Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי Michelin Pilot Sport 4 225/40R18

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני כבר מעל לשנתיים עם צמיגי Michelin Pilot Sport 4 225/40R18 92 ZR(Y) XL שעשו על הלאון שלי (לאון 2011, 1.8 stage 1) מעל ל 50,000 ק״מ ולמרות שיש להם עוד בשר (!!!) אני בהחלט משוכנע שהגיע הזמן לגומי חדש. אני נוהג להחליף צמיגים כל שנתיים, גם אם הצמיג לא גמור. 50,000 ק״מ לצמיג ספורטיבי שכזה זה בהחלט מאוד מכובד ואני לא אוהב שהגומי מתייבש. חייב לציין שהצמיגים למרות הגיל והבלאי שלהם עדיין עושים עבודה נפלאה גם בכביש יבש וגם בכביש רטוב.

אשמח לשמוע ממי שהתקין לאחרונה צמיגים מדגם זה במידה כזו על הרכב שלהם כמה שילמו והיכן רכשו את הצמיגים.

אני כל כך מרוצה מהצמיגים הללו שאני בכלל לא פוזל ליצרן אחר, אבל אם למישהו מכם היה לו גם את המישלין PS4 ועבר לצמיג אחר וחושב שיש אופצייה טובה יותר אז אני פתוח להצעות. לא מחפש צמיג שיהיה אוחז יותר אבל שנשחק מהר, בסה״כ נוהג סולידי רוב הזמן ומידי פעם כן אוהב לנהוג מהר בסיבובים.

אני מאזור המרכז אז הצעות יתקבלו בברכה לגבי מקומות באזור המרכז.

באתר של tiredeal.co.il אני מקבל הצעת מחיר ל 4 צמיגים כולל התקנה ב ₪3,180 ואני די משוכנע שאפשר לרכוש אותם במחיר זול יותר אז אשמח לעזרתכם.

המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עברתי אליהם לאחרונה מ-PSS.

מקדימה המידה זהה לשלך, יצא בערך 800-850₪ בצמיגי פרויד בחיפה.

צמיג מצויין אבל במקומך הייתי בודק את הדור החדש, ה-PS4S שאמור לעלות עליו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי אליהם לאחרונה מ-PSS.

מקדימה המידה זהה לשלך, יצא בערך 800-850₪ בצמיגי פרויד בחיפה.

צמיג מצויין אבל במקומך הייתי בודק את הדור החדש, ה-PS4S שאמור לעלות עליו.

אני יודע שצמיג PS4S יש רק ממידה 19 ומעלה. זה הצמיג שמחליף את המישלין סופר ספורט ובטוח שהוא אוחז טוב יותר, אך נראה לי שגם יישחק מהר יותר אתה לא חושב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

יכול להיות שאתה צודק שאין 18", לא בדקתי נתונים לגביו בכל מקרה כך שלא יודע לצפות שחיקה מוגברת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה 50 אלף קילומטר בשנתיים? כנראה לא תמצא צמיגים עם ביצועים יותר טובים בלי לרדת מהקילומטראז שהם מחזיקים.

מעל זה זה כבר בעיקר צמיגי 200TW שאורך החיים שלהם קצר משמעותית (כנראה סביב ה30 אלף קילומטר - ג ג וגם זה תלוי באיזה צמיג בקטגוריה) - אבל בהתאם משמשים לרוב למכוניות שמבלות זמן משמעותי במסלול.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 אלף ק"מ ויש עוד בשר - כנראה אתה נהג רגוע. בכל מקרה, סוס מנצח (בדרך כלל) לא מחליפים. הייתי רוכש את אותם הצמיגים אם הם שירתו אותך כמו שצריך, מה גם שלא רואה צמיג אחר בתקציב שמתעלה עליהם כצמיגי אולראונד טובים מאוד (אולי גודייר עם האסי3, שעל פי ביקורות בחו"ל פחות טוב מהמישלין).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בטוח נוהג רגוע אם הוא מגיע לכזה קילומטראז עם צמיגים ספורטיביים ורכים יחסית כאלו.

מצד שני - צמיגים זה בערך האביזר בטיחות הכי חשוב ברכב (בלימה , פניות , האצה) ועל 3 שנים - זה המתכלה הכי חשוב ברכב בערך.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף חבר, תחליף... 50 אלף זה לא מעט, גם לצמיג הזה שהוא המועדף עלי.

אני משכתי קצת יותר עם הקודמים שלי והגעתי למצב של סכנת נפשות גם ביבש.

בפס4 אני נודר, 40 אלף לא עובר.

צמיגייה מומלצת במרכז היא ״לביטל״ בסגולה, יש עוד. בכל מקרה, להתקשר ולוודא שיש במלאי טריים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...