Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על קליפ שהתנגן בסמארטפון בזמן נהיגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצה ידידותית להבא, מאחר ו:

על העניין יש דוח,

וכל עוד אתה מפעיל יוטיוב, אתה לא יכול לעבור לאפליקציה אחרת (הנה למדתי מהשרשור שכן יש אפשרות),

שם השיר והמבצע מופיע לך על המסך ברכב,

אז כשאני שומע מוזיקה ביוטיוב ברכב (דיי נדיר, יש לי ספוטיפיי) אני פשוט מוציא את המכשיר מהעריסה ושם אותו איפושהוא בקונסולה.

בכלל, השימוש באפליקציות "כבדות" במיקום בעריסה הרסני למכשירים, הם רותחים וזה מקצר להם את החיים דרמטית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעתכם:

לכבוד מתנ"א

דוח מספר - 101XXXXXX46

שלום רב,

במוצאי שבת ה- 23/2/19, נסעתי ברכבי, שמספרו 8X-XXX-X2, בכביש 2 לכיוון צפון. בקילומטר ה- 64, נתבקשתי ע"י שוטר שנסע בניידת סמויה, לעצור בצד הדרך. טענתו הייתה שבזמן הנהיגה, התנגן בטלפון הנייד שהיה מונח בעריסתו, סרטון, שניתן היה לראותו ממושב הנהג.

אני מבקשת להסביר שבאותו עת, התנגן בטלפון הנייד פלייליסט שירים, שהושמעו ברקע דרך מערכת הרמקולים של הרכב. לא מדובר בסרטון אלא בתמונות סטטיות שהתחלפו בעת ששיר חדש החל להתנגן.

מאחר ולא מדובר בעבירה שנעשתה במודע, כמו חנייה כפולה, או עקיפה על פס לבן, אלא בעבירה כביכול, שנעשתה בתמימות ומאחר ולמיטב זכרוני, גיליון ההרשעות שלי נקי, אני מבקשת לבטל דו"ח זה, או לחלופין, להמירו לאזהרה.

תודה,

אדוה XXXX

ת.ז. XXXXXXXXX

נייד – XXXXXXXXX

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי משנה במרכאות הכתוב אצלך אח"כ מה אני הייתי כותב

"אני מבקשת להסביר שבאותו עת, התנגן בטלפון הנייד פלייליסט שירים, שהושמעו ברקע דרך מערכת הרמקולים של הרכב. לא מדובר בסרטון אלא בתמונות סטטיות שהתחלפו בעת ששיר חדש החל להתנגן."

כפי שהוסבר לשוטר בזמן אמת וכך נרשם גם גם בדו"ח עצמו וגם בתוספת לדו"ח המצ"ב כאן לשם הנוחות שבאותה עת, התנגן בטלפון הנייד פלייליסט שירים, שהושמעו ברקע דרך מערכת הרמקולים של הרכב. לא מדובר בסרטון אלא בתמונות סטטיות שמתחלפות פעם אחת בכל פעם ששיר מתחלף, מבלי שאני כנהגת מסתכלת בכלל לכיוון המכשיר.

"אלא בעבירה כביכול, שנעשתה בתמימות"

אלא בעבירה שבוצעה ללא משים....

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ודרך אתר המשטרה אני מוגבל במספר המילים שאני יכול לכתוב, הצלחתי להכניס רק את הבקשה הבאה:

"טענת השוטר הייתה שבזמן הנהיגה, התנגן בטלפון הנייד שהיה מונח בעריסתו, סרטון, שניתן היה לראותו ממושב הנהג. אני מבקשת להסביר שבאותו עת, התנגן בטלפון הנייד פלייליסט שירים, שהושמעו ברקע דרך מערכת הרמקולים של הרכב. לא מדובר בסרטון אלא בתמונות סטטיות שהתחלפו בעת ששיר חדש החל להתנגן. אני מבקשת לבטל דו"ח זה, או לחלופין, להמירו באזהרה. תודה"

