Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלבר טרם ביצעו העברת בעלות, הרכב עבר תאונה והביטוח לא רוצים לטפל בתביעה

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחי הקטן רכש ניסן מיקרה 2015 מאלבר לפני כחודש.

הרכב מעולה הכל טוב, הבעיה שאחי עבר תאונה ועכשיו השמאי לא מוכן אפילו לבדוק את הרכב כי הרכב עדיין לא על שמו.

מה עושים? למי פונים?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהוא אמר לי, הוא פנה אליהם כבר כמה פעמים וטרם טיפלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באים אליהם הופכים שולחן ולא זזים עד שהעניין יוסדר.

אם כל האנשים היו הופכים להם ( לחברות הליסינג ) שולחן על משיכת הזמן של העברת בעלות אולי הנוהג הנפסד הזה היה נפסק.

מי שכר את שירותי השמאי?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי..

הביטוח הסכים לבטח רכב שלא על שם אחיך, אבל שיש תאונה הם מתנערים ממנו?

אם השמאי מטעם הביטוח, התקשר לסוכן או לשירות הלקוחות ובקש שהם יפנו לשמאי שיתחיל להעריך את הנזק

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא סודר בשעה טובה- בוצעה העברת בעלות.

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שהבעיה נפתרה. מקווה רק שחברת הביטוח לא תתחיל להתקטנן על התאריך והשעה המדוייקים של התאונה ושל רישיון הרכב.

נישמע מוזר הסיפור; קרוב שלי קיבל רכב 0 קילומטר מהיבואן לפני העברת בעלות, והנציג אמר שהביטוח שלהם מכסה עד העברת הבעלות.

במקביל הקרוב ביטח בעצמו, בידיעה שהפוליסה נכנסת לתוקף רק כשהרכב עובר על שמו.

זה מה שמקובל בביטוח רכב, הוא בתוקף רק בזמן שאתה הבעלים. אגב זה גם אומר שהמוכר, שהוא חברה שעיסוקה סחר במכוניות, מודע לכך היטב ויש עליו אחריות\אשמה.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר ... אני רכשתי רכב מ 0 ק"מ.

הרכב בוטח עוד לפני שממש רכשתי אותו, הביטוח היה על שמי (חובה ומקיף).

ואחר מכן נסעתי למגרש. חתמתי על החוזה העברתי את הכסף בהעברת זה"ב ולקחתי את המפתחות

בחוזה לא היה כתוב שום דבר שחברת הליסינג מבטחת את הרכב כל עוד הוא על שמה..

ההיפך , לפי החוזה הרכב הוא שלי ובבעלותי מרגע שחתמנו על החוזה והכסף עבר עליהם.

העברת הבעלות זה רק הרישום במשרד הרישוי.. היא לא הכרחית לבעלות ואם חברות הביטוח לא החריגו זאת בשלב רכישת הביטוח זה בעיה שלהם

אולי אני יכול להבין את המוסך שמגיעים אליו לתיקון אחרי תאונה עם רכב שלא בבעלות מי שמביא אותו...

אבל לא את חברת הביטוח..

בכל מקרה תעדכן איזה חברת ביטוח זאת (שנדע להתרחק) והאם בסוף הם הסכימו לתקן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר ... אני רכשתי רכב מ 0 ק"מ.

הרכב בוטח עוד לפני שממש רכשתי אותו, הביטוח היה על שמי (חובה ומקיף).

ואחר מכן נסעתי למגרש. חתמתי על החוזה העברתי את הכסף בהעברת זה"ב ולקחתי את המפתחות

בחוזה לא היה כתוב שום דבר שחברת הליסינג מבטחת את הרכב כל עוד הוא על שמה..

ההיפך , לפי החוזה הרכב הוא שלי ובבעלותי מרגע שחתמנו על החוזה והכסף עבר עליהם.

אכן, תיארתי את זה באופטימיות מופרזת. גם במיקרה שלי זה היה בדיוק ככה. אולי לכל היותר עם הסתייגות בחוזה שהאחריות על הקונה מתחילה מרגע קבלת המפתחות. אף מילה על ביטוח.

אבל בגלל השיהוי ברישום הבעלות שאלנו מה עם הביטוח וקיבלנו הבטחה בעל פה שהביטוח שלהם מכסה בינתיים. אולי היינו צריכים להיות יותר קפדנים\פרנואידים ולדרוש את זה בכתב, ולבקש לקרוא את פרטי הפוליסה וכו' ?

למזלנו לא יצא לנו לראות בפועל מה שווה ההבטחה הזו.

והבעלות עברה תוך יומיים, לא מבין את הקטע ההזוי הזה של חודש עיכוב.

העברת הבעלות זה רק הרישום במשרד הרישוי.. היא לא הכרחית לבעלות ואם חברות הביטוח לא החריגו זאת בשלב רכישת הביטוח זה בעיה שלהם

לא ניראה לי שחברת ביטוח יכולה להיכנס לרזולוציה של הסכמים וזכרונות דברים בין אנשים, מבחינתם בעלות = רישום של משרד הרישוי.

ותמיד כשמבטחים הנציג שואל מי בעל הרכב, אז החברה "מכוסה".

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי בנובמבר ג'אז מאוטוסנטר.

במקום העבירו בעלות באותו יום הלכנו חסופר פארם והוצאנו אישור שהרכב על שמנו.

אין לי מושג למה במקרה של אחי לאלבר לקח המון זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מסוכנות AVIS את הרכב שלי לפני כשנה וחצי (יד שניה), מייד לאחר הסדרת התשלום הם דאגו לבצע את העברת הבעלות במקום טרם יצאתי עם הרכב מהסוכנות - הוציאו לי אישור שההעברה בוצעה וקיבלתי בדואר שבועיים לאחר מכן גם ממשרד הרישוי אישור שבוצעה העברת בעלות לשמי ומן הסתם שהוצאתי גם כפל רשיון עם שמי מספר ימים לאחר הרכישה.

שמעתי המון סיפורים גם פה בפורום וגם בחוץ על כאלו שרכשו רכבים בסוכנויות ואחר כך עוכבו עם העברת הבעלות לפעמים גם מעל חודשיים, זה פשוט אבסורד.

לדעתי בכל רכישה בסוכניות *אסור* לצאת עם הרכב מהסוכנות לפני שהעברת הבעלות בוצעה ואסור לסמוך בשום מצב על האמירות שהם יבצעו זאת במהלך השבוע או כל חרטוט אחר.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברה והתנאים שלה.

באלדן , למשל, מעבירים בעלות אחרי חודש, במהלכו ניתן להחזיר את הרכב ולשלם דמי שכירות לפי ימי שימוש.

היה כאן בפורום מקרה בו נרכש רכב ( ללא נסיעת מבחן ) שלא התאים והעסקה בוטלה אחרי שבועיים, ללא הפסד כספי מצד הרוכש שבחר בסופו של דבר רכב אחר באותו החברה ( אלדן ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה, אז שיגידו את זה מראש ולא יבטיחו הבטחות באוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...