Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות מול מוסך שעשה יותר נזק ממה שהיה לרכב כשנכנס לראשונה

Edvin Rahamimov
שימו לב! השרשור הזה בן 1876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נגיע ישר לעניין

רכב מסוג פורד אקספלורר 2008 בעיית שילוב הילוכים לאחר כניסת מים למערכת.

הגעתי למוסך "אדמונד" בחולון מהקריות לאחר המלצה פה מהפורום ולאחר שיחה עם אחד הבעלים במוסך טלפונית, אשר הבטיח בשיחה כי הגיר יצא "כמו 2018"

כלומר גיר במצב חדש ותקין

הגענו למוסך סגרנו על מחיר, השארנו את הרכב לשבוע.

לאחר שבוע, אבי בא לאסוף את הרכב סיימו תשלום, ואז יצא לדרך, לאחר בערך 40 קמ בכביש 6, ראה במראה עשן שחור סמיך מהחלק האחורי

אבא שלי לא ילד, בנאדם מבוגר נלחץ ועצר בערך בשולי כביש 6 המסוכנים, ראה נזילת שמן רצינית מאיזור התיבה.

חיכה שעתיים עד שהביאו גרר. לאחר בדיקה- ראו ששכחו לסגור איזה אטם כלשהו(אני לא מבין בזה) כמובן שחזר לקריות ברכבת.

נסענו לאחר מס ימים לאסוף את הרכב, הפעם עם רכב(פעם שלישית נוסעים לחולון, אבל באתי כגיבוי אם הרכב ימות שוב בדרך)אספנו את הרכב הכל תקין מבחינתם, שוב באיזור חיפה ממש קרוב לבית הרכב פשוט מת/נדם לא הניע באמצע כביש 22. לאחר חצי שעה הרכב הניע נסענו בזהירות לבית.

יש לציין שבכל רגע נתון הגיר לא היה תקין! הבעיות שהיו נשארו גם לאחר ה"תיקון"- על זה טענו במוסך שהרכב צריך לנסוע בערך חודשיים ואז מגיעים למוסך עושים סנכרון אחרון לגיר והכל יהיה פיקס.

לא הספקנו לנסוע מס ימים ויש כבר נזילות מ2 מקומות שקשורים לגיר-כל זה אני מספר על בסיס בדיקת של מוסך מורשה פורד מלפני מס ימים.

הכל מגובה כמובן במסמכים והקלטות של כל המעורבים.

שורה תחתונה הרכב צריך להגיע לחולון אבל הוא מושבת וחייב להגיע עם גרר- המוסך לא מוכן לקחת על עצמו את עלות הגרר.

כי החלטנו שנעשה בסופו של דבר ביטול עסקה, אך המוסך דורש שהרכב יגיע אליו בשביל להוציא את המוח גיר שהם שמו(משומש יש לציין וכנראה לא תקין) ואז הם יעשו זיכוי

יש למישהו רעיונות להתמודדות?

אבא שלי בן אדם מבוגר טרטרו לו את הנשמה

מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוסך לא יכול להתמודד עם הבעיה של הרכב לא נראה שיש לך הרבה ברירות אלא לתת לו להחזיר את המצב לקדמותו.

אני במקומך הייתי נשאר במוסך כדי לראות בדיוק מה הם עושים ולוודא שהם באמת מוציאים מוח ומחליפים לישן שהוא שלך [בתקווה שהוא שלך].

לאחר כן גרור למוסך אחר להמשך טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס, אבל על אדמונד גירים יש דעות לכאן ולכאן, לא מניסיון אישי, אבל מהיכרות עם אנשים שנכוו, זה לא היה נעים, מצד שני, חייב להודות שמכיר גם אנשים שיצאו מרוצים ויגידו שהוא אלוף. כדי לא להרוס שם של מוסך שלא נמצא פה כדי להגן על עצמו וגם יכול להיות שיש פשלות כל אחת ל- הייתי אומר שהחוויה שלך לא נעימה בהחלט ואתה צריך לצאת עם פיצוי כלשהו כלקוח שלא קיבל את התמורה בעבורה שילם. תגיע להסדר ולך למכון גירים צומת סגולה אצל ספי ויניב שעד היום לא נשמעה פה ביקורת אחת שלילית עליהם. (למיטב ידיעתי)

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא יעזור שאשאר שם בשביל לראות שמחזירים את החלק שהוא באמת שלי, כי אני לא מבין בזה.

