירסה הבאה, לבינתיים גורם ל buffer overflow בהשתלבויות בצמתים ולקריסה של כל המערכת.

לדעתי האישית - לא ללכת מראש על קבלנות ל X טסטים אלא לבצע שיעורים במתכונת כפולה (ב 40 דקות בלבד, בשילוב עם רוויית הכבישים כיום לא ממש מספיקים לעשות משהו) מול מורה ולאחר שמגיעים למספר המינימלי לראות אם מרגישים מספיק בטוחים לגשת לטסט, פנימי או חיצוני.

באשר לסימולטור - מרגיש יותר כמו גימיק, אין תחליף לג'ונגל הישראלי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...