Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילופי צבע הונדה גיאז 2013

שימו לב! השרשור הזה בן 806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי רכב מסוג הונדה גיאז 2013 עם קילופי צבע , חשוב לציין שרכב אף פעם לא היה מעורב בתאונה. בעבר היו לי רכבים הרבה יותר ישנים אף פעם לא ניתקלתי בדר כזה, היבואן טוען שהרכב לא באחריות ואין מה לעשות. אולי יש מישהו שיש לו אותו רכב עם אותה בעיה.

תודה1.jpg2.jpg3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילופי צבע לא הגיוניים לרכב שנת 2013. הרכב יד ראשונה? או רכשת יד שנייה?

חשוב לדעת, כי זה יכול לנבוע מכמה סיבות. ראשונה, פגם יצור. שנייה, צביעה/תיקון מקומי מהיר.

אם הרכב נקנה מהיבואן ללא תיקוני צבע אצלך? לא הייתי מוותר, ומגיע איתם עד הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יד שניה במשפחה ובוודאות שלא עבר תאונות. הקילופים שליד השמשה הקידמית אני לא יודע מה צריך לעשות בישביל לעבור תאונה במקום כזה, כשיגעתי ליבואן הנציג שלהם לא אמר מילה בקשר לתאונה ואמת הסכים שמשהו לא בסדר אך הוא לא קובע. מה זה להגיע איתם עד סוף, למי לפנות? פניתי אליהם 10 פעם והתשובה שלהם שאחריות נגמרה. אולי יש נציג של הונדה בפורום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר הבעיה היא פגם ביצור. כי לפי התיאורים שלך לא יכול להיות משהו אחר. ללכת עד הסוף ?

כי הנזק לפי מה שאני מצליח להבין הוא פגם יצור מובהק. ומי שאמור לקחת אחריות זו החברה. אם לא בדרך טובה? אז משפטית.

אין דרך אחרת. כי לפי צורת הקילופים בפינות הקורה, מדובר על פס יצור פגום בזמן הצביעה.

תבדוק אם התופעה ידועה בעולם? אם כן? זו עילה לתביעה ייצוגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבדיקה שלי התופעה לא ידועה בעולם.

יש עוד מישהו עם הבעיה דומה? ניסיתי לפנות להונדה עולמית , איך הם מפנים אותי ליבואן בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע חשבתי שזה שרשור שלי :shock:

יש אצלנו במשפחה הונדה ג'אז גם כן שנתון 2013 עם בדיוק אותה הבעיה. קילופי צבע ובדיוק באותם מקומות גם !!

הרכב לא עבר תאונות ולא נצבע.

אם אנחנו לא לבד, ואני בטוח שכך, אפשר לנסות לעשות עם זה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום לכולם, אמנם כתבתם לפני מעל שנה אבל גם אנחנו עם בעיה דומה בדגם הונדה סיוויק לבנה 2013, מעל החלון של הדלת הימנית הקדמית ומעל הידית. החברה לא לוקחת אחריות ואומרת שאין פגם בייצור כשברור שיש. הרכב שלנו שמור ולא נצבע או נפגע באיזורים הללו.

האם פניתם לתביעה משפטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי לא גיבשו תביעה ייצוגית בנושא למרות שיש הרבה מאוד תלונות בעיקר בצבע לבן, יש גם רכבים חדשים (hrv 2017 שפורסם כאן לא מזמן).

נראה שזאת תקלה בפס היצור שהיצרן בחר להתעלמם ממנה (עובדה שרכבים חדשים יוצאים עם אותה הבעיה), התנהגות ממש לא צפויה למותג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם!

קילופי צבע זהים לתלונות לעיל יש גם לנו!

מדובר בהונדה סיביק לבנה שנת 2013.

קילוף אחד גדול בין השמשה הקדמית והדלת של הנהג, קילוף קטן על הגג ובצד השני של השמשה הקדמית מתחיל קילוף.

האם מישהו מכם הלך לצבוע את הקילופים או שאתם משאירים את זה ככה?

האם יש התארגנות לפנות באופן קבוצתי ליבואן הרשמי בארץ או לחברת הונדה העולמית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

יש לי גם בעיה כזאת בדיוק הונדה סיוויק 2015 צבע מתקלף בלי שום סיבה ושום תאונות. האימפרזה הישנה שלי היה אוטו 17 שנה בלי שום קילוף ולא מתקרב לזה אפילו!

מסתבר שיש קבוצה של נפגעי העניין שפונים ליבואן אם יש עוד נפגעים מעוניינים יכול להיות שזה יגמר בכך שהם יקחו אחריות ויתקנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

גם אנחנו פנינו ליבואן מאותה סיבה בדיוק, הפחח שם ראה את הרכב וחצי הודה שזאת לא הפעם הראשונה שהוא נתקל בזה, 

יועצת השירות לקחה את הפרטים והעבירה ליצרן והבנו שלא אישרו שם שמדובר באחריות שלהם אבל ביקשו זמן לברר כדי לראות מה תהיה עלות התיקון,

מאז עבר חודש בערך ועדיין לא התקבלה תשובה ובנתיים נוצר עוד קילוף של צבע בקורה הקדמית...

אם יש קבוצה שמתארגנת אשמח להצטרף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכם

גם אצלי יש קילופי צבע בהונדה סיוויק 2014 צבע לבן כאשר פניתי להונדה הם טענו שהאחריות נגמרה אני הייתי מציע שנארגן תביעה ייצוגית נגד הונדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 21.1.2022 בשעה 16:17, טלניר כתב:

שלום לכם

גם אצלי יש קילופי צבע בהונדה סיוויק 2014 צבע לבן כאשר פניתי להונדה הם טענו שהאחריות נגמרה אני הייתי מציע שנארגן תביעה ייצוגית נגד הונדה

אנחנו כרגע ממתינים להצעת מחיר ולראות מה השירות מוכן לאשר, אם מתארגנת קבוצה אשמח להצטרף ושלתף פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שיש כבר תביעה ייצוגית:

https://thecar.co.il/האם-הצבע-של-הונדה-מתקלף/

כדאי למי שרלוונטי עבורו לפנות לעורכי הדין.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...