Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל - אסטרה ברלינה - ברלינה 4 דל' 1.4 טורבו אוטו', 1,400 סמ"ק, 2013

GiladKr
שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

די חדש בעניין קניית ומכירת רכבים ואשמח להתייחסות.

התעניינתי לגבי הדגם הספצפי הזה של אופל עקב התרחבות עתידית של המשפחה.

נסעתי די הרבה על הדגם האצבק שהיה להוריי ולכן פניתי לסדאן,

כמה שאלות שיש לי.

1) האם אני צריך להרתע מכך שהמחירון של הרכב נורא זול ביחס ולדגמים היפניים והקוריאנים?

2) יש בעיות נפוצות לרכב זה שנוטות להופיע תוך כדי תהליך ההזדקנות?

3) מצאתי דגם כזה דרך חברה מוכרת שמוכרת אותו לאחר שימוש בליסיניג, איזה דברים חשוב שאני אדע/אבדוק במידה ואקנה דרכם?

ובנוסף האם לבצע טרייד אין דרכם על פגו 107 שנת 2011 יד 3 כדי לחסוך את החיפוש לקונה, או להשקיע קצת מאמץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהמנועים האלה רגישים. ז"א טיפולים בזמן עם חלפים מקוריים. לדעתי עדיף לחפש אחת פרטית כי מליסינג לך תדע איך הנהג התנהג לרכב...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע זה מחיר די אטרקטיבי למשפחתית 2016. קשה לי לתת חוות דעת מבלי לדעת עוד פרטים. אולי כדאי שתגדיר מה התקציב שלך ומה אתה מחפש ואז תשמע עוד עצות\חלופות.

לדעתי באופן אישי, לקנות אסטרה כזו (אני מניח מליסינג) זה לא רע אבל זה יהיה סוג של הימור, אתה משלם פחות בקניה ומקבל יחסית הרבה, מצד שני אם מחר יילך לך טורבו אז יכול להיות שתקלל שלא קנית איזו יונדאי בהפרש של 10K. אם לא יילך והכל יהיה תקין אז סה"כ הרווחת.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם כמה דגמי ליסינג של החברה:

איכות נסיעה ברכב גבוהה יותר מכל משפחתומטית,הן מבחינת התחושה הכללית הן מבחינת זמינות הכח(אני ברמה האישית מאוד אוהב את תחושת המוצקות שלו).

הרכבים האלה לא נמכרים במחירון ואף לא קרוב לזה לכן מחיר נמוך ב30% מהמחירון בהחלט הציה הגיונית.

כמו שכתבו מעלי אכן המכוניות האלה מעט רגישות להזנחה.

בדגש על מערכת קירור שנוטה לשבוק חיים בטרם עת...

אם הדגם בעל היסטוריית טיפולים סדורה ועקבית,והמחיר קורץ לך בעיני זאת קניה משתלמת מאוד.

בסופו של דבר השד לא ככ נורא,ובמחיר מאוד ידידותי אתה מקבל רכב איכותי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות גבוהה יותר מנסיעה ברכבים משנות ה90 אולי.

מושב נהג גרוע.

מערכת קירור רגישה מאוד.

תיבת הילוכים לרוב מעל 100 אלף קמ מתחילה להראות סימני קריסה .

שלא נדבר על הטורבו הרגיש.

לדעתי עדיף להתמקד ברכב אמיתי - גם אם ידרוש קצת מאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...