Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 שהוחלף בו טיימינג מתפורר וירידת ערך

omer_a
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הן נעצרות בפילטר שמן וברשתית של משאבת השמן. זה תפקידם.

למנוע יש לחץ שמן מינימלי שאיתו הוא אמור לעבוד. מתחתיו תדלק נורית אזהרה.

אלעד

נכון, וכשהן נעצרות במסנן השמן (ונניח והוא נסתם לגמרי) - יש Bypass. נכון שאם זה מגיע למצב כזה זה לא הכי בריא, אבל זה שומר על לחץ שמן.

כמו בכל מנוע גודש - הרכיב הכי רגיש לבעיות לחץ שמן הוא הטורבו.

אם עדיין לא "עפים" טורבו-אים שם בלובינסקי, באופן אישי לא הייתי חושש מתקלות עתידיות. להבנתי, ממה שקורה כאן בפורום ובמרשתת, אין בעיה כרונית של מגדשים לא בארץ ולא בעולם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חזרתי לעדכן:

הרכב חזר מהמוסך לאחר כשבוע(בכל זאת רכב חברה), הפעם הוחלפו חיישני vvt. מקווה שזו הפעם האחרונה לחודשים הקרובים....

קטע. בדיוק חבר קנה 2016 ונדלקה לו הנורה.

ניסו קןדם לנקות את החיישן,? היו לך עןד תסמינים?

ומה העלות אגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע. בדיוק חבר קנה 2016 ונדלקה לו הנורה.

ניסו קןדם לנקות את החיישן,? היו לך עןד תסמינים?

ומה העלות אגב

היי,

מאחר והרכב בליסינג + מודל 2017(עדיין באחריות?) אז אני מניח שביצעו החלפה ולא ניקוי, אין לי שמץ לגבי עלויות.

תשים לב שאצלי מדובר בסבב שני של הדלקות נורות בחודש וחצי: בפעם הראשונה שהנורות נדלקו החליפו פילטר שמן+ שמן + רצועת טימינג(מתפוררת ככל הנראה). כשבועיים וחצי אחרי החלפת הטימינג, הנורות דלקו שוב והפעם הוחלפו חישני VVT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 10.3.2019 בשעה 12:01, omer_a כתב:

אלעד - מה שאברג'ל כתב. נניח אתה קונה רכב שנסע שנתיים שלוש וכרגע הוא במצב של לחץ שמן נמוך מהנדרש, אבל לא מספיק בשביל שתדלק לך נורה. הלכת, החלפת רצועה, החלפת שמן, הכל טוב, אבל יכול להיות שכבר נגרם בלאי מואץ למנוע. נניח - ואני לא יודע כמה זה סביר - שעוד שלוש, ארבע, חמש שנים המנוע או הטורבו הולך. היבואן חייב לך משהו? או שפתאום אתה מוצא את עצמך מול הוצאה של 15,000 ש"ח וצפונה. אף אחד לא יודע איך המנועים האלו יזדקנו.

אני מחזיק ב208 שקניתי חדשה מהיבואן שטופלה תמיד בזמן

שמתי לב שרצועת הטיימניג מתפוררת עוד לפני שהרכב הגיע ל85K

את מוסך הייבואן זה לא עניין, הם לא רצו לבדוק לי את הרצועה למרות הבקשות שלי בטענה מגוכחת שאם מפרקים, אז מחליפים בכל מקרה גם אם היא תקינה וכמובן רצו לחייב אותי(אזור ה3,500 ש״ח לרצועה לרכב שנמצא באחריות שלהם!).

כשהגעתי ל85K נדלקה נורת מנוע(ממש הפתעה גדולה), המשכתי להצהיר על הרצועה המתפוררת, הם המשיכו להתעלם והמשיכו לסרב לבדוק את הרצועה!!

קיבלתי את הרכב עם תיקון קומבינה לא ממש ברור שהם בעצמם לא ידעו להסביר באופן מובן מה נעשה ברכב ולמה 

ב89K נדלקה נורה נוספת!! הכנסתי את הרכב שוב למוסך!

המשכתי להצהיר על הרצועה המתפוררת והתחננתי שיבדקו אותה!!! הם המשיכו בשלהם שהכל תקין ואין שום קשר לרצועה!

לאחר פניות לשירות לקוחות ואיומים שאתבע אותם - קיבלתי בחזרה את הרכב עם רצועת טיימניג חדשה 

היום ב124 אלף ק״מ אני צריך לשלם על הנזקים שהיבואן גרם לרכב שלי מהכיס שלי 

הרכב הוכנס למוסך עם נזילת שמן לאחר ששמן מנוע הגיע למערכת הקרור,

מעניין למה כל זה קרה, בגלל שהרכב אמין ומטופל בזמן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואן כנראה התגעגע לסיפורי הזוועה.

במקום להיות חכמים הם מנסים להיות צודקים.

ככה לא משמרים לקוחות-ככה  מאבדים לקוחות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...