Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטלינה ברמת חיתוך קלה או בינונית

שימו לב! השרשור הזה בן 1837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, הרכב שלי בן 5 שנים ומעולם לא ביצעו בו פלסטלינה. הרכב מטופל היטב, הצבע נראה טוב, משתמש בחומרים הכי איכותיים. מה אתם ממליצים לי פלסטלינה ברמת חיתוך קלה או בינונית? תודה

עריכה אחרונה על ידי Avicohen1261a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה...נראה טוב, המחיר הוא 21 פאונד בריטי - כפפה והמשלוח - סה"כ 100 שח. הקישור איביי שנתת. לא חושב שאמצא יותר זול מזה.

סיקרן אותי - מדוע פלסטלינה רגילה לא ניתנת לשטיפה אבל הכפפה כן, במידה ונופלת לריצפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

=yogev20] ]כפפה מצוינת. (מכרתי אחת בלוחות לפני חודשיים בערך, ואני מצטער)

היא עדיין באריזה המקורית שלה לצערי.

כל פעם שפיניתי לעצמי כמה שעות התחיל לרדת גשם.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה...נראה טוב, המחיר הוא 21 פאונד בריטי - כפפה והמשלוח - סה"כ 100 שח. הקישור איביי שנתת. לא חושב שאמצא יותר זול מזה.

סיקרן אותי - מדוע פלסטלינה רגילה לא ניתנת לשטיפה אבל הכפפה כן, במידה ונופלת לריצפה?

זה המחיר, אני אפילו שילמתי יותר בזמנו.

פלסטלינה מסורתית היא גמישה לכן בנפילה נדבקים אליה חול, ומקומה בפח.

כפפת פלסטלינה בנויה באופן שונה וקשיח, מה שמאפשר לשטוף אותה בנפילה -או אחרי טיפול דיטיילינג. ( לא נדבקים לתוכה לכלוך/חול)

בהתחלה היה קשה לי עם כפפה כי הרגשתי שהיא לא מנקה כמו פלסטלינה רגילה. אחרי שמתרגלים ומבינים את הטכניקה

אין משהו יותר נוח ומהיר ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עדיין באריזה המקורית שלה לצערי.

כל פעם שפיניתי לעצמי כמה שעות התחיל לרדת גשם.

שמח שקנית אותה, כי הבטחתי לך אותה ולא יכולתי לא לעמוד בהבטחה.

מה שקרה לאחר מכן היה משעשע. את הכפפה הישנה שיש לי הכנסתי לתוך שקית לעשות טיפול דיטיילינג.

לאחר שירדו גשמים דחיתי את הטיפול - אבל שכחתי שהכפפה ברכב בתוך השקית. לאחר שבועיים הוצאתי אותה

הסתבר לי שהשקית נדבקה לכפפה. מכוון שכבר העברתי אותה לבני לתאם איתך, לא רציתי לקחת אותה החזרה.

לא נורא, אקנה חדשה בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית ההידבקות היתה לי גם עם כפפה סינית מאליאקספרס וגם פלסטלינה סינית עשתה אותה בעיה. פלסטלינה סינית בכלל נמסה כזו ונדבקת אפילו לקופסא. הכפפה גם נמסה לי כזה והושחתה לגמרי, אי אפשר היה להשתמש בה, כשמשאירים אותה ביום קיץ ברכב היא נמסה לגמרי. איפה אתה מאחסן את הכפפה אם לא בתוך ניילון? אצלי רוב המוצרים מבודדים ומסודרים בניילונים. לפלסטלינה הסינית היתה לי קופסא, אבל מרוב שהחומר נמס ונדבק אליה מרוב עצבים זרקתי אותה לעזאל עם הקופסא ואמרתי שאקנה משהו נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...