Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנור משולב גז ברוחב 60

windsurfer
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מבקש המלצה לתנור משולב כנ"ל

רוחב 60 - חובה

עדיפות לתוצרת גרמניה (אבל ידני כן, לא DSG:lol:)

תקציב עד 3,000 ש"ח

דוגמה:

https://www.lastprice.co.il/p/24696633/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%91-Bosch/BOSCH-HXR39IH50Y

המלצות יתקבלו בברכה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כנראה זה לא המקום המתאים לברר על תנורים...

בכל מקרה, לאחר בדיקה לא נמצא תנור כנ"ל שממש מיוצר בגרמניה, המותגים ה"גרמניים" למעשה מיוצרים בטורקיה.

לבסוף הוזמן הדגם הנ"ל

https://www.lastprice.co.il/p/69501626/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%91-Siemens/SIEMENS-HX9R3IH50Y

מסתבר שעוד 5-10 שנים אשתי מתכננת להחליף את כל המטבח :roll:, כך שהוא לא צריך להחזיק יותר מדי.

סוף פברואר נעים, ולא לשכוח לתדלק היום...

https://www.protocol.co.il/fuel-price-march-2019/

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התגובה שלי התעכבה כי רציתי להיות בטוח בפרטים.

מניסיון של חודשים אחדים אצל מישהו הקרוב אלי.

תוצרת LUFRA המיוצרת באיטליה. תנור עצמאי, 60 ס"מ רוחב.

אין לו מכסה עליון למבערים כך שהתזת שמן טיגון תצטבר על הקיר מאחוריו. הטיימר שלו מכני (לתנור) והוא די עדין ובהפעלת כוח מופרזת הוא ניזוק, לתשומת לב המגושמים/מות.

אבל יתרונותיו, חלקם סובייקטיביים:

גימור נירוסטה ודי קל לניקוי. תא אפייה אחד, גדול ונוח. מגיע עם 2 משטחים להנחת תבניות והשליפה שלהן מאד קלה ונוחה. הזכוכית בדלת תא האפייה בעלת 3 שכבות כך שיחסית הפסדי החום שלו נמוכים והדלת לא תגרום כויות. הזכוכית הפנימית ניתנת לשליפה בקלות (לא לגבי חסרי גישה טכנית) כך שקל מאד לנקותה. יש לו 4 מבערי גז בגדלים שונים, חיה נדירה במקומותינו (פעם זה היה יותר נפוץ), וזה חשוב מאד כי להבת הווק (טורבו) חורכת וחזקה מדי לרוב השימושים. הרשתות הנושאות את הסירים עשויות יצקת וללא ציפוי אמייל הנוטה להתפוצץ. השרות (גם חיבור התנור לגז וגם להחלפת הטיימר) היה טוב מאד, אבל אולי זה תלוי גם באופי הטכנאי שהגיע (בירושלים).

עלותו סביב 3000 ש"ח, לא זול אבל לטעמי שווה את ההשקעה.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, זה (חייב) להיות רשום על תוית היכן שהוא, בד"כ בחלק האחורי. מצד שני - לא כ"כ משנה (כל עוד לא מדובר בחיקוי).

התנור יכול להיות מיוצר בגרמניה, איטליה טורקיה או איי הגלאפגוס, התקינה ובקרת האיכות של היצרן זהה בכל מפעל שלו, לא משנה היכן ממוקם.

לפחות כך זה אמור להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יודעים איזה דגם תנור בוש/סימונס מיוצר בגרמניה ולא טורקיה? וזה באמת משנה?

ספציפית במקרה שלי, מכיוון שאני לקוח חוזר של לאסט פרייס, פשוט פניתי אליהם והם ביררו עבורי.

לנושא האם זה משנה...

לכאורה לא, בפועל (אני מדבר בתור מישהו שמכיר היטב תהליכי הרכבה) לא כל דבר בתהליך נבדק, וכן זה מאד תלוי באיש בקרת איכות שבודק.

בבחינה הזו (וכמובן בהכללה) העמים שמקפידים במיוחד אלו הגרמנים והיפנים (כנראה זה משהו אצלם בתרבות).

וגם במקרה הזה אני יכול להעיד ממקור ראשון, במפעל אצלנו מי שעושה את בקרת האיכות זו יפנית.

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...