Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ניתן לעשות נגד הודעות הספאם של הפוליטיקה?

Style
שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי MIUI 10.2.3 , ה-SMS החסומים מופיעים ברשימה, אבל אני לא מקבל עליהם התראה.

הבעיה היא שהחכמים האלה מחליפים כל הזמן מספרים וכינויים, ולכן החסימה לא יעילה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששולחים מסרון מתוך תוכנה ,(שימושי למשלוח לקבוצה גדולה ) אתה יכול לבחור איזה מספר יופיע כמספר השולח. כך שהם בעצם יכולים להקליד על המקלדת סתם צירוף של ספרות בכל פעם.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באייפון אפשר להגדיר ספציפית הסתרת התראות מכל שולח לא רצוי ע"י כניסה להודעה, לחיצה על שם השולח, פרטים והזזת המחוון של "הסתר התראות".

נכון, אבל אי אפשר לסנן לפי מילות מפתח. שם השולח משתנה בכל פעם ולכן חסימה של השולח לא מבטיחה שקט... :|

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נראה את המפלגה שתרים הדגל ותוציא חקיקה שאוסרת על משלוח מעין זה. רגע, אף אחת לא מהן לא מוכנה לוותר על הכלי הזה שהן עצמן צריכות בבחירות הכלליות והמוניצפליות.

לי לא ברור בכלל מי עונה להודעות כאלה.

בוא נראה המפלגה שתחייב בחוק חברות סלולר למנוע כל משלוח SMS לא מזוהה, לא ממקור מאומת כלשהו. שתחייב כל גורם מסחרי שהוא שייתקשר רק ממספרים מזוהים. גם זה אף מפלגה לא תעשה כי הן עצמן צריכות זאת והלוביסטים ייקרעו להם הצורה אם יעזו להיכנס לטריטוריות האלה.

רק סיימנו עם הבחירות לעיריות ונפטרנו בירושלים, לדוגמה, מ700 הודעות של "גרגמל שונא דרדסים" ועכשיו התחלנו עם הודעות אין סופיות בסגנון שפורט למעלה.

ולחשוב שפעם חשבנו שקבר רחל זה מכה. אני כבר מתגעגע אליהם ביחס לכמויות הSMS ושיחות הסרק במערכות בחירות בשנה האחרונה.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי, זה צמצם את ההתראות למינימום.

אולי התחלופה של המספרים (לפחות במקרה שלי), לא כל כך גבוהה.

יש מצב שגם זה שאני לא שולח אפילו הודעות "הסר", תורם לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
יש לי MIUI 10.2.3 , ה-SMS החסומים מופיעים ברשימה, אבל אני לא מקבל עליהם התראה.

הבעיה היא שהחכמים האלה מחליפים כל הזמן מספרים וכינויים, ולכן החסימה לא יעילה.

גיליתי במקרה איך לחסום לפי מילות מפתח ב MIUI

צריך לאפשר לראות SMS חסומים

להכנס ל SMS כזה ומשם ישנו תפריט הגדרות שמאפשר חסימה לפי מילת מפתח.

אחרי זה צריך שוס לחסום את תצוגת החסומים

(גם MIUI 10.2.3)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...