דבר שני, הם מוכנים לביטול העסקה, רק שאביא את הרכב אליהם עם גרר(עליי) ואני פשוט לא מוכן לזה, אין בכלל מה לדבר על פיצוי הם אפילו לא בכיוון של זה אפילו בצחוק.

וגרר לדעתי יעלה לא מעט לחולון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שישכחו מהמוח גיר, תשקול גם לבטל עסקה חד צצדית, ולא לשלם.

עלויות הגרר אובדן ימי עבודה ועוגמת הנפש גבוהות לדעתי ממוח גיר משומש.

תמסור להם, שאם ממש ירצו אותו, מוזמנים לבוא על חשבונם אליך לקבל אותו (אחרי שתתקן את הרכב במקום אמין יותר)

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לעורך דין ותשלח להם תביעה על אובדן ימי עבודה שלך, והחזר כספי , כולל גרר ,

אין שום סיבה שתשלם להם שקל נוסף, ואת החלק שהם שמו שיביאו עובד שלהם שייקח את זה מהמוסך שתכניס אליו את הרכב שלך, או לחלופין ,מהפח שליד הבית שלך.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מוסך אדמונד אני זוכר שדובר בעבר ולא על הצד החיובי. האופציה היחידה שלך כרגע כך ניראה בגלל שיש לך את כל התיעוד וההקלטות היא פשוט לתבוע כולל על הימים שהרכב ככה עומד ללא שימוש. פשוט בושה וחרפה שעסק לא מוכן לקחת אחריות על הגרר ומבחינתו זה מצויין לו שתרד ממנו בעניין של ביטול עסקה כי הנזק כבר ניגרם ואתה מבחינתו עכשיו רק נטל עליו. בכל מיקרה עצוב מאוד. וזה עוד אחת מהסיבות למה לא צריך לנסוע כל כך רחוק ולא משנה ששיהיה מדובר בסופר מיקצוען..תקלה חוזרת ולך תפסיד ימים שלמים עכשיו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מוסך " אדמונד עשה לי טוב" מיותר לציין שלא עשה לי טוב ממש

תודה על עזרה

כרגע בכל מקרה לשלוח את הגרר על חשבוני ולו רק בשביל לעשות את ביטול העסקה, ואז להחזיר את כל הכסף שבוזבז דרך תביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה בדיוק אפשרי ביטול עסקה במעמד צד אחד, אני לא ממש מבין בזה

בגדול לא ניתן לבטל עסקה במעמד חד צדדי למעט מקרים מסויימים.

יש עניין בצרכנות שנקרא כשלון תמורה שבגינו משיכת צק/עסקה היא מותרת לפי חוק.

מה שכן זה דבר שצריך להוכיח אותו ויש לא מעט התעסקות כאן.

לפני כן פנה לחברת האשראי וספר להם על המקרה ותראה מה הם אומרים.

ואם הם טוענים שלא ניתן פנה לעו״ד שיתחיל טיפול בעניין.

האופציה השנייה במקרה והמוסך מסכים לתת לך זיכוי מלא היא לספוג עליך את עלות הגרר.

וכמובן תוכל לתבוע אותו אחר כך בצירוף כל המסמכים והתעודות על העלויות הזמן והטירחה.

לדעתי תתחיל מטלפון לחברת האשראי ותתקדם משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון לתקן את הרכב במקום אחר?

נניח וכן.

תגרור את הרכב למקום האחר (כי גם ככה הוא לא נוסע ותצטרך איכשהו להביא אותו לשם).

תן להם לפרק את המוח גיר של אדמונד.

סע עם המוח גיר כשהוא ארוז בקופסה לאדמונד.

תדרוש ביטול עסקה במקום (לא בעוד יומיים ולא כשציפי תחזור ביום ראשון)

תבקש את המוח גיר שלך בחזרה וסע לשלום.

עכשיו, אם זה יעבוד צמצמת משמעותית את ההפסד הכספי ונשארת עם טעם מר בפה.

לפעמים עדיף לחתוך מהר ולהפסיד קצת, מאשר לחכות לגלגלי הצדק שטוחנים לאט לאט.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שעושים את זה צריך לסגור את זה עם אדמונד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...