Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטלינה ברמת חיתוך קלה או בינונית

שימו לב! השרשור הזה בן 1844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש טכניקה מיוחדת שאיני מודע לגביה? נראה לי שזה פסיכולוגי...עם הכפפה אולי לא ראית את הלכלוכים שנדבקים אליה אז חשבת שלא מנקה טוב..אני גם אוהב את השיטה של דלי מלא קצף סבון ושימוש בכפפה לאחר שטיפה כשהרכב עדיין רטוב. עובר פאנל פאנל, אבל שוטף את הרכב לגמרי רק בסוף. דלי עם סבון לרכב, או סבון חזק יותר כי גם ככה מורידים הגנות, ומיישמים שוב, אז אין הבדל. מה השיטה שלך ב-ד-י-ו-ק? סיבה טובה להעדפת כפפה על פלסטלינה רגילה היא באמת האופציה של שימוש בה שהוא מהיר יותר כי משתמשים בדלי מלא סבון ולא צריך להשפריץ כל שניה נוזל סיכוך מבקבקו ספריי ולנגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רוב הפלסטלינות שהיו לי בעבר מסרתי לחברי פורום בחינם. ( חלקתי לכל מי שהגיע,והגיעו הרבה)

הייתי קונה כמויות באיביי ואף פעם לא הצלחתי לשמור עליהם. תמיד נדבקות לפלסטיק שבו שמרתי אותן.

מה שלא עשיתי זה לא עזר. אפילו הייתי שם אותן בתוך כלי עם מים, לא עזר. (היו שוקעות ונדבקות לתחתית)

הפלסטלינה הכי טובה שהייתה לי, הייתה של CG אבל הייתה יקרה, וגם של קארפלן באריזת עם נוזל החלקה.

פלסטלינה לבנה מעולה. לא נדבק מעולם לכולם, וקלה/גמישה ביד.

https://www.autostore.co.il/product/151426%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-carplan/

אפשר לעבוד עם כפפה עם דלי מהול עם הרבה סבון ( ממש קצף) ואפשר עם נוזל החלקה.

הכפפה מסירה מזהמים בדיוק כמו פלסטלינה מסורתית, זה שאתה לא רואה לכלוך זה כנראה שהרכב שלך די שמור

ובגלל אופי הכפפה לא רואים לכלוך כמו על פלסטלינה רגילה. אבל היא עושה את אותה מטלה.

תחליק את היד מעל הצבע, אם תרגיש משטח חלק? זה עובד.

טכניקה, לא משהו מיוחד, רק חשוב לשמור על כללים בטוחים. הרבה נוזל החלקה/סבון + מים, בתנועות אלכסוניות למטה למעלה ( לא מעגלים) בלי להפעיל כוח. ( ממש בעדינות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי חברים מה עדיף לדעתכם פלסטלינה בינונית או עדינה. עדיף מבחינת מניעת היווצרות סווירלים.

חלק אומרם שאין חשש עם בינונית חלק אומרים שיש.תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...