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, אין מקום באתר שולחים בדואר רשום

כי מה שנכתב בזמן אמת יש לו חשיבות גבוהה , מאשר מה שנכתב לאחר זמן בו היה לך זמן להתייעץ עם עו"ד או חברים או כאן בפורום

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות אחת שהייתה לי, בזמן מילוי הטופס: הייתה אפשרות לבחור בין "בקשה לביטול הדו"ח", לבין "בקשה להמירו לאזהרה". הלב משך לכיוון בקשה להמירו לאזהרה, אבל החזירות ניצחה וסימנתי בקשה לביטולו, למרות שציינתי בדברי הנהג, "לבטלו או לפחות להמירו לאזהרה". האם עקב בחירת העילה, אני עשוי לצאת מופסד מכאן ומכאן?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימים יגידו

לדעתי אם יוחלט לא לבטל ישקלו להמיר זאת לאזהרה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי תקנה 28(א) אסורה שתפעל תצוגה הנראית לנהג, למעט רכבי בטחון ותצוגות ניווט

הענישה על זה היא הזמנה לדין.

לעניות דעתי השוטר עשה כאן חסד עם זוגתך במתן דוח על נהיגה בחוסר זהירות.

הדוח כתוב היטב וזוגתך מודה בעובדות.

האם מותרת תצוגה של מצלמת רכב? למרות שדו"ח על כזה דבר באמת יהיה קטנוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

תגובת המשטרה מגיעה מהר מאוד כשמדובר בדחיית בקשה...

והרי תגובתם:

הנדון: הודעת תשלום קנס 8xxxxxxxxx1 –החלטת תובע בבקשתך להמרת ההודעה באזהרה. הריני לאשר קבלת פנייתך שבסימוכין.2. הנני להודיעך כי התובע דן בבקשתך והחליט שלא להמיר את הודעת תשלום הקנסשבנדון באזהרה. 2. נסיבות מעשה העבירה ועושה העבירה אינם בגדר המקרים בהם ניתן להמיר הודעת קנסבאזהרה על פי מדיניות אגף התנועה. יוער כי המרה באזהרה אינה זכות מוקנית גם לא למי שעומד בקריטריוני הסף הנקבעיםמעת לעת באגף התנועה, ונתונה היא לשיקול דעתו של התובע על פי מכלול הנסיבות.

בכבוד רב,ספיר טויטו, רס"ר,עובד צוות - את'ן

האם יש לאן להמשיך מכאן, או שהדואר זו האפשרות היחידה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לדואר לשלם עוד לא

ללכת לדואר ולשלוח מכתב רשום כדאי.

מבקשת לשקול בשנית את בקשתי

בכל הקשור לעברי אני נהגת בעלת וותק של X שנים ( מעל 7 שנים ) אין לי הרשעות ב 5 השנים האחרונות, למיטב זיכרוני גליון ההרשעות שלי נקי במשך X השנים שאני נוהגת

סמל סעיף 7140 ו 7141 הקשורים לעבירות של טלפון נייד אכן אינן מקנות את הזכות להמרה לאזהרה, ובחובם גם ענישה כבדה של 1000 ש"ח ו 8 נקודות

אבל סמל הסעיף בו הואשמתי הוא 2429 שהענישה בו היא 500 ש"ח ו 6 נקודות, וסמל זה אינו מופיע ברשימת העבירות שבעטיין לא ניתן להמיר לאזהרה.

הוסף את מה שכתבתי לך בהודעה הקודמת צרף את צילום הדו"ח והמזכר.

ציין כי בזמן אמת לא הוכחש ביצוע העבירה

ובקש בדיקה מחודשת והמרה לאזהרה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תחליטו האם שווה לכם הזמן ונהל מו"מ עם התובע בבוקר המשפט או שלמו וחלאס

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...