Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

44 קמ"ש מעל המותר בכביש 1- האם ללכת למשפט?

שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב תודה לכל המגיבים, מעריך את זה :)

יוצא לי לנהוג בכביש אחד די הרבה והגבלת המהירות בקטע הנ"ל פשוט לא הגיונית, וגם לא עובדת בפועל- כאשר התנועה זורמת תנסו לנסוע במהירות 90 קמ"ש בנתיב שמאלי/מרכזי בכביש 1 ותגלו מהר מאוד מה קורה..מה יש לך לחפש בנתיב המרכזי או השמאלי ב 90 קמ"ש?

לטעמי, זו אכיפה למען חלוקת דוחות נטו ולא לשם בטחון האזרחים. צודק בקטנה מאוד מישהו יודע איך נקבעת מהירות מירבית על פי שיקולים עניניים מקובלים בעולם חפש כאן https://www.gov.il/BlobFolder/policy/speeding_up_road_network/he/hanhayot_mehirut.pdf

אני חוזר שוב על הטיעון שלי- נסעתי באזור ה-120 קמ"ש, באופן שקול, ומשתלב בתנועה שסביבי, בכביש בו הייתי משוכנע שהמהירות המותרת היא 110 קמ"ש. לשיקול הדעת שלך אין משקל ביחס לדרישות החוק.

עוד מחשבה: יכול ליהיות שמדידה מרכב מונע (כנראה מעט רועד) יכולה לייצר שגיאת מדידה? הניידת הייתה ב-D, עם ברקס, לא הסיטואציה הכי יציבה בעולם..ממש לא. גוף האדם משכך את כל הרעידות והמכשיר לא מרגיש אותן כלל ועיקר.

ודבר קטן לסיום: מישהו יודע מהיכן מתחילים למדוד את כביש 1 למזרח? חפש כאן https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9_1

שוב תודה!

ראה במודגש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם המכשיר לא מסוגל לתת קריאת מהירות הוא נותן קריאה של טעות ולא קריאת מהירות לא נכונה.

קריאת הק"מ מתחילה אי שם באזור תל אביב ועולה לכיוון ירושלים. לכן התמרור המגביל צריך להיות כפי שכתבתי ב 25.9 או לפניו כדי שמדידת המהירות תהיה תקינה אם הניידת עומדת בק"מ 26.5.

אתה לא צריך להתחבט בנושא המהירות , איך נקבע וכו' אלא לציין כי היה 110 קמ"ש , השילוט התומך בכך עדיין נמצא בכביש כדי להבהיר מדוע חשבת שהמהירות המותרת היא 110 קמ"ש. אבל על זה הייתי שם דגש מופחת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי שוב היום, והמרחק בין שלט המהירות לבין השלט המסמן את הקילומטר ה-26 הוא 30 מ' (מדידה רגלית).

אם אני לא טועה- השוטר העיד כי עמד בקילומטר ה-26.5, ובעת המדידה הייתי בטווח של 285 מ' מהשוטר. מה שאומר שבעת המדידה אני עברתי מרחק של 245 מ' (500-285+30) מהשלט המורה על הגבלת המהירות. מכאן שהשוטר לא עמד בהנחיות לפיהן יש למדוד רק לאחר שהרכב עבר 300 מ' מהשלט. (אגב ההנסיעה היא בירידה בקטע הזה).

בנוסף, בנספח 4 סעיף 9 ד,ז בנוהל הפעלת הממל"ז (תודה ל

Keyser Söze על הקישור)

יש הנחיה ברורה שעל השוטר לוודא שהנהג או הנוסעים לא יירדו מהרכב, וכן למסור את הדוח כאשר הנהג ישוב ברכב (מזכיר- השוטר הורה לי לצאת אליו ולקחת את הדוח מהניידת).

יש מצב שזה משפר את מצב הטענות שלי במשפט?

שוב תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי היום בזירת הפשע

לאלה שכעת עולים מכיוון רשל"צ לכיוון ירושלים יש כעת תמרור 90 במקום ה 110 שהיה בזמן הדו"ח

קלף די חזק במסגרת הטיעונים שלך

היתר כנראה לא השתנה.

כל התנהלות לא נכונה של השוטר מעידה על חוסר מקצועיות ואם מדובר בכמה כשלים הרי הוא לא מקצוען להפעלת ממל"ז ומגדיל את סיכוייך להגיע לעיסקת טיעון טובה יותר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

הי,

עדכון קצר- היום היה דיון בבית המשפט. התובע הסכים להפחתה ע"ב הטענה שהאכיפה קרובה מדי לתמורר הגבלת המהירות, ונתן לי שתי אופציות" הפחתה ל 750 ש"ח+8 נק' או שינוי לסעיף 50 (נהיגה במהירות מופרזת), קנס 1200 ש"ח ללא נקודות. (בחרתי באופציה השניה..)

תודה לכל מי שעזר, מקווה שיעזור לאחרים. סעו בזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העידכון

תקנה 50 לא קשורה למהירות.

תקנה 51 זה נהיגה שלא בהתאם לתנאי הדרך ואכן אין עליה נקודות והמו"מ הוא על גובה הקנס. וטוב שהלכת על האופציה הזו. תובע טוב היה לך שהציע את האופציה הזו

זו לשון התקנה

לא ינהג אדם רכב אלא במהירות סבירה בהתחשב בכל הנסיבות ובתנאי הדרך והתנועה בה, באופן שיקיים בידו את השליטה המוחלטת ברכב.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה במהירות בלתי סבירה, אמנם אין בחובה נקודות, אבל גובה הקנס ניתן למיקוח. (זכור את המידע הזה לפעם הבאה, בתקווה שלא נזדקק...)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזכרתי את התקנה הזו לא מעט פעמים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו..

במקור קנס של 1500 ש"ח ו 10 נקודות

עכשיו קנס של 1200 ש"ח ללא נקודות + יום חופש וסיכון מול השופט.

בהנחה שמדובר בנהג זהיר , שלא נוהג לקבל קנסות ונקודות כל שנה .. אז אין ממש משמעות להפחתה של ה-10 נקודות.

ומה לגבי רישום העבירה? האם היא נרשמת מיום הההרשעה או מהתאריך המקורי?

זה חשוב לצורך ה-5 שנים נקיות עבור אזהרות בעתיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...