Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג זוכה לאחר שסרטון מהמצלמה הוכיח כי השוטר שיקר

שימו לב! השרשור הזה בן 1869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.mako.co.il/news-israel/local-q1_2019/Article-3e3a4325db84961004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

[h=2]לפני 4 שנים קיבל סרגיי דוח על עבירת תנועה שהתעקש שלא ביצע. השוטר התבצר בעמדתו ולא היה מוכן לוותר והמחלוקת הגיעה לבית המשפט. אלא ששם חשף עורך הדין תיעוד שהוכיח שלא בוצעה כל עבירה: "גרם לחוסר אמון"[/h]

מה שאני לא מבין, זה למה לא לשלוח את הסרטון מלכתחילה?

למה לשלוף אותו כמו אס רק בעת משפט?

אני חושב שמצלמות אצל שוטרים, כל השוטרים, יגנו לא רק עליהם ועל עבודתם, אלא גם על האזרחים.

אולי ביום מן הימים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הוכחה החשיבות של מצלמה ברכב.

מהסרטון נראה שהשוטר בכלל לא רואה את מעבר החציה ( לכאורה )

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה כתוב שהוא ערער ואמר שיש לו סרטון שמוכיח את חפותו ובמשטרה התעלמו מזה ודחו את הערעור.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

נכון, אבל להגיד שיש סרטון ולהראות אותו זה שני דברים שונים.

קשה לי לראות סיטואציה שהסרטון מצורף ומישהו מחליט להאשים בכל זאת.

סתם תהייה. לא חבל על כאב הראש ושכר הטרחה של עורך הדין?

המצלמה שלי החזירה את עלותה חודש אחרי ההתקנה.

מה שמצחיק זה שאף פעם שוטרים לא התנכלו אליי.

חודש אחרי שרכשתי אותה, שוטר שעמד במקום שממנו הוא לא רואה את קו העצירה רצה לתת דו"ח.

אמרתי שיש לי מצלמה, שחרר אותי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד מסוגל לעמוד מול בית המשפט ולהגן על עצמו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, לשם האיזון:

רשמתי דוחות מסוגים שונים לנהגים שונים.

חלק לא מבוטל מהם הטיח בפני שיש להם מצלמה ברכב ושהם יקרעו אותי בבית המשפט

הפצרתי בהם להגיע עם הוידאו למשפט.

לא היה משפט. אף לא אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתפרץ לדלת פתוחה וגם הולך קצת ליד הנעליים שלך :-D

דברתי על נהגים שקרנים.

ואין לך מה לדאוג, לא רשמתי מעולם דוח שקרי ואחרי 20 שנות התנדבות אני גם לא מתכוון להתחיל. התרגלתי לפעול בנאמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוייש, לא הסברתי את עצמי כראוי. מתנצל.

לרגע לא חשדתי בך, או ביושרך. כוונתי הייתה שנהג שקרן, ינסה את מזלו בהפחדה ואם זה לא יצליח לו, ישלם את הקנס ולא יגיע לבית המשפט. מול שוטר שקרן, המצלמה זו ההוכחה הטובה ביותר לקחת לבית המשפט. (הזכרת שמך בתגובתי הקודמת נבעה רק בגלל שכתבת, "לשם האיזון". מול שוטר העושה עבודה מקצועית והוגנת, שום מצלמה לא יכולה להועיל, למרות איומי "העבריין".)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים היום מתחילים להיות יותר מודעים לעניין מצלמות הדרך ומבינים שעם יש לנהג מצלמת דרך היכולת שלהם לתפור על מישהו דוח לא קיימת.

בשבוע שעבר עצר אותי שוטר בצד הדרך, לא יודע אם זה בגלל שראה את המצלמה אבל נתן מבט לחזית הרכב וסימן לי להמשיך בדרכי.

לפני חצי שנה פניתי בצומת מרומזר שמאלה כאשר הירוק בדיוק החל להבהב בזמן החציה, היה שוטר שעמד באדום בינתים באותה הצומת ומייד לאחר שחציתי הוא הפעיל צ'קלקה, עבר באדום ונצמד לי לתחת עם אורות גבוהים - איך שקלט שיש מצלמה (מותקנת אצלי גם מאחורה) כיבה את הצ'קלקה עקף אותי במהירות ונעלם.

במקרה הראשון אין לדעת מה כוונתו של השוטר, אבל במקרה השני אין לי צל של ספק שמטרתו הייתה לתפור לי דוח על אור אדום.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות תם, איך מציגים טכנית את הסירטון לתובע/שופט ומי קובע את מהימנות הסירטון?

1. האם בבקשה מקוונת לביטול דו״ח ניתן לצרף סירטון?

2. מה הפרוצדורה על מנת להציג סירטון בבית משפט? באמצע הדיון שולפים את האייפון ומראים לשופט או שנדרשת פניה מוקדמת לפני הדיון לבית המשפט/תביעה ושליחת הסירטון (איך? דיסק און קי?) וההצגה מתבצעת על מסך השופט?

3. האם יש גורם מקצועי שבודק לפני כן את מהימנות הסירטון והרלוונטיות שלו לכתב האישום?? אם ניידת נוסעת מאחורי ועוצרת אותי כשהיא עדיין מאחורי. בשום פריים בסירטון לא תופיע הניידת. איך ומי קובע אם הסירטון שאצרף בכלל שייך לאירוע המתואר בכתב האישום??

(הרי במקרה כזה ניתן בקלות לביים סירטון בו נוסעים באותו מקום כחוק ופתאום עצירה בצד הדרך כאילו בהנחיית ניידת שנוסעת מאחור).

4. האם בית משפט יכול/נוהג לפסול סירטונים אם לא ניתן לקבוע בוודאות כי הוא אכן מתעד את המפגש הרלוונטי עם השוטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...