Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Michelin Pilot Sport 3 vs Falken ZE914 - מאזדה 3

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לגבי שני דגמי הצמיגים שבנושא:

על פניו - לכולם ברור שה-PS3 הוא דגם ספורטיבי, בעוד שהפאלקן הוא "משפחתי" יותר (לפחות זה מה שכותבים בביקורות שיצא לי לראות).

יחד עם זאת - מחפירה באינטרנט ובחינת דירוגים באתר TyreReview - עולים דירוגים מאוד דומים (עד כדי זהים) בין שני הצמיגים המדוברים.

מצרף את הטבלה שבניתי משילוב הדירוגים של שני הצמיגים - להצגה נוחה side by side.

ffd641bc-f1db-425f-bdac-de03262d0c46.jpeg

מיותר לציין שההבדל במחירים הוא משמעותי מאוד.

בגדול אני נוטה יותר למישלין,

אבל אשמח לשמוע אם מישהו התנסה במעבר מהפאלקן למישלין (או להיפך) - ויכול להעיד אם מורגש שינוי מורגש לרמה ששווה להשקיע את האקסטרה כסף למישלין?

הרכב הוא מאזדה 3 החדשה דגם 2 ליטר - לא איזו מכונת ביצועים מטורפת, אבל גם לא לגמרי עגלה.

הנהיגה לרוב דיי מנהלתית, עם נהיגה "נמרצת" מדי פעם.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך לקנות את המישליין אם אתה פונה חזק פעם בחודש ולא עושה טיולים או מסלולים. הפאלקן יענה על כל הצרכים שלך. יותר מזה, אני חושב שבשביל פניה פעם ב... יהיה לך יותר כיף איתו כי הוא ישחרר אחיזה לעומת דביקות רצינית במישליין.

עם זאת כמובן שמדובר בצמיג בטיחותי ומעולה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב שלך לא הייתי קונה לא פאלקן ולא PS3. הראשון יותר מדי budget, השני overkill ( גם נגמר יחסית מהר וגם פוגע בנוחות ).

הייתי קונה צמיגי נוחות ברמה יותר גבוהה מאשר פאלקן , יותר שקטים ויותר נוחים ( michelin primacy, goodyear efficient grip perfomance, dunlop bluresponce, continental premium contact 5 ).

בקשר לגרף חוות דעת שצירפת , מדובר בדעות של משתמשים רגילים ולא בהשווה ראש בראש בין שני הדגמים במבחן .

בדרך כלל גם לא אותם סוגי נהגים קונים את שני הדגמים שהבכותרת ולא עם אותם סוגי הרכבים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מבחן רלבנטי עבורך ממכון תקנים גרמני מכובד.

הפאלקן לא מצטיין במיוחד. לך על אחד משלושה-ארבעה הראשונים בדירוג.

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-European-Tyre-Test-205-55-R16.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור כי גם לי אותה מידה 205/55/16 אצלי ברשיון קוד מהירות H. לא יודע מה אצל פות"ש.

ראיתי שיש גם מישלן primacy 4.

איך הוא ?

איזה קוד מהירות לקחת? H או לשדרג ל V או W? איך זה משפיע על הנוחות והשחיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימסי 4 צמיג מעולה.

אין טעם לעלות קוד מהירות ל V, זה לא מוסיף שום דבר ובדרך כלל יותר יקר.

אלא אם אין במלאי צמיגים מהדגם המבוקש עם קוד H.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא primacy 4 בחתך 205/55/16 נמכר בכ ₪355 לצמיג (כולל מעמ התקנה ואיזון ) . מצטיין בראש טבלת מרחק בלימה ביבש ורטוב. בנוסף היצרן מבטיח עוד 18000 קמ עמידות על פני הדגם היוצא. היוצא עשה בקלות 70Kkm . היבואן בארץ מביא אותם מתוצרת גרמניה. בקיצור : מחיר לק"מ מעולה שלא משאיר בכלל התלבטות.

שים לב שזה לא צמיג מסלולים. זה הצמיג הבינוני שלהם. למסלול תבחר ps4 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי מישלין פרימסי. מותקן אצלי בפאסאט ובמאזדה 3 2010. ליגה אחרת מבחינת נוחות ושקט וגם אחיזה מכל מה שהיה לי מקודם

ולדעתי הסובייקטיבית יותר שקט ונוח מקונטי פרימיום 5 שהיה לי מקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב,

אז אחרי שקראתי פה ובעוד כמה שרשורים, הבנתי שהפאלקן דיי נחותים למרות הציונים הגבוהים שמשום מה קיבלו במבחן.

מסתבר שרוב הדגמים האחרים שהוצעו פה לא קיימים במידה שלי (כן, גם פריימסי).

בסוף נרכשו PS3, בסה"כ לא חשתי בירידה בנוחות, אבל כן הייתה עליה בביצועים/אחיזה.

תודה לכולם על העזרה! :)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ההבדל בין מינט סטייק לנתח קצבים .

אחלה בחירה עשית ;)

תודה!

לא היה ספק לגבי האיכות של PS3, פשוט המחיר גבוה אז לא ידעתי אם יש חלופה ראויה במחיר נמוך יותר.

התהייה הייתה בעיקר סביב האיכות של הפאלקן (לאור הנתונים הממש גבוהים שמשום מה הביאו לו).

וכל יתר האפשרויות מסתבר בכלל לא רלוונטיות - מסתבר ש215/45R18 זו מידה דיי נדירה לצמיגים ברמה טובה ומעלה.

(בדקתי אסימטריק 2/3, פריימסי, PZERO, TURNAZA ועוד כמה חברים - אף אחד מהם, אפילו PS4 לא זמינים למידה הזו.)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, מחפש סט צמיגים למידה 205/55/16 - קוד 91V

דיי נסגרתי על מישלן פרימסי 4, לפי תוצאות המבחנים וחוות הדעת הוא ממש מנצח, אך בעניין האחיזה הדעות חלוקות.

הייעוד מבחינתי של הצמיגים הינו נסועה באזור 10K, נהיגה עירונית - משפחתית ורגועה ברוב הזמן, אבל שהיה עם יכולות "דינמיות", לאחיזה טובה בפניות\נסיעה במהירויות כביש 6(כשיידרש).

האם זה הצמיג עבורי? אם לא, איזה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...